Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubkabb
29. okt 2009

Som si už odvykla skoro vstávať a chodiť do práce 😉

lubka0506
29. okt 2009

to mi hovor ja som bola dnes do desiatej v posteli...hanba... 😀 no ale ved do práce vstávam o pol piatej...tak si pospím aspon teraz... 😝

lubkabb
29. okt 2009

Ale vraj ked ešte niesom tehu, tak by vraj v takom skorom štádiu sa nemalo nič stať, len by sa to kôli tomu nepodarilo otehu. Ale môj muž nechce o tom ani počuť. Ja by som to aj riskla. A sesterka otehu počas antibiotík a zdravé bábo.

lubkabb
29. okt 2009

Baby o necelý mesiac idem na svadbu kamoške - čaká dvojičky.

mata1001
29. okt 2009

lubka a lubka to su vlastne 2 lubky 😀 😀 😀 vy ste obidve PN?no to je neuveritelne.... 😀 😀 😀 samozrejme ze ja chodim do prace...ale nezavidim vam...ja by som uz chcela ist na materskuuuuuuu 😒 😒 😒

lubkabb
29. okt 2009

mata - a ktorá z nás by nechcela? Musíme si ešte chvíľku počkať.

lubkabb
29. okt 2009

baby nachvíľu musím pustiť muža na PC, ale ešte dobehnem.

mata1001
29. okt 2009

ja viem,ale ja uz chcem!!!! uz ma to nebavi....ale vydrzime!!!!musime!!! ze?

lubka0506
29. okt 2009

mata aj ja chcem íst na materskú a možu byt aj dvojičky... 😀 😀 😀

mata1001
29. okt 2009

juj dvojicky?u mna asi nie...ale beriem clostyl a tam je vacsia pravdepodobnost na viacpocetne tehot. 😝 😝 😝

lubka0506
29. okt 2009

hmm...to je pravda... 🙂 a kde nám zmizla lubka?

lubkabb
29. okt 2009

baby, ste tu? ja ked som sa chcela ku vám vrátiť, tak mi nešlo načítať koníka ☹ vraj chyba servera.

lubkabb
29. okt 2009

vy ste už išli spinkať? Tak nič ... ☹

lubka0506
30. okt 2009

ahojky 🙂 lubka ani mne nešlo načítat koníka tiež chyba servera...tak som zaliezla pod perinu a "ordinovala"... čo dnes robkáš?

lubka0506
30. okt 2009

☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢

lubkabb
30. okt 2009

Ahoj, tu som. No doobeda som oddychovala. Teraz som napapaná, dala som prať práčku a mala by som trocha poriadiť. Už je načase.

bettynka222
30. okt 2009

ahoj lubi 🙂 mozme pisat aj tu - nielen cez ipcka

lubkabb
30. okt 2009

oki 🙂

lubkabb
30. okt 2009

tak tu som 🙂

bettynka222
30. okt 2009

ahojl, este som tiodpisovala na ipcko

bettynka222
30. okt 2009

aj ty s adomka asi nudis tak ako ja,z e? a to ja spon pobehujem trosku po okoli, ale ty musis lezkat 😒 ajked teda aj ja by som mala...

lubkabb
30. okt 2009

no trocha. Pozri na môj graf, teplota išla zatial dole len o 0,1 a to môže byť nepresnosťou teplomera. Tie výkyvy zo začiatku boli horúčky, ked som ochorela.

http://www.fertilityfriend.com/home/2a8764

lubkabb
30. okt 2009

Ja už dnes neležkám. Pustila som prať práčku a musím trocha upratať.

bettynka222
30. okt 2009

lubi sa ja v grafoch vobec nevyznam

bettynka222
30. okt 2009

aj ja by som mala upratovat, ale sa bojim potom co som vlacila tie nakupy...a za chvilu ajtak asi zaspim, tak je to jedno...nech uprace mm 😀

lubkabb
30. okt 2009

nevadí, keby bola ovulka, tak mi to tam vyznačí a tiež je tam interpretácia grafu. Celkom dobre je to spravené.

bettynka222
30. okt 2009

haaa, no ja osm to volakedy ste pred prvym tehu pozeral aniekde a obla som z toho mimo 😀 iank si zober, ze osm sa chcel adat zaockovat proti chripk teraz v oktobri....esteze ma od toho jeden gyn. z BA odhovoril - ze si to vsetko este rozhadzem ked je telo uz ajtka oslabene po tom vsetkom.....

lubkabb
30. okt 2009

Vtedy nesmieš byť tehu ked sa očkuješ? To som nevedela. Ale ja som sa nikdy nedala očkovať proti chrípke.

bettynka222
30. okt 2009

no prvy mesiac po ockovani by si sa mala vyhnut snazilkovaniu....predsa len to je oslabeny virus a takto v zaciatku to je vlemi haklive.
ja sa prraveze davam ockovat vkuse, lebo amma oslabenu imunitu, ale nastastie osm v lete pojedla imunopreparaty - aj ti emi doki chcle dat az v septemrbi az do decembra by som to brala....takto som to stihla pred a mam uz lepsiu imunitu aspon na zimu 😉

lubkabb
30. okt 2009

No, ja mám taký pocit, že za celý život som toľko vitamínov nepojedla, čo teraz užívam.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre