Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

zuziklc29
9. jan 2012

@lili_mia ty si nas pokladik . . . . . .dakujeme za ten link . .ideme kuk co tam pre nas maju 😀

zuziklc29
9. jan 2012

@pancuska to bolo ale ja som bola rada ze aspon zijem . . . .ved to uz bolo pred 13timi rokmi . . . . .

pancuska
9. jan 2012

@zuziklc29 a aky stroj si si vlastne kupila? kokso co ty nevymyslis..... 😉

lucy130881
9. jan 2012

@pancuska dnes som 29dc . 14teho by mala prist mrcha a potom to mozme rozbehnut lebo tento mesiac som mala neplodny . a ty si ktory dc?

tanyja
9. jan 2012

@zuziklc29 @pancuska @lucy130881 @lili_mia vy ste tu toho teda riadne popísali, ani nestíham toľko čítať 😲 , iba bajočko som kukla čosi o bylinkách, bylinky boli a aj stále budú dobrá rozumná záležitosť pre celé telo, ja ľúbim zelený čaj 😝 ale len od jednej značky, nemôžem robiť reklamu, tak si domyslite.....majú super reklamu v telke s čajníkom 😀
@lucy130881 my sme chodili do BA do centra, to je od nás 350km, tak to nám už len krásne liezlo do prachov, a každý druhý deň, kvôli kontrolnému sonu , kukla na mňa, všetko to trvalo asi 10 minút a mohli sme ísť naspäť domov, embryjko sa síce neujalo, ale zase vedeli sme, že máme 50% šancu mať zdravé bábo 😉

lucy130881
9. jan 2012

@tanyja to ma mrzi. nie ze by stat podporoval pary ktore nemozu mat deti ale nie treba ich este aj vycucat z penazi . ved tolko penazi to stoji cesta zakroky tabletky atd. som na to tak nastvana. 😠

camelco
9. jan 2012

@lucy130881 a riadne vyciciať 😠 😠 😠

camelco
9. jan 2012

@lili_mia vďaka ze ten link ............ určite niečo z toho budem skúšať aj ja 😀

tanyja
9. jan 2012

@janemari tak nech to dopadne dobre, budem na teba aj malú myslieť a zúbky trápia, nás našťastie ani nie, iba pri prvom očnom troška teplotoval a pri prvej stoličke hnačka, ináč nič, tak nech skoro ten zúbok vylezie 😉

zuziklc29
9. jan 2012

@pancuska ani nevrav . . .orbitrek osm si objednala. . . . .len nejak mi este neprisiel . . .jaaj a ja uz idem do toho rakuska kocenky budete mi chybat . .idem na tri tyzdne tak potom ak tam budem mat net tak vam napisem

zuziklc29
9. jan 2012

@tanyja ja ked si dam zeleny caj tak chodim ako ozrata a len mi to zvysi tlak . . .ja mam asi alergiu alebo nieco take

zuzana0612
9. jan 2012

@zuziklc29 ahoooj, ja idem do AT v piatok 🙂

tanyja
9. jan 2012

@zuziklc29 a prečo na 3 týždne, či stále už budeš tak chodiť? no budeš nám znova chýbať a dúfam, že keď mi znova napíšeš sms, tak to už bude dobrá správa 😉 ako posledne ☹
a kde si si objednávala orbitrek? koľko budeš zaň platiť? alebo už si? ja čakám poličku do kúpelky, zajtra by už mala dojsť
@lucy130881 cesta stála dosť, lieky som mala z tých lacnejších ale absolvovali sme vyšetrenie PiGD a to veru lacné nebolo.. takže tým sa nám cena poriadne navýšila

lili_mia
9. jan 2012

@zuziklc29
@camelco ten link mi tu nabehol v novinkách, tak som vám ho hned posunula
tiež verím, že tento rok prinesie splnenie snov

janemari
9. jan 2012

@camelco trošku sme sa potrápili jednu noc,ale teraz je to už v pohode.

pancuska
9. jan 2012

@lucy130881 to mavas taky dlhy cyklus?ja mavam 28dni a teraz mam 19dc ale ked to budes citat tak budem mat 20dc 😉 a mrsku by som mala dostat 18teho.....

pancuska
9. jan 2012

@tanyja takze hovoris ze ak by ma poslali do centra a isla by som do Martina este stale je to lepsie chodit 150km ako 350 ze? to kolko vam pre pana trvala cesta.....? 😉

pancuska
9. jan 2012

@zuziklc29 joooj aj ja by som ho chcela......orbitrek je tusim velka tuzba zien,ved mat taky stroj doma,to je pecka!!! niekde som tu citala vtip ze preco je slobodna zena stihla? lebo vzdata pride domov otvori dvere v splni zbada muza a radsej ide do kuchyne a otvori dvere na chladnicke......slobodna pride domov otvori chladnicku nic nevidi tak ide radsej spat.........neviem to uz presne dufam ze som to nepoplietla 😝

lucy130881
10. jan 2012

@pancuska ja mavam pri duphastone 34dc a ked ho neberiem tak40dc. hormony sa mi riadne buria.

tanyja
10. jan 2012

@pancuska jedna cesta nám trvala 4,5 hod a ešte späť, čiže 9 hodín každý druhý deň v aute, paráda, vtedy som jazdenie neznášala.. 😠
@janemari už to bolo bez teploty? v noci zbojník vymýšľal, a chcel aby som pri ňom sedela, musela som sa vyvadiť, zbojník jeden 😠

camelco
10. jan 2012

@janemari tak to je dobre, hlavne aby ste boli zdravučké 🙂

camelco
10. jan 2012

vidim že ste sa tu včera ešte o orbitreku bavili, aj ja chcem, len neviem či by to nebol ďalší drahý vešiak 😀

camelco
10. jan 2012

@pancuska kam chodíš do centra?

lili_mia
10. jan 2012

@camelco
@tanyja
@pancuska
@zuzana0612
@zuziklc29
@nina55
baby ja som mala divný sen .. akoby živý .. viem, že ma tanya ukameňuje .. proste akoby sa to dialo, zobudila som sa u ex doma, chystali sme sa do roboty, raňajkovali, ked mne náhle prišlo zle a raňajky skončili vo wecku .. pýta sa ma, že kedy mám dostať krámy, vravím, že o týždeň a bolo ticho .. pozeráme na seba a obaja sme vedeli, že sa zadarilo, objal ma a bozkával .. potom si už len pamätám ako sa ma v práci pýtajú, prečo som taká bledá, tak vravím čo bolo ráno, baby ma poslali do lekárne a na teste vyšli // .. volám chlapovi, teší sa a dohadujeme sa, kedy mu vyhovuje ísť so mnou na sono, nech sa tak objednám .. no a po pár hodín začujem zpredného kanclu známy hlas, vošiel chlap s kyticou červených ruží, že si na zvyšok dňa vzal voľno a tiež ma berie domov na súkromnú oslavu .. .. .. stále som vykoľajená z toho sna, nie je vsugerovaný, bolo to akoby sa naozaj dialo, až prebudenie ma presvedčilo o opaku

tanyja
10. jan 2012

@lili_mia krásny sen si mala, neboj, neukameňujem ťa 😀
a možno to bude aj skutočnosť, len keďže bol tvoj ex najväčšou láskou, tak si vo sne videla jeho, ale v skutočnosti to bude iný chlap 😉 😵 😅
@zuzana0612 @pancuska @zuziklc29 @nina55 @camelco @lucy130881 dnes stačili 4 krátke rozprávočky a malý krásne na obed zaspal, som na seba hrdá 😅

lili_mia
10. jan 2012

@tanyja nooooo minulý týždeň tiež, ale iná situácia, teda ten sen ... a pár dní na to pozerám, že na pokeci odblkooval albumy .. no pozerám, najprv zahesluje, ja depkujem, ze som sprostá hus a posielam mu pred vianocami ten sľúbený kalendár pre jeho babku a on mi ani heslo nedá a zrazu .. bum mám prístup do albumu .. tak som si popozerala fotky, aj som videla, že mi pozeral do profilu

camelco
10. jan 2012

@lili_mia tak to bol fakt super sen 🙂
@tanyja máš byť na čo hrdá 😉 😉 😉 ........ to ho riadne zmohli

tanyja
10. jan 2012

@lili_mia ach tá láska nebeská......, keby bola ikonka lietajúcich motýlikov, tak ti ju priložím 😵
ty ho ľúbiš mám pocit stále viac a viac
@camelco presne a hlavne o škaredom káčatku 😀

camelco
10. jan 2012

@tanyja ............. @lili_mia ich ma normálne v očiach a k tomu ešte aj srdiečka, ako v kreslených filmoch, normálne si to teraz predstavujem 🙂

zuzana0612
10. jan 2012

@lili_mia no súhlasím s @tanyja vo všetkom čo ti napísala. neboj splní sa ti ten sen s nejakým úžasným chlapom 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre