Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

nina55
13. jan 2012

@camelco ....hihihi - iba pre dnesny vecer. Po zazelani dobrej noci: Delete = baby internet je sfiňa

camelco
13. jan 2012

@nina55 aspoň sme ťa videli a uložime na HDD v hlavách

nina55
13. jan 2012

@lili_mia ak ti môzem poradit, vykasli sa na tieto a podobne analýzy - vzdy riesim jeho a nie spravanie v rodine apodob.
T von som myslela z mojho-tvojho bytu (domu,......) = preto pisem o sebestacnosti, ktora je velmi dolezita. Inak ma zena - matka problem ak pridu nezhody a rozchod.

lili_mia
13. jan 2012

@nina55 vidím na jednej známej, ale to trvá roky.. nechcela byť sama, tak bola s chlapom aspoň pre pocit, aby nebola singl .. bývali v podnájme, ked sa dopočujem, že si vzali pôžičku, ona zarábala 12tis, on menej.. ako .. škoda slov a potom sa odmlčala, až ju bolo vidieť s bruškom a potom s kočíkom, medzitým svadba na želanie rodičov, aby nebola slobodná matka .. teraz sa nevie dokopať k rozvodu, aj ked žijú iba vedľa seba, nie spolu ... zbožňujem, ked taký človek povie, aký má ťažký osud .. sama si za to môže, má síce dieťa ktoré by nedala za nič na svete, ale musí trpieť chlapa, lebo nemá ani peniaze, ani bývanie plus ešte pôžičku .. a ona na mňa ukazovala prstom na strednej, tá ktorá ešte nemala frajera .. no a čo, na mňa si všetko počkalo až po výške a fakt nie je čo ľutovať, na milovanie som bola pripravená aj psychicky, aj vedomostne 😎 a nemám pocit, že som naletela prvému

zelovocka
13. jan 2012

@nina55 ja som tu tiež 😉 len pomedzi toto všetko, čo sme si tu popísali, som stihla spraviť večeru a umyť kopu riadov (umývačka - môj sen 😵 ), plne súhlasím s tým, čo si napísala o babách, ktoré riešia dieťa, a pritom s chlapom majú problém 😒

nina55
13. jan 2012

@lili_mia .......viem, ze niektore baby riesia to, co sa ich netyka, ale to je asi bezna realita. Netreba sa nad tym prilis pozastavovat.
Ak ta dnes ta baba stretne, no fakt neviem, ci by este ukazovala prstom. Iba ak na seba. Mozes to kludne brat ako satisfakciu.

camelco
13. jan 2012

@lili_mia no vidíš o nič si neprišla a ani neprídeš, potrebovala by si niekde vypadnúť a nechať si dobre prevetrať hlavu, taký welnes by ti bodol, alebo neprídeš na valču zajtra lyžovať 😀

nina55
13. jan 2012

@zelovocka 😵 😉 - si sikovnica sikovana. Ja na rozdiel od teba som neprelozila slamku cez slamku, ale snazim sa bavit moju malu princeznu, ktora nie a nie spat. Co narobis. Zivot vie byt niekedy ku........a 😀

camelco
13. jan 2012

@zelovocka že šikula ......... ja budem ešte umývať 90 minút 😀 😀 😀 😀 😀

camelco
13. jan 2012

jáááááj baby dúfam, že ráno vstanem, ja chcem z domu vypadnúť o 7 ráno aby sme to stíhali

camelco
13. jan 2012

@nina55 a koľko má princezná, že sa jej nechce spať

nina55
13. jan 2012

@camelco kokos a ty co chces umyvat????

nina55
13. jan 2012

@camelco ved je takmer pol 11-tej!

nina55
13. jan 2012

@camelco bude mat 10 mes.

zelovocka
13. jan 2012

@nina55 no veď baviť princeznú musí byť celkom zaberák 😉 a fotečku si dala - špeciálna príležitosť, a ja som pri tom 😀
@camelco riad budeš mať čistý, ale ruky vysušené nebudú 😝 proste paráda 🙂

lili_mia
13. jan 2012

@camelco neviem lyžovať, ani výstroj nemám, tak zostanem pri stavaní sne-guliaka

@nina55 nie som si istá, ja som ešte bývaním závislá na rodičoch, ona na tom chlapovi .. ona patrí k tým babám s divným zmýšľaním .. hlavne, že som pod čepcom na rozdiel od teba, hlavne že ja mám dieťa, na rozdiel od teba ... ja chudinka nezamestnaná, pracujúca len na dohody som si našla chlapa na veľmi dobrom fleku a na prvý šup, síce je už ex, ale môj jeden je oveľa lepší oproti všetkým jej ex, aspoň to ma hreje u srdca 🙂

nina55
13. jan 2012

@zelovocka špecial môzes pridat aj ty. Ved potom vymazes 😅 🤐

nina55
13. jan 2012

@lili_mia tak to sa tesim takemuto jej zmyslaniu. Len - - - - - - - ako dlho jej to vydrzi? 😀 😀 😀 😀

zelovocka
13. jan 2012

@nina55 budúci piatok možno 😉 tzv. piatkový špeciál 😉 fotky mám na externom disku, vieš. musím pohľadať, že na ktorej som najkrajšia 😀 😀 😀

camelco
13. jan 2012

@nina55 ale šak umývačka riadu 😀 😀 😀 😀 , už iba 80 minút

camelco
13. jan 2012

@nina55 10 mesiacov a už teraz to chce žúrovať 😉

nina55
13. jan 2012

@lili_mia to jej: ja mam a ty nie je podla mna v jej pripade velmi kratkozrake

nina55
13. jan 2012

@camelco ze zurovat hihi 😀 😀 😀 😀 = sak po mame né? = uf - prave som sa vyfarbila co som zac 😀 - - - - - hamba mi ☹

camelco
13. jan 2012

@lili_mia kašli na ňu @nina55 má pravdu, tá baba si asi nevidí koniec nosa taká je krátkozraká

lili_mia
13. jan 2012

@nina55 ja som také už prestala dávno riešiť, pretože tie baby dokážu riadne zadreť, že cítim ako najväčšia chudera, aj ked sa mám lepšie .. niečo asi ako ... jéééj takže ty si generálnym manažérom tesco? tak to zrejme nemáš veľa času na rodinu, že? kto sa stará o dieťa? opatrovateľka či manžel? a manžel ako? ešte sa nesťažuje? .. a to všetkom s milým úsmevom, že oni deťom dávajú viac, pretože sú s nimi po celééé dni .. som si povedala, že hlavne že som ja spokojná a zvyšok neriešim

tanyja
13. jan 2012

@janemari asi začneme kradnúť .....to je fakt sila, a ty nemáš nárok na príplatok na bývanie? to fakt, aby človek behal a doslovne žobronil a to málo čo dostane
@pancuska ja dúfam, že si čoskoro niečo nájdem a tiež dúfam, že mm zoberú čoskoro späť do roboty 😉 , nehádžem flintu do žita

nina55
13. jan 2012

@lili_mia suhlas 😉

camelco
13. jan 2012

@nina55 júúj baby je pol 11 a my tu teraz žúrujeme 😀 😀 😀
@nina55 no ááááááá, aspoň vieš že je tvoja 😀 😀 😀 😀

nina55
13. jan 2012

@camelco iné ako hambit sa mi uz nezostava ☹ ☹

lili_mia
13. jan 2012

takže srdce som si vyliala, môžem ísť spať 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre