Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lili_mia
26. dec 2011

@mirela40 už viem .. moja astma .. dosť mu vadilo, že fyzicky s ním nestíham, myslím športy .. sakra s ním

mirela40
26. dec 2011

@lili_mia pokial mu to vadi k certu s nim ...to uz nebude lepsie

lili_mia
26. dec 2011

@mirela40 veru .. že ma neosvietilo skôr, mnohé som si mohla ušetriť .. dík za uvedomenie si .. teraz som akosi nasratá 🙂

mirela40
26. dec 2011

@lili_mia podla mna partner ta ma brat taku aka si ,ci mas o deko viac ,ci mas zdravotny problem ,pokial ta lubi lubi ta taku aka si ci mu stihas pri sportoch ,alebo nie

lili_mia
26. dec 2011

@mirela40 on chcel všeobecne súťaživú povahu, on rád súťaží a je rád ak ho partnerka tromfne v niečom .. lenže súťaženie s kamarátmi mu nestačí .. neviem to vysvetliť, on ma nezhadzoval, že nechcem súťažiť, ale zároveň nevedel pochopiť, že ked sme si v pc pustili hru s autickami, ze mne je uplne fuk ako a za aký čas dôjdem do cieľa, mne šlo o to, že sme niečo spoločne robili

mirela40
26. dec 2011

@lili_mia to znie tak ,ze kazdy mate upne rozdielne pohlady na zivot co podla mna nieje dobry zaklad na vztah ,preto snaz sa zabudnut nanho co najskor ,to nieje chlap pre teba

lili_mia
26. dec 2011

@mirela40 no segrin frajer práveže opak, necháva ju vyhrať a ona by veľmi rada súťažila 🙂 ale chápem čo tým myslíš .. ja koza som čakala, kedy dostane rozum, aby som mu konečne nemusela vysvetľovať, že ked vie dopredu že cez víkend ide preč, tak nech mi to povie dopredu a nie až v piatok ráno pri lúčení do práce, že večer budem sama, lebo on sa bude baliť na výlet s chlapmi, aby som sa ja zariadila, ze cez víkend budem sama .. priamo výlet mi nikdy nevadil, ale tol kedy mi to povedal a nechápal, že či mi na tom vadí ... pretože aj môc oco tak komunikuje, den predtým zahlási, že ide tam a tam a kto chce, nech sa pridá, no teraz mi kamoška vysvetlila, že predsa sú chlapi, ktorí naozaj dopredu povedia

mirela40
26. dec 2011

@lili_mia urcite pokial je normalny tak to chape aj moj ma rad futbal tak vzdy mi 2 dni dopredu povie,ze je futbal a spyta sa ci nieco nemam naplanovane a je to ok ,zurila by som keby mi to vzdy hovoril na poslednu chvilu ,aj ty mas pravo zit a nie sediet doma a cakat naneho

lili_mia
26. dec 2011

@mirela40 aj také sme mali 🙂 zavolal, že ide znekadiaľ a či príde po mňa a pôjdeme k nemu, reku,ale ja budem pripravená o polhodinu, jednak mám niečo rozrobené, jednak sa musím dať do laty .. ta že nech dôjdem busom ak chcem 🙂 trvalo to ale bolo to úspešné, dával s predstihom vedieť, že kde je a čo robí, tak či príde po mňa .. tak som predpokladala, že aj s tými výletmi sa naučí .. sa mi vrátila zlosť na neho ako večer došiel na pokec, okolo 20tej a s kšudom napíše že na další deň ide do Tatier, napísala som ok, reku ja tie jeho už nebudem riešiť a nič, proste nič sa nedialo, nepísal, asi hodina aj niečo prešlo, našla som niečo na nete, poslala mu to a v okamžiku odpoved, no pozerám, že čo sa deje, tak sa pýtam že čo bude robiť v Tatrách, odpísal, že ide dosiahnúť vrchol .. to som už nerozdýchala, napísala mu čau a šla off, to bolo v pondelok, vo štvrtok poslal mms Kriváňa a to bolo všetko, žiadna sms, či telefonát, no nič, ja si vravím, to si vyžerieš, v piatok sme sa pochytili a ked som mu v kriku povedala, že ako to všetko pôsobilo, tak odvetil že to ho vôbec nenapadlo a nechcel ma nahnevať, takže odpustila som a fungovali sme ďalej .. idem sa snažiť na neho zabudnúť, a hľadať si chlapa, ktorý mi také nebude robiť a žiadne vysvetľovania čo sa smie a čo nie, má to vedieť sám .. on mi ešte povedal, že mal málo vzťahov, aby vedel ako sa má vo vzťahu chovať a to má 32rokov a ja som bola jeho 7my vzťah, ta díky, niekto to vie už v 20tke a v prvom vzťahu a on mi toto? cítim sa ako hlúpa hus, ale tak mi treba, sama si za to môžem

mirela40
26. dec 2011

@lili_mia ty si ho mala uz davno pustit k vode ,to chces stale takto trpiet do konca zivota ...a to ,ze mal 7 vztahov o niecom napoveda ,necit sa tak ,kazdy sa uci na vlastnych chybach bud rada ,ze to nekonci rozvodom ,hlavu hore a supky hupky hladaj niekoho kto si ta zasluzi 😉

lili_mia
26. dec 2011

@mirela40 ved tie jeho vzťahy .. ked som sa čo to dozvedela, tak som zistila, že on ako baran je síce spoločenský ale do vzťahu ide zbrklo, nerozmýšľa, zrejme aj so mnou to bolo také, jednoducho baba chce, tak prečo nie a aj tú jeho novú beriem ako jeho hračku a priznávam, zase dúfam, že dostane rozum, musím sa vyplieskať 🙂

mirela40
26. dec 2011

@lili_mia uz sa tolko netyraj a uzivaj si sviatky ,uzi si ich s ludmi co stoja zato

lili_mia
26. dec 2011

@mirela40 netýram 🙂 ja ked som nasratá, tak vypisujem .. vďaka, vychutnám si ten zvyšok, aj tebe pekné sviatky

mirela40
26. dec 2011

aj tebe a drz sa a daj vediet co noveho

lili_mia
26. dec 2011

@mirela40 dám, treba sledovať túto tému, ja len dúfam, že mi nerupne na silvestra, či potom na valentína 😀

mirela40
26. dec 2011

@lili_mia to ta pridem osobne prefackat 😀

lili_mia
27. dec 2011

@mirela40 ďakujem za včerajší pokec, po dlhej dobe som sa dobre vyspala 🙂 ja som cítila, že my dvaja sme si súdení, žiadne že som snívala, ja som to cítila a v podstate aj cítim .. preto som mu to všetko tolerovala a neodišla som skôr, no zrejme som mala odísť a jeho som mala nechať s kľudom, nech má ďalší vzťah .. rozdeliť si cesty, aby sme zrejme každý zvlášť pochopili a on možno aj dospel .. tak ako vo filme Všetky moje ex 🙂 človek rokmi získa múdrosť .. až jeden kamarát mi musel preplieskať hlavu, že také chlap nerobí, pokiaľ ľúbi a on sám bočí od takých ľudí, lebo človeku nič nedajú, iba ho vyciciavajú -- takže ďakujem

mirela40
27. dec 2011

som rada ,ze ti to pomohlo ...niet zac kedykolvek....prajem pekny dnik a vela stastia v hladani toho praveho 😉

zelovocka
27. dec 2011

@tanyja @camelco @nina55 @lili_mia ahojte krásky 😀 dúfam že ste mali krásne Vianoce, že ste strávili aspoň nejaký čas s ľuďmi, ktorých máte radi, že vám chutilo, skrátka, že ste si to užili 😉 🙂
@lili_mia mne sa páči, čo píše a čo ti radí @mirela40 a @tanyja - treba toho tvojho podareného ex už prestať riešiť, nepoddávať sa spomienkam, veď budúcnosť je oooveľa zaujímavejšia 😉 verím, že raz budeš sama nad sebou krútiť hlavou, ako si tomu mohla venovať toľko energie a času. najmä keď budeš mať po boku dakoho, koho si naozaj zaslúžiš, a bude ti s ním taaaaaaak dobre 😉
@tanyja takže hodinky, jéj, no to som zvedavá, aké 🙂 to je pekné, že oceňuje ocko tvoju prácu, lásku, starostlivosť o malého a tiež o celú domácnosť, veď je to riadna makačka 🙂
@nina55 nevadí, že bez darčeka, ja som ich síce dostala niekoľko, ale ja som práve ten typ, ktorému by neprekážalo, keby som nedostala nič 😉 jednak radšej dávam, lebo z toho mám väčšiu radosť (hlavne keď sa naozaj dobre trafím do vkusu a do túžob), a jednak si myslím, že celé Vianoce sú hlavne pre detičky, ony to prežívajú ešte tak, ako sa to má 🙂
baby, ja som okrem iného dostala od našich osobnú váhu, takže to beriem ako znamenie, že sa mi bude hodiť, keď budem počas tehu priberať 😉 😀 😀

mirela40
27. dec 2011

@zelovocka co k tomu dodat pekne si to napisala

lili_mia
27. dec 2011

@zelovocka ahoooooj v podstate si to užívam, síce až teraz 🙂 veselo si vyšívam, potom sem hodím foto výsledku a tiež sme domov dostali novú váhu 😀 tak ja to teda beriem ako znamenie, že sa treba chystať na leto, v júni chcem ísť na korčuliarsky polmaratón, juchúúúú, snád mi to moje zdravie povolí

tanyja
27. dec 2011

@zelovocka no už ich neuvidíš, pretože admin sa nudí a stopol mi ďalší fotoalbum, že to sem nepatrí.... pritom to bol prejav náklonnosti aj za to, že som mu pred 2 rokmi porodila syna .... ☹
takže ak ich chceš vidieť, musíš prísť ku mne na kávičku 😉
@lili_mia len tak ďalej, užívaj si to a už sa konečne nevracaj k tomu, čo už bolo

zelovocka
27. dec 2011

@lili_mia vaaau, ty si taká ostrieľaná korčuliarka - že polmaratón? no len aby ťa tam neobiehal nejaký švárny rýchlokorčuliar, pozor na to 😀
@tanyja do RS to mám dosť ďaleko 😀 a nemôžeš tú fotku s hodinkami pacnúť sem, priamo do fóra? pokojne aj so zbojníkom na rukách 😉

tanyja
27. dec 2011

@zelovocka zbojník je v posteli a veľa by si z nich tak nevidela, ale chod kuknúť na mmb 😉 , aj tam som ich teraz šupla 🙂 a pozor, nič nie je ďaleko aby sa to nedalo zvládnuť 😉 😀

tanyja
27. dec 2011

@lili_mia veľmi sem nevkladaj linky na stránky, lebo admin to hneď zruší 😉
a mohly by si mi urobiť takú, pekná je 😉 🙂

lili_mia
27. dec 2011

@tanyja ok, zruší môj odkaz či tému? tiež som myslela, že nejaká dobrá duša by mi ju mohla urobiť 🙂
@zelovocka nie somm ostrieľaná korčuliarka, ale snažím sa dostať na tú úroveň 🙂

tanyja
27. dec 2011

@lili_mia zruší to, čo si napísala, a môže sa stať, že aj všetku našu konverzáciu, lebo sa minula témy..... 😠

zelovocka
27. dec 2011

@tanyja @lili_mia to by musel asi niekto nahlásiť, admini nechodia po fórach a nečítajú všetko 😉

tanyja
27. dec 2011

@zelovocka že, aby sme sa nečudovali, písala som si s jednou kamoškou na inej téme, boli sme tam len my dve a všééééééééééétko nám zrušil , šikovný, asi má veľmi poslušné deti a plní si svoje povinnosti na 1000% 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre