• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
@nina55 ten metabolizmus a rokmi mení, ja som bola vždy bacuľka, a keď som bola v nemecku, tak som nádherne schudla na veľkosť M a potom to išlo pomaličky ale isto zase hore, a najviac vtedy, keď som dostávala hormóny a to som pribrala 12kg !! a tie fakt nechcú zliezť dole :unamused: :frowning2: :angry: :confounded:
17. dec 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja mne z toho vychadza jedine: cvicit, cvicit.......... , ale komu sa chce? :grinning:
......asi treba len ozaj vsetko s mierou = aj pohyb aj sladkosti, ale aj tu zranicu :grinning: :grinning:
17. dec 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nina55 ja som chodila na aerobick, predtým, keď som bola krásna, mladá, slobodná a bezdetná, 4x do týždna , mama mi varila zdravú stravu - sója, to bola figúra, a dnes? sóju by som už nejedla asi a nehrozí 4x do týždňa, to by som musela dať malého do záložne a večer už fakt nemám chuť civičiť, takže jediné čo mi ostáva je, že sa venujem domácim prácam, dlhým prechdzkam s malým a jem z malého tanierika a som rada, že váha stojí, prípadne klesne ako minule o 2kg :grinning:
17. dec 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanyja si ma rozosmiala :slight_smile: - mne teda mama nikdy nic dietne nenavarila :grinning: :grinning: = ona dodnes dietne vlastne ani nevari. Ja sa snazim niekedy, ale môj chlap lubi vsetko nezdrave, takze z casu na cas nieco zdrave zhltne, ale potom chce poriadny reznisko :grinning: :grinning:
17. dec 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 moja mama to nikdy ani len neochutnala keď mi to varila, ona je proste super kuchár :wink:
u nás doma mastné a nezdravé veľmi nejdú, iba slanina, zemiaky, klobása a podobné diétne záležitosti....večer o 22.20 sa môj chlap tlačil podobnými vecami a že prečo je taký chudý :grinning: proste zjesť môže aj slona a nepriberie :confounded: a dnes som robila knedlo vepro zelo , malý zjedol 2 knedlíky a hlavne kapustu kyslú ako sa patrí :grinning:
17. dec 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja to sa ten tvoj muz ma - ja nie som sice tucna, ale strazim sa cely zivot :frowning2:........ na druhej strane su chvile, ked si doprajem a nepozeram zdrave ci nezdrave.
Verim, ze su ludia ktorym to skratka spaluje a môzu sa nadžgat hoc cim a aj tak su chudi, ale su skupiny (kam mimochodom patrim aj ja) ako napriklad Ivana Christova - ktori si skratka musia davat POZOR, co mnohokrat bez driny nejde :frowning2:
17. dec 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja mojmu lekarovy sa bohvie ako nechce do vysetreni ved druhy potrat som mala v auguste a este len minuly tyzden som bola u neho na vysetreni a preberali sme aj umele oplodnenie ved uvidime co bude mozno kym sa objedname do blavy tak sa podari a vam sa podarilo umelym aj si nieco platila??
17. dec 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 ja si tiež musím dávať pozor a videla som ,ako vyzerá Ivana teraz, tiež to nemá od prírody....... , moja mama má odo mňa o 6kg menej a to má 60 rokov, no je kočka :wink: :slight_smile:
@mimi1111 umelým som neotehotnela, neujalo sa..... a platila som a poriadne veľa, vtedy to bolo ešte na SKK : 60.000,- , v cene bolo aj PiGD a to stálo 25.000,- SKK , lacná záležitosť to nie je, poisťovňa prepláca len niečo minimálne
17. dec 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja to fakt???a kde si bola?
17. dec 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 kolegyna podstupila umele tu v SR - z rôznych dôvodov (nespokojnost + vyhrady k lekarom + neustale potraty) odisli na umele do ciech (brno). Az tam sa to konecne podarilo. Teraz maju 7r. nezbednika.

Toto, co pisem neber osobne. Podla mna kazdy si musi v zivote niecim prejst a trpezlivost ruze prinasa. Budem drzat palceky :wink:
17. dec 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 v BA v Iscare vtedy sa ešte len tam robilo vyšetrenie PiGD
17. dec 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja aj ja chceeeem (v 60-tke stihla) :sweat_smile:
17. dec 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 aj ja mám kamarátku, ktorá behala so SK po centrách, nikde jej nevedeli pomôcť, už sa zdalo, že detičky mať nebudú, a nakoniec tiež išli do Brna a majú krásne už ročné slečny dvojičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a úplne súhlasím s tvojou poslednou vetou :wink: , nikto nemá na ružiach ustlané :sunglasses:
17. dec 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 však ty si, už len tak vydrž do tej 60-tky :grinning:
no a malý až teraz zadrichmal aj to na gauči, zbojník nad zbojníkov :grinning: a jedine posediačky
17. dec 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55
@tanyja dakujem vam snad to umele nebudem potrebovat stale v kutiku duse verim ze sa to podari uz sa idem s toho zblaznit :cry: :cry:
17. dec 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 nezúfaj, to je to posledné, keď už nie je žiadna nádej, vy predsa máte dieťatko, takže máte isté,že aj to druhé príde, len to chce čas....
17. dec 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 ak mas aspon jedno, tak ako pise @tanyja bud v klude - co maju hovorit tie, ktore nemaju ziadne? Vlastne ty si stastny clovek :wink:
17. dec 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 vieš čo som si hovorila po každom nezdare za tých 7 rokov nášho boja? že keby sme mali aspoň jedno, že o to by to bolo jednoduchšie, ale nemali sme a bojovali sme, 7 rokov som preplakala, 7 rokov som bola zúfalá, 7 rokov som sa bála, ten strach čo som ja mala by som nikomu nepriala...... ale to je dlhý príbeh, veľmi dlhý a veľmi smutný :cry:
ale každý ten nezdar ma nakopol a posúval ďalej......

ale teraz som konečne šťastná, že mám malého, aj keď niekedy na zbojníka nakričím, ale predsa aj to musí byť :dizzy_face:
17. dec 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanyja mracna odvial vietor a vyslo (alebo prislo?!) slniecko :slight_smile: :wink:
17. dec 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 vyšlo a prišlo :grinning: :grinning: a je tu stále :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja
@nina55 babulky ja som stastna ze mam malu no uz ma 11rokov a chcela by surodenca aj ja tuzim po druhom je mi hrozne luto ze niektore nemaju ani jedno a ja dakujem za to ze ja mam a kazdej jednej prajem to iste ozo srdiecka a verim ze kazdej s nas sa to podari :wink: :wink:
17. dec 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja treba sa mať rada a všetko pôjde ľahšie .. aj tie kilečká dole
17. dec 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja ojoj, tých hormónov sa aj ja bojím, skoro všetky ženy z nich priberú, 12 kg je dosť :frowning2: pevne verím, že sa im vyhnem. prechádzky všade ospevujú, aké sú zdravé, to je momentálne aj môj jediný pravidelný pohyb a držím si hmotnosť. verím, že to máš ťažké, s malým niečo robiť pohybové typu aerobic sa zrejme nedá :unamused: no ale máš malého zbojníka, čo by sme tu za to viaceré dali, že? :wink:
@nina55 presne ako vravíš, kombinácia strážiť si jedlo a pohyb je ideál, ale nedá sa to vždy, tak sa treba aspoň snažiť, hlavne!!! aby sme sa dobre cítili :slight_smile: ženská krása vyžaruje najmä znútra, keď sme vypohodené, vyspaté a chlapi poslúchajú, tak žiarime aj bez diét a cvičenia :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@mimi1111 držím palce i ja tebe, nech sa vám zadarí súrodenec, veď to je normálna túžba :slight_smile: ja ešte nemám ani jedno, mohli by sa pritrafiť rovno dvojičky, lebo jedináčika by som nechcela a v mojom veku by dvojky boli zrýchlené riešenie, ale asi nehrozí :wink: :grinning:
17. dec 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
žienky, nosíte čiapku? ja nosím ten typ, so šiltom, kvázi baretka .. no a asi sa aj spotím alebo čo, ale všetko okolo obočia mám ... proste ako pubertálne akné, zatiaľ mi nič nepomáha, ono to iba veľmi narastie a po týždni zmizne, ani nezahnisá, no medzitým vyrašia iné bobule .. ale nejde to ničím prekryť .. vyzerám ako pubertálna žaba
17. dec 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zelovocka dakujem a co ti vies mozno sa zadaria aj dvojicky :wink: :wink: drzim palceky nech sa coskoro podari a kolko sa snazite?bola si aj u lekara?
17. dec 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia nosím čiapku a tiež sa mi tvoria malé kvapôčky potu nad obočím, hlavne keď sa ponáhľam na autobus a pobehnem :grinning: treba ich čím skôr zotrieť čistou papierovou vreckovkou a celkovo odsať mastnostu z pleti na tvári :wink:
@mimi1111 k lekárke pôjdem v januári, tak dúfam, že bude všetko oukej :slight_smile: začneme taktiež v januári, alebo vo februári, uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: dvojičky - to by som asi hneď išla na rizikové, ja mám 45 kíl, ale poznám jednu žienku, čo mala pred otehu 43 kg a zadarili sa im dvojky na umelom. v pohode ich vynosila, ale poležala si pár mesiacov v špitáli veru.
17. dec 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia ja sa už začínam sama sebe pokuse páčiť, zavše si poviem, keď sa kuknem do zrkadla, že som pekná a som rada, že si váhu držím, že nelezie hore a vieš čo ma teší? že už 3 roky nosím jedny rifle :wink: a na jar pokračujem, teraz mám náhradu -zateplené rifle :slight_smile: a podľa tých viem, že som ok :dizzy_face:
@zelovocka ja mám čiapku, ale veľmi ju nenosím, to by už musela byť fááááááákt tuhá zima, ale ked bol drobec maličký, to som celú zimu prechodila von s kočíkom, tak som veru čiapku aj šál a rukavice využila :dizzy_face:
@mimi1111 a nevieš, možno aj tebe sa zadaria ešte aj dvojičky a dcéra bude šťastná, že má rovno dvoch súrodencov :grinning: :grinning:
17. dec 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka ináč ja som pribrala s hormónov pri prvom pokuse o mimi, z hormónov, ktoré mi dávali v BA a tie boli silnejšie, som už potom našťastie nepribrala, na každého to ináč vplýva....
17. dec 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka ja som povedala aj keby som tam mala lezat cele tehu vydrzim soji to zato a nad umelym este neuvazujete
17. dec 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja to moze byt prijala by som aj dvojicky :grinning: :grinning:
17. dec 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok