• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
Som si už odvykla skoro vstávať a chodiť do práce :wink:
29. okt 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi hovor ja som bola dnes do desiatej v posteli...hanba... :grinning: no ale ved do práce vstávam o pol piatej...tak si pospím aspon teraz... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale vraj ked ešte niesom tehu, tak by vraj v takom skorom štádiu sa nemalo nič stať, len by sa to kôli tomu nepodarilo otehu. Ale môj muž nechce o tom ani počuť. Ja by som to aj riskla. A sesterka otehu počas antibiotík a zdravé bábo.
29. okt 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby o necelý mesiac idem na svadbu kamoške - čaká dvojičky.
29. okt 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka a lubka to su vlastne 2 lubky :grinning: :grinning: :grinning: vy ste obidve PN?no to je neuveritelne.... :grinning: :grinning: :grinning: samozrejme ze ja chodim do prace...ale nezavidim vam...ja by som uz chcela ist na materskuuuuuuu :unamused: :unamused: :unamused:
29. okt 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata - a ktorá z nás by nechcela? Musíme si ešte chvíľku počkať.
29. okt 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nachvíľu musím pustiť muža na PC, ale ešte dobehnem.
29. okt 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem,ale ja uz chcem!!!! uz ma to nebavi....ale vydrzime!!!!musime!!! ze?
29. okt 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata aj ja chcem íst na materskú a možu byt aj dvojičky... :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj dvojicky?u mna asi nie...ale beriem clostyl a tam je vacsia pravdepodobnost na viacpocetne tehot. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm...to je pravda... :slight_smile: a kde nám zmizla lubka?
29. okt 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ste tu? ja ked som sa chcela ku vám vrátiť, tak mi nešlo načítať koníka :frowning2: vraj chyba servera.
29. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste už išli spinkať? Tak nič ... :frowning2:
29. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: lubka ani mne nešlo načítat koníka tiež chyba servera...tak som zaliezla pod perinu a "ordinovala"... čo dnes robkáš?
30. okt 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tu som. No doobeda som oddychovala. Teraz som napapaná, dala som prať práčku a mala by som trocha poriadiť. Už je načase.
30. okt 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lubi :slight_smile: mozme pisat aj tu - nielen cez ipcka
30. okt 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu som :slight_smile:
30. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojl, este som tiodpisovala na ipcko
30. okt 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty s adomka asi nudis tak ako ja,z e? a to ja spon pobehujem trosku po okoli, ale ty musis lezkat :unamused: ajked teda aj ja by som mala...
30. okt 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no trocha. Pozri na môj graf, teplota išla zatial dole len o 0,1 a to môže byť nepresnosťou teplomera. Tie výkyvy zo začiatku boli horúčky, ked som ochorela.

http://www.fertilityfriend.com/home/2a8764
30. okt 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja už dnes neležkám. Pustila som prať práčku a musím trocha upratať.
30. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi sa ja v grafoch vobec nevyznam
30. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som mala upratovat, ale sa bojim potom co som vlacila tie nakupy...a za chvilu ajtak asi zaspim, tak je to jedno...nech uprace mm :grinning:
30. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadí, keby bola ovulka, tak mi to tam vyznačí a tiež je tam interpretácia grafu. Celkom dobre je to spravené.
30. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haaa, no ja osm to volakedy ste pred prvym tehu pozeral aniekde a obla som z toho mimo :grinning: iank si zober, ze osm sa chcel adat zaockovat proti chripk teraz v oktobri....esteze ma od toho jeden gyn. z BA odhovoril - ze si to vsetko este rozhadzem ked je telo uz ajtka oslabene po tom vsetkom.....
30. okt 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vtedy nesmieš byť tehu ked sa očkuješ? To som nevedela. Ale ja som sa nikdy nedala očkovať proti chrípke.
30. okt 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prvy mesiac po ockovani by si sa mala vyhnut snazilkovaniu....predsa len to je oslabeny virus a takto v zaciatku to je vlemi haklive.
ja sa prraveze davam ockovat vkuse, lebo amma oslabenu imunitu, ale nastastie osm v lete pojedla imunopreparaty - aj ti emi doki chcle dat az v septemrbi az do decembra by som to brala....takto som to stihla pred a mam uz lepsiu imunitu aspon na zimu :wink:
30. okt 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ja mám taký pocit, že za celý život som toľko vitamínov nepojedla, čo teraz užívam.
30. okt 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok