• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
@janemari toto je fakt nezávideniahodná situácia :angry:
13. jan 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia teda to je ale **uj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: = si ma rozosmiala.
Šak, ale nech si pise a nevyhovara sa :angry:
13. jan 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lili_mia pardon = nie pise, ale MAL si pisat - tfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 @lili_mia mal by nosiť debilníček :grinning:
13. jan 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 @lili_mia @camelco jáááj, tak ja po anglicky viem, celkom slušne (čítam, pozerám filmy, všetko v angl., najlepšia kamoška z detstva sa vydala za Američana, takže s nimi tiež len tak...), aj ďalšie dva svetové jazyky ovládam, o to pokoj :sunglasses: akurát že neviem sama niečo úplne nové začať. pred rokom som si kúpila učebnicu japončiny a tam sa váľa v prachu :grinning: :grinning: musím začať chodiť na kurz, debatiť so spolužiakmi, robiť úlohy, sama doma som lemra lenivá :sweat_smile:
@camelco tu v BA chodíme strieľať, muž má novú zbraň, tak sa učíme :sweat_smile: tiež si to chcem nacvičiť pred tehu - ako ty si chceš užiť to lyžovanie, človek si potom dáva väčší pozor, však :wink:
13. jan 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nina55
@camelco nechápem, ako taký človek dokáže existovať, ale ja som zrejme moc dominantná na takého chlapa :grinning: :grinning: :grinning: som sa rozčuľovala nad kartami pre rezidenčné parkovanie a on mi na to, ale ja sa s tebou o tom neviem baviť, ty si taká múdra .. ja som si v telke zapla discovery a program how its made a on že prečo práve toto pozerám .. a práve kvôli tomu programu som zaujala posledného frajera, ale v dobrom, že také niečo pozerám a zaujímam sa aj o niečo iné, aké tiene na oči zladiť k svetru :sunglasses:
13. jan 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lili_mia @camelco co vsetko tí chlapi nevymyslia, len aby mohli ist s kamosmi :confounded:
13. jan 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zelovocka takže ty máš hlavu na jazyky, ja som skúšala hebrejčinu, ale nejde mi to ich "CH" teraz sa učím španielčinu, a ktoré jazyky ešte vieš, predpokladám nemčina a francúzština
13. jan 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka @lili_mia @nina55 škoda, že nebývame v jednom meste, to by sme boli štvorka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zelovocka ja mám stiahnutú francúzštinu pre začiatočníkov a tam aj zostala, som si povedala, že zbytočne sa budem učiť slovíčka, ked ani neviem, či ich vôbec dobre vyslovujem .. ale viem čo znameá il travaille bien - on dobre pracuje :slight_smile:
13. jan 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nina55 mi hovor .. teda píš :slight_smile: so mnou na prechádzku nieeeeee, lebo je unavený, ale ked ho zavolali na tie jeho autíčka, tak amen tma, proste šiel a ked som chcela byť cez víkend s ním, tak si zbaliť veci na opaľovanie, jemu potiahnúť z auta stoličku na sedenie a vycapiť sa na slnku, a tváriť sa že nepočujem komentáre .. slečna sa ti opaľuje? niekto sa tu priveľmi odhaľuje či niečo v tom že či je pod papučou že som došla s ním .. deti :grinning:
13. jan 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco tak aspoň sii zasnívajme o spoločnej chatovačke :sweat_smile:
13. jan 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lili_mia tak aspoň niečo z tej francúzštiny vieš, ešte môžeš pridať Je m´appelle .... volám sa
13. jan 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lili_mia to by bolo super, taká chatovačka na víkend :grinning: :grinning: :grinning: ......... normálne nás tam vidím
13. jan 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka ty a kam si chodis v BA zastrielat?
13. jan 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco aj to viem, ale furt neviem ako sa to píše :grinning: :grinning: :grinning: čiže ako appel ale ale zdvojené LL
13. jan 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka ....som nevedela, ze je tu strelnica :confused:
@camelco a na tej chatovačke vidíš akurát fantómové postavy, kedže okrem teba tu nemáme fotky
13. jan 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lili_mia ja so svojou povahou by som im určite niečo povedala, ale boli asi samí "úbožiaci" srať na takých chlapov
@lili_mia ja mám bujnú fantáziu :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@camelco v podstate som tam bola jediná žena, čo chodila pravidelne, občas sa tam objavila nejaká manželka, ja som tam bola pravidelne a ani som nepindala, že zase tam ide, podporovala som ho v záľube .. brala som to tak, že im je možno ľúto, že doma nemajú podporu v koníčku, ale zas, my dvaja sme ešte neviedli spoločnú domácnosť, do výdavkov na jeho dieťa som mu nekecala, takže sám hospodáril s peniazmi, nemusel brať ohľad na to, že rodina musí aj niečo jesť :grinning:
13. jan 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 @zelovocka aj v TO je strelnica, sme aj s mm chceli niekedy ísť so susedom (poliš na dôchodku), aby som sa hlavne naučila techniku streľby, ale akosi nikdy nie je čas ....... myslím, že sa tu dajú aj požičať pistole
13. jan 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco tak nám popíš ako si nás predstavujeeeeeeeš
13. jan 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia tak ty si ho podporovala, a on ti ani nebol vďačný za to že nepindáš, ako niektoré manželky alebo priateľky, tak to fakt bol riadny pako
13. jan 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lili_mia tak to by bolo na slohovú prácu a tie ja neviem písať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ja by som za takú babskú jazdu dala
13. jan 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@camelco ale boooool, chodil so mnou do divadla :grinning:
13. jan 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia to fakt, do divadla, a nenudil sa tam, alebo sa aspoň tváril že ho to baví
13. jan 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 ty si z BA? :slight_smile: strelnica je na konci Dúbravky, na Agátovej ulici. je to také zašité, ale veď riadny hluk sa tam robí, tak preto.
13. jan 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco chodili sme na komédie, ak som chcela niečo vážnejšie, tak bez neho
13. jan 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok