• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
@camelco a ja som dnes doslovne sama bez malého žúrovala :dizzy_face: - šla som riešiť jednu nemeckú listinu a nakoniec som tam sedela 4 hodiny a stiahli sme 2 fľašky cinzana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , dobre bolo, musíme zopakovať, trocha som vypla od drobca :grinning: :grinning:
13. jan 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanyja po 2 flaskach by som vypla aj ja :grinning: :grinning:
13. jan 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanyja čierny by mali začať robiť na bielych aby stihli dohnať všetko od 89 - tého, že žijú z našich odvodov a daní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (myslím takých ako žijú na luníku IX a rôznych osadách) ...... a biely začnú kradnúť .....
13. jan 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 a začo by si sa hambila, čo si "pipi"
13. jan 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja aspoň, že dobre bolo
13. jan 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia ale nechoď ........ keď tu teraz takto pekne žúrujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja ze cinzanko = mnamky mňamky :zipper_mouth:
13. jan 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nina55 :grinning: :grinning: ale boli sme na to 3, takže nebolo to hrozné , vyzerala som úúúúúplne normálne :grinning:
@camelco no už by konečne mohli a nás teraz štát nech živí, to by sme dopadli, keby sme na nich mali čakať, že budú robiť.....
idem sa na to radšej vyspať :rolling_eyes:
13. jan 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nina55 mňamky mňamky, môžeme nateraz už len snívať , brúúúúúú
13. jan 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja tak bru nocku :wink:
13. jan 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brú noc
13. jan 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco @tanyja baby mne sa este nechceeeeee spat
13. jan 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia bru nocku aj tebe a nech sa ti pekné sníva
@nina55 ja som ešte tu, čakám na umývačku :grinning:
13. jan 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia aj ty odchadzas do hajan?
13. jan 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco no mne prave mala zaspava v naruci a o chvilu ju ulozim do postielky = potom mam hodinku pre seba - vzdy sa potrebujem trochu uvolnit v nocnom tichu.
13. jan 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 začína ma chytať nostalgia za chlapom, tak ju idem radšej zaspať

@camelco sa nedá vybrať riad až ráno? či to bude ťahať energiu zo siete, pokiaľ kompletne nevypneš? za ten čas si môžeš hodiť kúpeľ, či mini snaženie s mm :sunglasses:
13. jan 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lili_mia ja určite tak dlho čakať nebudem, vypnem ráno
13. jan 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia myslím že do rána až toľko energy nezožerie :grinning:
13. jan 2012 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia nostalgia ti nepomoze ak neurobis nic pre to, aby si ho ziskala
13. jan 2012 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco tiez mam umyvacku, ale zatial som ju nevyskusala. Vraj som si ju nemala kupit, pretoze sa z nej bude sirit hrozny smrad.
13. jan 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco je to pravda?
13. jan 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 nebodaj sa mu mám ozvať, či mu napísať
13. jan 2012 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco prečo potom čakáš na umývačku, ked ju vypneš až ráno?
13. jan 2012 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia vidis, to by som neskusala. Isla by som na to nepriamo. Nemas nejakeho tzv. sprostredkovatela, resp. spolocneho znameho?
13. jan 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 kamarátim sa s jednou babou čo má muža v tom ich klube a ešte poznám jeho kamošku kt je zároveň jeho ex, no nijak extra sme sa nezhovárali
13. jan 2012 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia to je skoda. Nemas sa preto sancu dozvediet ako je spokojny v novom vztahu. Bolo by to pre teba velmi poucne a zaroven by si mohla nacasovat pripadny mail na pokec (kedze nan stale chodi a ma ťa tam medzi priatelmi) - i napriek tomu by som riskovala a vymazala ho s priatelov. Minimalne by ho to donutilo premyslat nad tebou. = ved predsa nemas co stratit.
To, ze sa zaujimas o jeho dceru a mas ju rada je v tvojej situacii irelevantne
13. jan 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nina55 tak to robíš chyb, že ju nepoužívaš, keď sa staráš nesmrdí :grinning:
@lili_mia to je výhovorka pred mm aby som mohla ešte byť tu na MK :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
13. jan 2012 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia sorry, chcela som napisat z priatelov a nie s priatelov. Nejak mi to pribudajucim casom nemysli = to ten alzheimer :grinning:
13. jan 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nina55 ten nemec čo skrýva veci?
13. jan 2012 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 on sa s takými vecami ani nezdôveruje, pýtala som sa na niečo ohľadom toho jeho kamošky a on že na čo mi to vedieť .. vravím, že som zvedavá .. stále že prečo .. tak sa pýtam a jej čo vravíš ked sa pýta na mňa .. a ona sa vraj na mňa ešte nepýtala a že ani by jej nič o nás dvoch nepovedal, pretože on sa s nikým iným nebaví o svojich vzťahoch ... na pokec chodí tak raz, max 2x do týždňa, zrejme vtedy je doma a varí, inak tam nie je vôbec, vidím to aj podľa toho, že na isté fórum chodí denne, vidím tam jeho návštevnosť, aj ked tam nič nepíše, takže viem, že chodí na net, len si nezapína pokec .. mám zmapované jeho pohyby :wink: budem premýšľať nad tým vymazaním
13. jan 2012 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok