Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tanyja
13. jan 2012

@camelco a ja som dnes doslovne sama bez malého žúrovala 😵 - šla som riešiť jednu nemeckú listinu a nakoniec som tam sedela 4 hodiny a stiahli sme 2 fľašky cinzana 😝 😝 , dobre bolo, musíme zopakovať, trocha som vypla od drobca 😀 😀

nina55
13. jan 2012

@tanyja po 2 flaskach by som vypla aj ja 😀 😀

camelco
13. jan 2012

@tanyja čierny by mali začať robiť na bielych aby stihli dohnať všetko od 89 - tého, že žijú z našich odvodov a daní 😝 😝 😝 (myslím takých ako žijú na luníku IX a rôznych osadách) ...... a biely začnú kradnúť .....

camelco
13. jan 2012

@nina55 a začo by si sa hambila, čo si "pipi"

camelco
13. jan 2012

@tanyja aspoň, že dobre bolo

camelco
13. jan 2012

@lili_mia ale nechoď ........ keď tu teraz takto pekne žúrujeme 😀 😀 😀 😀

nina55
13. jan 2012

@tanyja ze cinzanko = mnamky mňamky 🤐

tanyja
13. jan 2012

@nina55 😀 😀 ale boli sme na to 3, takže nebolo to hrozné , vyzerala som úúúúúplne normálne 😀
@camelco no už by konečne mohli a nás teraz štát nech živí, to by sme dopadli, keby sme na nich mali čakať, že budú robiť.....
idem sa na to radšej vyspať 🙄

tanyja
13. jan 2012

@nina55 mňamky mňamky, môžeme nateraz už len snívať , brúúúúúú

camelco
13. jan 2012

@tanyja tak bru nocku 😉

lili_mia
13. jan 2012

brú noc

nina55
13. jan 2012

@camelco @tanyja baby mne sa este nechceeeeee spat

camelco
13. jan 2012

@lili_mia bru nocku aj tebe a nech sa ti pekné sníva
@nina55 ja som ešte tu, čakám na umývačku 😀

nina55
13. jan 2012

@lili_mia aj ty odchadzas do hajan?

nina55
13. jan 2012

@camelco no mne prave mala zaspava v naruci a o chvilu ju ulozim do postielky = potom mam hodinku pre seba - vzdy sa potrebujem trochu uvolnit v nocnom tichu.

lili_mia
13. jan 2012

@nina55 začína ma chytať nostalgia za chlapom, tak ju idem radšej zaspať

@camelco sa nedá vybrať riad až ráno? či to bude ťahať energiu zo siete, pokiaľ kompletne nevypneš? za ten čas si môžeš hodiť kúpeľ, či mini snaženie s mm 😎

camelco
13. jan 2012

@lili_mia ja určite tak dlho čakať nebudem, vypnem ráno

camelco
13. jan 2012

@lili_mia myslím že do rána až toľko energy nezožerie 😀

nina55
13. jan 2012

@lili_mia nostalgia ti nepomoze ak neurobis nic pre to, aby si ho ziskala

nina55
13. jan 2012

@camelco tiez mam umyvacku, ale zatial som ju nevyskusala. Vraj som si ju nemala kupit, pretoze sa z nej bude sirit hrozny smrad.

nina55
13. jan 2012

@camelco je to pravda?

lili_mia
13. jan 2012

@nina55 nebodaj sa mu mám ozvať, či mu napísať

lili_mia
13. jan 2012

@camelco prečo potom čakáš na umývačku, ked ju vypneš až ráno?

nina55
13. jan 2012

@lili_mia vidis, to by som neskusala. Isla by som na to nepriamo. Nemas nejakeho tzv. sprostredkovatela, resp. spolocneho znameho?

lili_mia
13. jan 2012

@nina55 kamarátim sa s jednou babou čo má muža v tom ich klube a ešte poznám jeho kamošku kt je zároveň jeho ex, no nijak extra sme sa nezhovárali

nina55
13. jan 2012

@lili_mia to je skoda. Nemas sa preto sancu dozvediet ako je spokojny v novom vztahu. Bolo by to pre teba velmi poucne a zaroven by si mohla nacasovat pripadny mail na pokec (kedze nan stale chodi a ma ťa tam medzi priatelmi) - i napriek tomu by som riskovala a vymazala ho s priatelov. Minimalne by ho to donutilo premyslat nad tebou. = ved predsa nemas co stratit.
To, ze sa zaujimas o jeho dceru a mas ju rada je v tvojej situacii irelevantne

camelco
13. jan 2012

@nina55 tak to robíš chyb, že ju nepoužívaš, keď sa staráš nesmrdí 😀
@lili_mia to je výhovorka pred mm aby som mohla ešte byť tu na MK 😀 😀 😀 😉

nina55
13. jan 2012

@lili_mia sorry, chcela som napisat z priatelov a nie s priatelov. Nejak mi to pribudajucim casom nemysli = to ten alzheimer 😀

camelco
13. jan 2012

@nina55 ten nemec čo skrýva veci?

lili_mia
13. jan 2012

@nina55 on sa s takými vecami ani nezdôveruje, pýtala som sa na niečo ohľadom toho jeho kamošky a on že na čo mi to vedieť .. vravím, že som zvedavá .. stále že prečo .. tak sa pýtam a jej čo vravíš ked sa pýta na mňa .. a ona sa vraj na mňa ešte nepýtala a že ani by jej nič o nás dvoch nepovedal, pretože on sa s nikým iným nebaví o svojich vzťahoch ... na pokec chodí tak raz, max 2x do týždňa, zrejme vtedy je doma a varí, inak tam nie je vôbec, vidím to aj podľa toho, že na isté fórum chodí denne, vidím tam jeho návštevnosť, aj ked tam nič nepíše, takže viem, že chodí na net, len si nezapína pokec .. mám zmapované jeho pohyby 😉 budem premýšľať nad tým vymazaním

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre