Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lili_mia
2. jan 2012

@tanyja aj mňa volááá ale ešte pozerám Kosti .. ten krém, zanecháva pocit mastnoty, či sa rýchlo vstrebe?

zuziklc29
3. jan 2012

@zelovocka
@tanyja ved to,ze ja dlho doma nevydrzim,clovek stale na to mysli a uvazuje kde sa stala chyba.dnes sme to povedali svokre tak si ani nechci predstavit tu reakciu.potom jej muz nieco povedal no neviem co ja som sa radsej nepytala. ked sme jej to povedali s usmevom na perach mi povedala to vazne ved to sa neda.za mesiac? ☹ prestala som ju radsej riesit .. .

lili_mia
3. jan 2012

@zuziklc29 niektorých ľudí si nevšímať tak ako otravný hmyz .. ja ked som bola doma u ex, tak jeho otec veselá kopa, dobre sme sa bavili a vraj ked som odišla, vošiel mu do izby a kydal na mňa, tieto veci som sa dozvedela až po konci, takže nedalo sa riešiť spôsobom, že by som tam chodila čo najmenej

zuzana0612
3. jan 2012

@lili_mia ja používam normálne niveu visage a som spokojná. denný aj nočný

zuzana0612
3. jan 2012

@tanyja ahoj, ešte nepracujem. som doma 😉 . pracujem na dome... 😉

lili_mia
3. jan 2012

@zuzana0612 aj cez zimu? cez leto mávam loreal prípadne iný hydratačný krém, tuším cliven

zuzana0612
3. jan 2012

@lili_mia ano, aj teraz. a to cez zimu mávam suché miesta pri nose, perách a na brade. ale zatiať všetko v pohode. nemám nič. ale fakt cez noc tiež dobre natriem nočným a na deň normálne denný

lili_mia
3. jan 2012

@zuzana0612 hmm začínam ľutovať, že som si nevzala kozmetický balíček, ked som mala do tesca zľavový kupón :( nevadí, túto zimu dorazím s tou niveou do chladu a na jeseň viem, čo nakúpiť

inak mi je zle, zajtra bude asi hnusne, dychčím a hučí mi v hlave, ešte aj v šití mi skončila bavlnka, vzor mám na 4papieroch a neviem nájsť miesta, kde sa vzor prekrýva :(

zuzana0612
3. jan 2012

@lili_mia u nás bolo dnes doobeda hmlisto. ale potom nádherne slnečno. ako na jar. tak som si povedala, že keby bola už jar.... zajtra neviem, ako má byť. tak si oddýchni, lahni si a pozri telku, keď sa dobre necítiš. a tá nivea do zimy ti nerobí dobre?

lili_mia
3. jan 2012

@zuzana0612 modrá nivea mi nerobí dobre a kočky písali, že nivea winter je iné zloženie, vraj ani nie je taká mastná .. tá modrá nivea ma akurát premastila a po zime som mala akoby vetrom ošľahanú tvár a to ja nemám rada

zuzana0612
3. jan 2012

@lili_mia táto visage je na noc mastnejšia. ale nie som z nej ráno zamastená. a denná je ta fajn

lili_mia
3. jan 2012

@zuzana0612 dík za radu

zuzana0612
3. jan 2012

@lili_mia inak tento krém podľa mňa nie je ani veľmi drahý. v akcii som kúpila za 5 aj niečo. minulý rok som používala cez zimu z mary kay krém a tn stojí cez 30 a nezdal sa mi lepší.

zuzana0612
3. jan 2012

@zuziklc29 joj moja...... ☹ . silno na teba myslím, aby si to zvládla čo "najrýchlejšie". hlavne pozitívne myslieť...to je treba.

tanyja
3. jan 2012

@lili_mia zanecháva pocit, že máš hebkú pleť 😉
@zuzana0612 nepracuješ? som ti písala mail 😵 , už otravujem za papiere, som strašná, ja viem...
@zuziklc29 kedy zase odchádzaš? a mm znova robí tam kde robil u vás v meste? ako zobral tú smutnú informáciu, asi smutne však ?

tanyja
3. jan 2012

@zuziklc29 presne ako lili-mia píše, nevšímaj si svokru, podobný komentár som aj ja dostala od mojej, takže scenár skoro na vlas rovnaký....
@lili_mia správne si to pomenovala 😉 a napísala našej stále usmiatej kope zuzke

tanyja
3. jan 2012

@zuzana0612 len teraz som našla komentár, že nepracuješ, tak potom si prečítaj, však ta nejdem otravovať ešte, času dosť 😉 a pekne pracuj na dome, len žiadny úraz prosím 😵

lili_mia
3. jan 2012

@tanyja je smutné, že takí protivní ľudia si ešte myslia, že ako dobre ti chcú a nariekajú z toho ako ich odmietaš .. otec ex, stale sa ma pytal, ako sa maju rodicia, co robili cez den .. mozno je to nieco ako etika komunikacie z byvaleho rezimu, ale mne to vadilo, riadne .. ja si myslim, ze som pokojne povedala, ze nevidim dovod, preco by sa ma mal pytat na rodicov, ze ako sa mali cez den v praci .. zrejme som porusila etiku 😀 ale zas nemusel na mna kydat

nina55
3. jan 2012

@lili_mia tak ten skoro svokor bol dobry pako. Sa cudujem, ze s nim jeho synator neurobil poriadok hned, ako si odisla a zacal na teba kydat. Moji rodicia si nikdy nedovolili komentovat mojich partnerov v case, ked som hladala toho praveho. A ak aj bol nejaky naznak zo strany mojej mamy, v zarodku som ju zahriakla a pokracovat si nedovolila. Do dnes tvrdim, ze nik nemôze odzit môj zivot - tak nech sa stara kazdy o ten svoj 😉

lili_mia
3. jan 2012

@nina55 ujo vraj zvysoval tlak, chlap ma skusenosti z minulosti, v byte su iba oni dvaja, bez mamy a chlap kedze plati aj dieta, tak predo mnou prerataval vydavky, no ledva by mal na seba stravu, kebyze ujo odide a tym odide aj polka prijmu do domacnosti, za stravu toho ujo az tak nedaval, vela je najom a voda a tak .. chapem ze byt je prepisany na chlapa a ujo sa tam logicky sprava ako doma, ved tam zije uz x rokov a ja ledva polrok som tam bola, a aj ta slusnost, som tam bola u nich den noc a ked ujo vosiel do kuchyne, tak moj zadok z chladnicky .. no koho by to nenasralo? 😀 takze casom som prestala chodit na noc, postupne aj cez den, ked mal ujo volno v praci, ale vraj kydal na mna, aj ked ma nevidel mesiac, ze kde som, preco nechodim a vzapäti sprosta poznamka .. vraj dennodenne hadky, zazila som uja nasrateho a mala som v gatiach, no a chlap to nechcel mat na tanieri .. tak teraz prespava u hentej frajerky a zrazu je tam aj cele vikendy, co ja som nemohla ani na prechadzku, bo foter bude kydat ... moja mama sa tiez donho obuvala, reci ze jeho ex mu zavola a on sprintuje za nou, ta .. mala ma teploty, tak sa nebude s nou trepat busom, ked autom rychlejsie a este k tomu je to jeho dieta, tak preco ju nemoze odviest? ja sprosta som netusila, ze mama sonduje a potom to proti mne obracala, aj take ze bol s nimi na nakupe, no tak pardon ze bol s nimi kupovat zimne topanky, on ma ex uplne na pake, on to bral ako cas straveny s dcerou ... rodicia 🙂 dnes som si uvedomila, ze hrany mam obrusene, este nie komplet, ale zrazu v mojich myslienkach je ten chlap cudzi, pomaly uz nic neznamena a je mi aj z toho smutno

nina55
3. jan 2012

@lili_mia ....vzdy zostane troska zialu ☹ , ale co sada robit - aj take sa stava......mozno sa nad tym raz pousmejes ked stretnes niekoho ineho a opät sa zalaskujes

....prajem dobru nocku, uz asi vsetky spite

aadulik2110
4. jan 2012

@lili_mia obsahuje nejaký komplex, ktorý chráni pleť pred prejavmi starnutia a je veľmi hydratačný. Ja som mávala problémy s pleťou a môžem povedať, že ho používam počas celého roka a ani v zime sa mi nestalo, že by som mala nejakú suchú, vyštípanú tvár

camelco
4. jan 2012

ahojte 😉
@zuziklc29 zo svokry si nič nerob

vidím, že tu rozoberáte aj krémy na zimu, tak sa pridám 😀 ......... ja používam Inositol Végétal do Yves Rocher aj denný aj nočný a som s nimi veľmi spokojná

zelovocka
4. jan 2012

@camelco @aadulik2110 @nina55 @lili_mia @tanyja @zuzana0612 @zuziklc29 babenky, dobré ránko 🙂 ako sa máte? pozerám, že pekné témy sú na pretrase - svokry a krémy 😀 tak ja si myslím, že kto má dobrú svokru (rozumej takú, čo nepchá nos tam, kam by nemala, pomôže i s deťmi, poradí a je príjemná), tak ten vyhral viac než v lotérii 🙂 😉 my teda nie sme s miláčikom zosobášení, ale za tie roky som si na "svokrovcov" zvykla a nemôžem sa nejako sťažovať, oni sú skôr takí tichší, nestarajú sa do nás. ale zase veľa srandy s nimi nie je 😅 že by som mohla zájsť ku svokre na kávu a pokecať, ako jedna moja kamoška, tak to určite nie 😉 ale dá sa to v pohode s nimi vyjsť. keď budeme mať deti, tak asi svokra občas prehodí tzv. dobre mienenú radu (že určite aspoň tri svetríky dať malému, inak naisto zmrzne), to ma už teraz s prepáčením nasiera 😀 ona je hrozne precitlivená a ustráchaná, stále sa bojí, že nás niekto prepadne, olúpi, azda aj zabije, že je vonku zima a prechladneme, že pri cestovaní sa stratíme atď atď. tak toto mi lezie na nervy 😉 nuž ale každý má muchy, niet dokonalého človeka.

čo sa krému na zimu týka, používam Cannaderm Sensitive - proti nepriazni počasia, veľmi je mastný, ale robím to tak, že ráno sa natriem, počkám 5 minút a zvyšok krému vysajem kozmetickým obrúskom, inak je super 🙂 a má aj OF15, takže vhodný napr. na hory, keď svieti slnko a pod.

lili_mia
4. jan 2012

@nina55 v posledné dni je tu už také .. akoby si niekde v kúpeľoch či tábore, niekoho tam spoznáš, dobre si rozumiete, hoc aj kamošku, vymeníte si mail a ked prídeš domov .. po pár dňoch napíšeš mail a ono nič, po mesiaci ti docvakne, že kašle na to, tak ti je to celé ľúto, ľúto aj tej dobe, ktorú by ste zrejme strávili na chate vymieňaním si zážitkov z nasledujúceho život už v realite ... paradoxne, srdce vraví, že toto je jeho iba úlet, on tú babu poznal ešte v čase ked boli s ex spolu a vytešovali sa z tehotenstva a som zrejme nebola silný motivátor, aby jej teraz neodolal a nešiel za ňou, ale hlava už nechce spomínať, aj sa mi lepšie dýcha, doslova, nie iba ako fráza, už je akoby hmla

@zelovocka
@camelco
@aadulik2110 vďaka baby, už som si spísala zoznam s osobnými zážitkami s krémami 😀 😀 😀

camelco
4. jan 2012

@lili_mia je dobre že sa ti lepšie dýcha 😀 ......... všetko bude dobré

baby mne sa už druhý deň na ceste do roboty chce strašne spať za volantom 😖 , som nejako straaaaaaaaaaašne unavená, neviete niečo poradiť, asi si budem musieť púšťať CD Jarka Nohavicu a budem s ním spievať 😀 😀 😀 😀

lili_mia
4. jan 2012

@camelco viem že bude, len nemám rada čas, ktorý treba zvládnuť, kým tak bude 🙂 boli sviatky, tak zrejme si si odvykla vstávať skoro ráno .. ja robím na dohodu a ked som volala, že kedy mám prísť, tak vraj ešte ani budúci týždeň ma nebudú potrebovať

camelco
4. jan 2012

@lili_mia to bude najskôr tým, aj keď ja zas až tak dlho nevyspávam 🙂 iba v sobotu a nedeľu niekedy aj do pol 10 😀 ..... už nech je víkend

lili_mia
4. jan 2012

@camelco jasné že nevyspávaš 😀 😀 😀

camelco
4. jan 2012

@lili_mia divné na tom je že v pondelok ništ a včera a dnes sa mi chce spať 😀 ..... najradšej by som bola doma v posteli 😀 ........... ale treba z niečoho žiť a platiť účty 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre