Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lili_mia
11. jan 2012

@nina55 ja si už nič nenamýšľam, jednoducho spomienky, aj to že ma má ešte medzi priateľmi sú spomienky a ked vyblednú, tak ma zrejme šupne preč .. fakt už nevidím zmysel v tom, že to jeho rozhodnutie, že chce vedieť, či by mu ten vzťah hentou vyšiel, budem nejak rozpitvávať a hľadať nejakú nádej .. zažila som, viem aké to je a tak ak to bude krajšie, tak budem vedieť, že tentoraz mi je lepšie ako predtým .. teraz musím na sebe popracovať a vytvarovať novú osobnosť, pretože v robote mi ešte občas rupne a uzavriem sa do seba

nina55
11. jan 2012

@lili_mia ja by som skusila byt trochu akcnejsia a vyhodila ho z priatelov ako prva = mozno by sa potom rozhybal a urobil nejaky vypad......... v podstate aj tak uz nemas co stratit

lili_mia
11. jan 2012

@nina55 ta.. zatiaľ mám .. vytvorila som si závislosť na jeho malej, takto mám aspoň prístup ku fotkám, má ich priateľov, vidím ako rastie, síce za tie 3mesiace veľmi nie 😉 mám čo robiť, aby som nenapísala, že ako sa má, myslím dieťa, on už nie, ale zas, bude to zrejme podlizovanie, takže nepíšem

janemari
11. jan 2012

@tanyja no čo ti poviem asi ozaj na patologiu 😀 ,ale to ti poviem,ked som ležala v nemocnici,tak som bola na pásy a hned vedla je vzdycháren.Jednej sa rozbehol porod a primár ju vyšetroval,tak po nej hukal a ked sa nevedela uvolniť jej hovorí,vy si myslíte ,že mna to baví? Taká vytočená som odtiaľ išla,že byť tou babou tak mu poviem,tak prečo robíte túto robotu,ked vás nebaví 😠 Takže si si skrášlila byt a teraz sa ideš skrášlovať ty na bicykli? Tak ja mám pohybu pri Laure až až 😀
@lucy130881 ako pozerám tak ty bývaš nedaľeko odomna 😉
@pancuska tak to poteší,ked ťa začne obťažovať taký "inteligent",to aby si trpla,čo kde vyvedie,alebo kde ho stretneš 😅

tanyja
11. jan 2012

@janemari tá baba asi v rámci pôrodu nemala síl niečo tomu "primárovi" povedať 😠 😒
ja som už tiež so silami na konci, od rána rušný deň, zbojník si ešte zmyslí, že musím byť pri ňom kým zaspí, už zaspal, ja som sa zodvihla a znova spustil krik, ako malé mimino, neviem ako, ale musím ho to odnaučiť 😠 , lebo mňa tiež takáto robota nebaví 😝
a idem spať, sedí pri ňom ocko....tak nech si to užije 😀

janemari
11. jan 2012

@tanyja tak zrovna tú babu poznám a to je echt baba tá si servítku pred ústa nedáva.ale asi bola vystrašená s pôrodu bol jej prvý.

tanyja
11. jan 2012

@janemari a aj posledný, hádam nie. dnes bolo v rádiu, že najčastejšie používané mená za minulý rok sú: Jakub a Sofia, tu je každá druhá Sofia a ešte aj Efram, Esmeralda, a podobné výmysly 😠

zelovocka
11. jan 2012

@tanyja @janemari Sofia, Sofinka - už je to meno vskutku všade. bolo by pekné, keby nebolo také otrepané 😉

tanyja
11. jan 2012

@zelovocka presne a pritom je toľko krásnych mien, a iba prach na ne padá, napríklad: Tatiana, Eva, Jana, Zuzana, no len nie sú moderné, mne sa páči aj Lea, alebo Nela
alebo žeby Oňur? 😀

janemari
11. jan 2012

@tanyja je veľa pekných mien,ja so mmala zase skúsenosť,že u nás okrem Sofii boli aj klasické mená ako Hanka,u más je strašne veľa Samuelov a Matúšov. Kamoške sa narodila teraz dcérka Beátka to meno som ani nikde nepočula,tak bude tu v okolí jedná.Inak aj Elišiek je dosť veľa.

pancuska
11. jan 2012

@zelovocka ze aj ja si teraz hovorim len co ked to clovek zisti az neskor 😉

pancuska
11. jan 2012

@tanyja no s robotou je to teraz akosi bieda a tam u vas asi duplo....na zapade sa este zaplaty plataju,ale verim ze si sikovna a robotu si co nevidiet zozenies a aby ti nebolo luto ozvu sa ti aj traja 😉

pancuska
11. jan 2012

@lili_mia presne tak....ked taak nad tym rozmyslam aj ja som si tak vysnivala muza mojho....neboj sa maj lasky cas je tu nevidiet a to uz tu bude ten spravny chlop 😉

pancuska
11. jan 2012

@janemari no stastie velke ze za tych 5r som ho stretla len raz aj to ma nezpoznal.....lebo som mala kratke vlasy a teraz mam dlhe ale debil co mi uz neda pokoj? inak niekedy si tak poviem ci m anepopreklinal ked sa nam nedari...

janemari
11. jan 2012

@pancuska je to možné že ťa preklial,ale môže to byť aj smola.Alebo ti neprajú viacerý,ale nebok raz sa zadarí,určite. On ti pokoj nedá pokiaľ si nenájde nejakú dalšiu obeť.Pravdepodobne mal vzťah,ten mu skončil a vedel,že s tebou môže manipulovať tak skúša.

zuzana0612
12. jan 2012

@janemari @pancuska @tanyja @zelovocka baby, a vy čo tu večer tak dlho strašíte.... 😀 ?

zuzana0612
12. jan 2012

@tanyja Nela alebo Kornélia sa ti páči? lebo Kornélia je zdrobnene Nela. Mne sa páči aj Martina.

zuzana0612
12. jan 2012

@tanyja začali sme obkladať kúpelku.... po víkende hodím foto. 😉

zuzana0612
12. jan 2012

@pancuska ten tvoj bývalý je horší tuším ako nejaká babka bosorka. inak 5 rkovo by malo byť dosť nato, aby sa normálny človek spamätal z toho, že sa niečo skončilo.

zuzana0612
12. jan 2012

@lili_mia neboj chce to ešte trochu času. potom sa ho budeš môcť aj normálne opýtať na malú a nebudeš mať pocit, že podliezaš alebo sa vnucuješ.

camelco
12. jan 2012

ahojte baby, tak včera plné pracovné vyťaženie, normálne som nemala čas si ani pustiť Net v robote 😠 tak si vás teraz trošku čítam kým sa pracovne naladím 😀
@pancuska ............normálny debil ten tvoj bývalý 😠 😠 😠 a ďakujem za info = gyneka, ešte je tu aj paradox, že ja od októbra robím v TN 😉

lili_mia
12. jan 2012

@camelco čítaj čítaj, ja ešte doma raňajkujem 😀
@zuzana0612 skôr mám obavy, že si to myslí druhá strana, ale prestala som riešiť, v podstate dnes je mesiac, čo sa s ním komplet nebavím, pred mesiacom som posielala ten kalendár a potom už žiadna odozva odo mňa, ja mám ciťák, že sa v marci niečo začne
@pancuska v máji som sa narodila 😀 😀 😀 ale ten tvoj henten je riadny extrém, ale to tak býva, že tyran sa nerád zbavuje svojich obetí, ked vidí, že nemá na nich dosah a bez neho im je lepšie, zrejme odsťahovať sa
@janemari takže Laure je už lepšie, vraj najhoršie sú 5ťky

lucy130881
12. jan 2012

@janemari ty s odkial? ja byvam v zarnovici 🙂

zuzana0612
12. jan 2012

@lucy130881 a čo myslíš, že začne?

lucy130881
12. jan 2012

@zelovocka ano chodime do heliosu 🙂

lucy130881
12. jan 2012

@zuzana0612 🙂 neviem na co s pytas kde som pisala ze zacne 😀

pancuska
12. jan 2012

@janemari no praveze on ma nejaku priatelku este sa vola aj tak ako ja ale vraj sa stale rozchadzaju,ale ja som moc o neho nezaujimam,som rada ze mam od neho pokoj.....no a ako sa odbosorovat? 😉

pancuska
12. jan 2012

@zuzana0612 ale asi bude najlepsie ho ignorovat len neviem ci to bude dobre alebo zle lebo je pravda,ze si myslel ze budem hned za nim utekat,no nech si nemysli ze len on je najlepsi,ja uz by som mojho muza nevymenila za nic na svete.......zajtra mi idu trhat ten svina zub mudrosti a potom druhy a moj manzel ide so mnou zobral si dovcu,taka som rada aspon mi doma pomoze,zajtra ma este aj narodeniny.....no a preco tak neskoro? lebo mam poobednu a robim do 22h 😉

pancuska
12. jan 2012

@camelco a nebudes to mat daleko do TN? neviem teda kde byvas......inak ja som spokojna,cakam max 45min bez objednania aa ma uplne veskere vybavenie a rozumie sa,vsetko vysvetluje a nema vobec nervy!!! pritom tam je cely den az do vecera do 18h..... 😉

pancuska
12. jan 2012

@lili_mia aa tak ja ho nestretavam on byva odomna 20km na stastie,ale zistila som ze sonduje po mojich kamaratkach o mne....no sak dufam ze nieco vymyslim..... 😉 a to je uz taka doba co sa spolu nebavite? ten cas ako rychlo leti

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre