Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

camelco
13. jan 2012

@lili_mia to máš pravdu, ono sa im aj hovorí "upíri, ktorí odoberajú energiu"

nina55
13. jan 2012

@camelco @lili_mia mna zaujala aj kniha od Lazareva "Diagnostika karmy 2." - velmi ma prinutila premyslat

camelco
13. jan 2012

@lili_mia @nina55 .......... ja takto ťahám viac kníh a potom si ich vytlačím a zviažem 😀 😀 😀 ....... ale sú tituly, ktoré musím mať originálne 😀

camelco
13. jan 2012

@lili_mia @nina55 baby asi máme podobné záujmy

lili_mia
13. jan 2012

@camelco niekedy stačia aj negatívne myšlienky, napr že nemal rád tú prácu, robil ju nasilu a podobne .. ja som spoznala syndróm žalúdočných ťažkostí v nedeľu večer pred pondelkovým nástupom do práce 🙂 taká krava tá moja kolegyňa.. v mojom veku ale ... negatívny postoj k životu a samé to jej, že kde všade má známosti a pritom ona robila iba za minimálnu mzdu v kancelárii .. ja som bola na inom pohovore a ona hned, sak povedz ako bolo, povedala som, že už nechcem, rozobrala som to s kamošmi, pretože oni rozumejú oblasti ktorú som vyštudovala .. nechcela som sa vystatovať, ale baviť sa s človekom, ktorý sa nezaujíma o politiku, o tom ako funguje politika eurofondov z pohľadu Bruselu, teda akoby to Brusel chcel ale nejde to tak 😎 a že ona mi bude dávať rady .. nechcela som ju uraziť, ale jej rady majú taký efekt, ako ked my radíme technikom z jadrovej elektrárne, čo robiť v prípade poplachu 😀 😀 😀 tak pustila rádio nahlas, že nech sa naučím pracovať v strese

nina55
13. jan 2012

@camelco chichi, mozno preto sme sa pritiahli 😉 🙂

lili_mia
13. jan 2012

@nina55 s tou karmou máme niekde doma, aj tú miluj svoj život

@camelco ja som sa na základe podobnej literatúry dopracovala k názoru, že každý človek si zaslúži aj x šancí, pokiaľ sa naozaj snaží, ale napr taký narkoman, jasné, že ten nespraví abstinenciu na 1x, no pokiaľ sa snaží, ale vplyvom niečoho do toho spadne, ale príde a povie, zlyhal som a chcem sa napraviť, tak si to zaslúži .. preto dávam šancu môjmu ex, verím, že my dvaja sa ešte zídeme, žiadne také, že nie 2x do tej istej rieky, pokiaľ si on prizná chybu a poučí sa z toho, tak tomu dávam šancu

nina55
13. jan 2012

@lili_mia odignoruj to - pousmej sa a bud na nu mila. Mozno sa spamjata 😀

camelco
13. jan 2012

@lili_mia žalúdočné problémy poznám 😠 😒 ešte keď som robila tu v TO v skoro každú nedeľu som s tým mala problémy, za posledný rok a pol mi začali strašne padať vlasy, dokonca šedivieť 😠 😠 😠 😠 ........ aspoň že mám svetlé vlasy a nie je to až tak vidieť 😀 😀 😀

camelco
13. jan 2012

@lili_mia miluj svoj život tú nemám, ale tú som prečítala 2x (som mala požičanú) ...... tiež veľmi dobrá kniha

nina55
13. jan 2012

@lili_mia pred istym casom by som ta za to, co si napisala vysmiala, ale pravda je taka, ze ja sama som po skusenostiach a okolnostiach, ktore ma v zivote stretli toho isteho nazoru. Tiez davam x sanci, ale len za urcitych podmienok. T.j. musim vidiet, ze ten druhy sa snazi a sancu si zasluzi.

zelovocka
13. jan 2012

@camelco Valča - kde to je? takže ty si lyžiarka, hmm 🙂 to ja sa nechytám, maximálne tak bežky raz za čas 😉 tie preteky - čo to bude? 😕 my ale nebudeme len jesť, to som prehnala 😀 chlap pôjde do posilky, ja trochu upracem, a potom skočíme na strelnicu 😎 máme na pláne aj dve návštevy, a hádam aj prechádzku v prírode stihneme, ak ovšem nebude liať ako z krhly 🙄 😀
@lili_mia angličtinu sa ako učíš, sama? 😕 toto mne nikdy nešlo, byť samoukom 😅

nina55
13. jan 2012

@zelovocka 😀 aj ja by som potrebovala nejakeho doucovatela na anglinu. Sa niekedy citim ako taky pako. V skole som drvila francuzstinu, ale s tou mozem ist akurat tak do.......... Pariza 😀

camelco
13. jan 2012

@zelovocka @nina55 začnite čítať anglické články, alebo knihy také jednoduché - rozprávky, nie náročné, mne to veľmi pomohlo

@zelovocka no musím si užiť lyžovanie kým pôjdem do 2.ivf 😀 😀 😀 😀 ........ aj bežkujem, len tie kilá akosi nechcú ísť dolu ale teraz si z toho hlavu nejdem robiť 😀 ......... kam to idete na strelnicu, to aký musí byť adrenalín
@nina55 @lili_mia ja zvyčajne dávam ľuďom ktorí ma sklamu 2 šancu, ale tretíkrát už nie, to fakt musí byť výnimočné .......... niekoľkokrát už som sa popálila ☹

camelco
13. jan 2012

@zelovocka jááááj tá Valča, je pred Martinom od Prievidze to som zabudla dopísať 😀

lili_mia
13. jan 2012

@nina55 už s ňou nerobím 😀 ale takú hnusnú osobu snáď už nestretnem, idem myslieť pozitívne, aby som už stretávala iba fasa ľudí .. mala som obdobie, veľmi som ľutovala, že som nežúrovala počas výšky a boli dni, ked som si túžila zapáliť .. proste somariny .. tak sa mi do života priplietol chlap, ktorý si nevedel predstaviť piatok bez alkoholického opojenia, fajčil ako továreň, no prebrala som sa, ked sa mi pochválil, že den predtým ako sme si spolu písali, stiahol celú 7dmičku hrušky .. utekala som kade ľahšie, prestavila myslenie a našla svoje šťastie, ktoré síce odo mňa odišlo, ale verím, že sa vráti

@zelovocka ja už skôr iba upgrade, od začiatku 2st na zš som mala angličtinu, takže teraz skôr oprašujem, drilujem nové slovíčka, trebárs som si stiahla návody pre pc programy pre doslova debilov, aby som vedela popísať svoju prácu v angličtine, tak ako to má byť a nie habkanie a hľadanie správnych slovíčok ..a mám rozčítanú knihu, ale bez slovníka to nejde, zvládla som akurát knihu podľa filmu, neviem či tlmočníčka, alebo stratené v preklade .. tlmočníčka začuje sprisahanie, ale nikto jej to neverí .. kedže som videla film, tam som slovník nepoužívala, až tak mi tie neznáme slovíčka nechýbali

lili_mia
13. jan 2012

@camelco to človek cíti, či dať tú šancu, sú ľudia,ktorým som už ani tú druhú nedala, trebárs ten chlap alkoholik, ako píšem vo vyššom príspevku, jemu som nedala, bez milosti vymazala z fb a on sa mi zavďačil, že ja s tým chlapom pre kt som ho poslala preč, nebudem šťastná .. vlastne mám pocit, že on nám prial koniec, ešte pred polrokom mi pozeral do profilu a ja som tam mala, že zadaná.. zrejme nám privolal ten koniec

janemari
13. jan 2012

@tanyja tak teraz porad ty mne,mám príjem 212eur+80eur na malú.Byt a inkaso ma stoja 165 eur,mobil a internet 39eur,mlieko pre malu cca 57eur,plienky minimálne 25eur.Zostane mi 6 eur ako mám z tohto mesiac žiť,kúpiť malej oblečenie,lieky,stravu pre obe a ostatné výdavky. Každa rada drahá som zvedavá aké budete mať nápady.

lili_mia
13. jan 2012

@janemari musím sa to opýtať .. nespĺňaš podmienku na dávku v hmotnej núdzi? prípadne príplatok na bývanie, pretože si osamelá slobodná matka a nikoho iného nemáš v domácnosti

nina55
13. jan 2012

@camelco asi kazdy clovek sa niekedy popalil.
Ja ti neviem, to odpustanie beriem tak, ze ani od Boha nemozes chciet, aby ti odpustil, ak sama nevies odpustat .....................ale iste - odpustat donekonecna sa neda.
Hmm - prave premyslam a fakt neviem o nikom v mojom okoli, kto by mal take gule a chcel by ma nasierat viac ako dvakrat 😀 😀 😀 😀 😀

janemari
13. jan 2012

@lili_mia ked som sa bola pýtať ked som brala materskú tak povedali že nie nesplňam. ale pôjdem sa budúci týžden opýtať.

camelco
13. jan 2012

@janemari 😢 😢 😢 moja ja nemám k tomu slov, proste SVK, hlavne že naši pleťoví spoluobčania majú všetky výhody 😠

nina55
13. jan 2012

@janemari to mi je velmi luto. Byvas aspon u rodicov?

camelco
13. jan 2012

@lili_mia takému človeku alkoholikovi by som ani ja druhú šancu nedala

lili_mia
13. jan 2012

@janemari môže byť ak kvôli materskej, no aj kvôli výške výživného, aj ked z toho dávaš všetko na malú, oni to berú ako tvoj príjem a podľa Mihála, máš možnosť pracovať popri poberaní rodičáku .. ibaže kto zamestná matku s malým dieťaťom? čiže realita je iná

@camelco ex môjho ex 😉 býva u rodičov a platí im nájom aj za seba, aj za dieťa, aj inkaso za obe.. komplet na hlavu, za novorodenca platiť vodu !!! nečudujem sa, že tá osoba má zmýšľanie také aké má

janemari
13. jan 2012

@nina55 nie nebývam,býva sama s malou.Ale aj keby som bývala s rodičmi,byt si musím platiť.Okrem toho mama dostala výpoved cez sviatky,oco je na čiastočnom invalidnom takže majú oni čo robiť aby vyžili.

nina55
13. jan 2012

@janemari to je neprijemne. Ak ti môzem poradit, skus sa obratit na tv markiza. Viem, ze oni maju nadaciu, ktora pomaha ludom v nudzi. Skoda, ze je tvoja mala takmer rovnako stara ako ta moja. Inak by som ti urcite poslala aspon oblecko po mojej. Bohuzial inak ti pomoct neviem.

lili_mia
13. jan 2012

@camelco ja ho už ani neriešim, on síce písal také bludy z kt som cítila, že iba nechápem jeho spôsob života, on nič zlé nerobí .. sakra .. šak on aký to je debil .. priznal, že zabúda .. dohodol sa s frajerkou na programe, v daný deň mu ráno volá kamoš, čau ideme opekať, pod s nami a on hneeed no jasné, vraj vtedy komplet zabudol, že si dohodol už niečo iné .. síce nechápem ako je to možné, ale tak vravím mu, daj si do mobilu pripomienku a v daný deň si pozrieš, či niečo máš dohodnuté, alebo si zriad nástenku a tam si prilepuj.. prípadne povedz kamošom, že zabúdaš, tak nech berú na to ohľad, že máš aj iný program a nech ťa upozornia, že by si mal ísť, lebo ťa čaká baba, myslela som to v dobrom, no on že nie je **uj aby si to musel zapisovať, tak asi radšej nebude mať žiadne vzťah a neustále sa ospravedlňovať, že zabudol .. škoda reči

lili_mia
13. jan 2012

@camelco nechce sa mi písať do IP ohľadom toho auta, čo sme rozoberali 😉 áno je to pekné auto, ale poznáš to, počas zimy sa riadne zariňavý a ja som nevedela z neho vystúpiť bez toho, aby som sa nezasvinila

camelco
13. jan 2012

@lili_mia bol to debil 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre