• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
@lili_mia @camelco @tanyja kočeny majte krásny večer, ja si idem sadnúť do zubárskeho kresla, po dvoch rokoch, aaaaaaaaaaaaaaa :unamused: :grinning: ale potom stretko s kamoškou a kamošom, na to sa teším :wink:
21. dec 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja to vies ze ked sa podaria dvojicky mozes prist pomoct :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zelovocka ved sa podari aj bez umeleho mas pravdu drzim palce :wink: :wink:
21. dec 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam skoro 30 rokov, snazime sa asi dva roky, chodim do CAR-u ako na klavir, kebyze zratam kolko penazi som tam uz nechala, tak by som uz mala nasetrene na nove auto. Samozrejme uspesnost CAR-u je u mna uplne nulova, to je asi vacsia pravdepodobnost ze vyhram jackpot, nez ze budem tehotna a tak rozmyslam sa na to cele vyprdnut, ked si predstavim, ze by som sa mala nasledujucich 10 rokov staravit v ustavicnom nestasti z nepodarenych pokusov o graviditu. A ak by sa to aj nakonec aj podarilo v nejakych 40-rokoch, tak o nejakej radosti by sa ani nedalo asi hovorit, skor by som rozmyslala nad interupciou po tom vsetkom ako som sa musela pozerat ako to vsetkym v mojom okoli vychadza len co lusknu prstom.
21. dec 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timona ahoj, mnohé baby otehotneli až po 7dmich rokoch, čo začali s liečbou ..nijak sa do teba nenavážam, len sa mi zdá skoro hádzať flintu do žita, po dvoch rokoch .. ja sama v sebe nosím niečo, kvôli čomu možno ani dieťa nedonosím, proste môj organizmus to oplodnené vajíčko odmietne .. v podstate aj preto mi nevadilo, že môj už terajší ex má dieťa z predchádzajúceho vzťahu, aby som sa netrápila že on nemá vlastné dieťa a zrejme by so mnou vychovával opustené bábatko .. život prináša všeličo, až sa predsa čudujeme ako je možné, že dobrým ľuďom sa nedarí a narkomanka otehotnie na prvý šup.. vtedy ani veta, že všetko sa pre niečo deje, všetko má svoj dôvod, nepomôže .. ale žiť treba .. nejde mi do hlavy, že ked si názoru o neúspešnosti CAR-u, prečo máš taký negativistický postoj? deje sa aj niečo iné pre teba zlé okrem neúspešného snažilkovania?
21. dec 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lili_mia viem, ze ludia sa snazia aj 10 rokov ,ale to by som ja nerobila. mam pocit, ze do Car-u chodim uz dost dlho na to aby som aspon po tom vsetkom videla pozitivny tehotensky test, aj keby to nemalo skoncit uspechom. A celkovo som nadobudla pocit, ze moj zivot sa toci len okolo ovulacie , navstevy CAR-u, menstruacie, ládovaním sa kadejakymi hormonami , vyratavanim penazi z vyplaty ktoré si musim odlozit na (pseudo)pokusy CAR-u o akoze graviditu a negatívnymi tehotenskymi testami, nenavistou voci vsetkym ktorí deti maju a ženam v mojom okoli ktoré su tehotné....a takto zit nechcem..ked nieco mat nemozem tak to ani nechcem.
21. dec 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timona poznám ten pocit nenávisti, aj ked v inom prípade, ale poznám, aj to, že ked to mať nemôžem, tak to ani nechcem mať .. no raz čas ma chytí depka za všetkým .. ale za čím? ako môžem chcieť niečo čo nemám a pod .. ja sa snažím žiť s tým čo mám, nie s tým, že chcem niečo čo nemám a naháňať sa za tým, kým mi reálny život uniká
21. dec 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@timona lili_mia to pekne napísala, nehadž ešte flintu do žita, my sa pokúšame 5 rokov a stále nič, ale nevzdávame to :slight_smile:
21. dec 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco lajkuješ moje príspevky? :slight_smile:
21. dec 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
21. dec 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia nieeeeeeee, len tak trošku :grinning:
21. dec 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco výnimočne dnes ma to tešííí :grinning: z ničoho nič ma chytila depka a fňukám .. doteraz som mávala suchú depku, dnes mám mokrú :unamused:
21. dec 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lili_mia neboj to prejde :wink: .............. ja som mala riadne mokrú v marci - keď to nevyšlo :frowning2:
21. dec 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco nedá sa nemyslieť na minuloročné vianoce, vtedy som robila prípravy na dvakrát, u seba, aj tam aaa ták .. dnes som pri prataní našla učebnice angličtiny od neho, mala by som ich vrátiť, len ich nedokážem vziať do ruky, nieto tam ešte odniesť, hoc hodiť iba do schránky a neukazovať sa .. to ako mi hlavou chodia obľúbené vianočné rozprávky .. ja som nenormálna, začalo som hútať, že čo všetko hentej povedal o svojej rodine .. sakriš, takto dobrovoľne sa nechať týrať vlastnými myšlienkami .. nechávam to radšej plynúť, nasilu to nejde zastaviť .. asi by sa mi lepšie odpútavalo cez leto, vtedy ja viac možností na aktivity, nie ako teraz v tej zime, brrrr
21. dec 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia mala by si možno niekde "vypadnúť" hneď po vianociach na nejaký welnes pobytík :grinning: .... sauna, masáž, bazén ....... a možno aj nejaký feši tam bude :grinning:
21. dec 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia skús tie stránky ako je bombazlavy.sk, zlavomat.sk, odpadnes.sk tam určite niečo nájdeš :wink:
21. dec 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco nooo wellness .. ďalšia zlá spomienka .. od valentína sa to ťahalo, mala som sľúbený wellness, ale bola som často chorá, tak nič, v lete to tam mali zavreté a kedže on to s hentou ťahal od augusta, tak v septembri som počúvala od neho dobre dobre, v októbri, neboj, sľúbil som, splním ti to a zrazu november, ja vidím status zadaný, vo mne to tak ruplo, že som mu poslala sms, že je kretén, klamár, oblbovák a dúfam že už takého človeka ako on nestretnem .. teraz sú všade spomienky, nejde mi to
21. dec 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia kašli na neho, ja viem že sa to ľahko hovorí, ale žiaden chlap nestojí za to naše more čo pre nich vyplačeme, ja som si tiež prežila to isté, ale prišiel niekto, kto je oveľa oveľa lepší, neboj aj u teba to tak bude :wink:
21. dec 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@camelco prekvapivo sa vo mne ozvala škodoradosť .. evidentne hentej o mne nepovedal, neriešim prečo, nestojí to za to, ale viem, že časom to vyjde najavo, že som tam bola a mne je to také .. ved jej klamal, či ako a ja ešte za ním fňukám, ach jaj .. a to ako sa on správa, ja som vedela ako naňho a mnohé mi bolo jedno, neriešila som kraviny, maličkosti, jedine, že táto je tá jeho pravá, tá životná polka a ona už bude vedieť čo s ním .. ja už vážne teraz riešim kraviny, sama neviem prečo .. asi pre ten pohľad, ktorým sa na mňa pozeral, ked sme sa vtedy stretli v meste, podľa kamošky to ľutuje, ale z nejakého vraj skrytého dôvodu sa musel so mnou rozísť, možno aby si niečo overil .. tak ako ked máš čoko tortu a zacher tortu .. síce tá čoko ti chutí, ale o zacher aké chýry chodia, tak zavrhneš čoko tortu a prejdeš ku zacher ... a časom sa ku čoko vrátiš, už len preto, že ju pečie tvoja mama iba pre teba ... nejak sme sa dostali aj k tomu, že asi má také výčitky, že s nimi zaspáva, zobúdza sa a čas ukáže, či tá nová to prekryje, alebo smútok za mnou ho privedie ku mne .. ale takto sa žiť nedá .. čakať ako sa on rozhodne, no dala som si dátum, 1.3.2012 a dúfam že ho dodržím, dovtedy sa snád kompletne vyplačem a už nebudem mať v sebe pre neho žiadnu slzu
21. dec 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia tak ja verím tomu, že ťa to prejde o trošičku skôr :grinning: 3 mesiace je dlhá doba, a možno príde aj ten "princ na bielom koni" :grinning:
21. dec 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco čo princ na bielom koni :wink: radšej upíra na striebornom volve :grinning: :grinning: :grinning: nemala by som toľko čítať o upíroch a pozerať tie ich filmy :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: pozerala som z okna a pekne nasnežilo .. ten dátum mám z brucha, akosi sa mi zjavil v hlave, napísala na papier, povedala želanie a spálila, ibaže nezostal popol, ale zhorený papier, tak som ho spláchla :sweat_smile: ale mám obavy, že budem ako tie zatrpknuté ženské, čo potom krivo pozerajú na chlapov, a aj po rokoch každý chlap môže za chybu toho prvotného dementa :slight_smile:
21. dec 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia ale moja nepreháňaj, veď si ešte mladá :grinning: ......... môžem ti helfnúť aspoň s tým strieborným volvom
21. dec 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco kolegyňa mladšia odo mňa rozdýchavala rozchod vraj tri roky, kým stretla svojho terajšieho manžela .. ja dúfam, že v ten marec už fakt budem kompletne iná ... júúúj volvo, ja som rozmaznaná na ford :sunglasses: chlap ma naučil
21. dec 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana0612 no teraz neviem akosi mam v hlave zmatok kvoli tomu mojmu zubu.....teraz ocakavam menzes dneska ta mrcha mala prist no zatial len spinka a ja urcite musim ist do BA hned po Novom roku vytrhnut si zub mudrosti ktory mi rastie na lezato a boli ma to ako svinka a tak neviem ci s clostyllom na tento mesiac nemam radsej pockat lebo neviem ci je dobre sa aj snazit a aj trpiet a to omrtvenie neviem ci to k sebe ide.....
@tanyja ale ved nestiham,vcera som tu bola chvilku,dneska ze kuk na chvilku a vy uz 3 strany napisane a zasa nemam kedy vsetko citat,rano vstavat o 5h do roboty,dufam ze tento rok naposledy,zasa sa prepustalo a tak aj musim trochu trpnut.....a ta Zuzka? nakoniec sa jej to tehu teda potvrdilo a hned aj potratila?ci ako? chuda,ale nebol ten spravny cas a tak to muselo byt!!
@azzura no dobry doktor vyriesi kazdy problem ale myslim ze sa nemoze to vsetko v tebe len rozhybat a tak ti to rozhybu :wink: ja som teraz clostyll uz nechcela ale nic ine mi nezostavalo,lebo ked som videla to zlozenie a ake su to hormony,navyse som pribrala z toho.....no ved uvidime ktorej sa to podari ako prvej :wink:
21. dec 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lili_mia oki ked budem mat cas napisem ti moj popis vysetrenia a co to mam mozme porovnat :wink:
21. dec 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska hihi porovnáme :wink:
21. dec 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia dúfam, že ty to tak dlho nebudeš rozdýchavať :grinning:
@pancuska ahoj :wink:
no linecké koláčiky napečené, darčeky zabalené (už iba 2 mi ostali), a teraz kukám že koľko je hodín a ja musím vstávať už pred pol 5, no už iba 2x :grinning: :grinning: :grinning: a konečne si užijem trocha toho voľna
21. dec 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vám ešte príjemný pokec a dobrú nocku :grinning:
21. dec 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia @camelco vy ste sa tu riadne rozkecli a ako čítam, preberáte upírov na striebornom volve :dizzy_face:
môžete aj mne nejakého dohodiť ?
21. dec 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko .............. @tanyja kľudne ti nejakého dohodíme :grinning:
22. dec 2011 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok