Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lili_mia
13. jan 2012

@nina55 riešiš také veci? 😀 ved aj ja robím preklepy .. viacej sa zamýšľam , ked vidím .. vydim, pysat, prosym

nina55
13. jan 2012

@camelco neeeee - no vidis, nie je to tak, ako to vyzera. -nevyhoda mailovania. AK nenapises podrobnosti, tak sa vsetko vysvetli inak ako to je.
Umyvacku mam, ale v nasom novom pribytku. Tu, kde byvame este teraz a co nevidiet sa budeme stahovat umyvacku nemam. Takze ak sa prestahujeme - budem sa sanzit pouzivat i ked ma okolie strasi, ze je v nej velky smrad. - ja som to i napriek tomu riskla a kupila som ju. Vyskusat ju budem musiet a uvidim, ci sa mi tento spôsob umyvania zapaci, alebo sa vratim k starej dobrej tradicii nasich predkov (umyvaj rucne 😀)

camelco
13. jan 2012

@lili_mia @nina55 už len okienko zo slovenčiny nám tu chýba

nina55
13. jan 2012

@lili_mia kokos - ved riesim, ale viac-menej pred sebou = sama sa potom citim ako taky total debil

camelco
13. jan 2012

@nina55 nina ja mám zavesený taký blud na hornom košíku a raz za mesiac, alebo ako mi napadne ju vyčistím takým smeišným prostriedkom, ktorý dáš do spodného koša a pustíš ju na najvyššej teplote ale bez riadu a tabletiek alebo gélu a môžem povedať že určite neľutujem že ju mám, samozrejme zavisí aj od toho aké špinavé riady tam dávaš, niekto ich asi neoplachuje, ja áno, nedávam do nej poprilepované zbytky jedla a pod.

camelco
13. jan 2012

baby to bude aj tým časom že 23,23

nina55
13. jan 2012

@lili_mia vidis, si spomalena ako film s Charlie Chaplinom. Na co vlastne cakas a nad cim chces premyslat. Tebe lili nedocvaklo, ze je viac ako 3 mes. a uz si onho pravdepodobne prisla.
Nechcem sa ta dotknut, ale ak nieco neurobis hned a teraz = ziadna cesta na navrat k tebe uz nebude mozna.

Haha - smejem sa hlasno, ze sa ona na teba nepyta. To by musela byt total-brutal krava aby sa nepytala. Ono je to totiz tak moja, ze kazda normalna baba sa opyta.
A opyta sa preto, lebo je to normalne. Nenormalne by bolo, ak by sa nespytala. Takze tak.
Sorry, ak som sa ta dotkla.

lili_mia
13. jan 2012

@nina55 ona sa vraj fakt nepýtala na mňa, ale zas ani ja na ňu, to som sa pýtala čo sme boli u nej doma a niečo sa mi nezdalo a on dookola, šak to tak nechaja vtedy, že ona sa vraj na mňa vôbec nepýta .. vedela základ, meno, vek, práca, viacej vraj vedieť nechcela
teraz som v nálade, no tak som oň prišla, ked som taká ťarbavá

camelco
13. jan 2012

@nina55 fuuuuuuu riadne brutalne napísané, @lili_mia tiež si myslím, že sa na teba vypytuje ....... alebo sa na neho vybodni alebo ho skús ešte získať, a ak nie tak sa určite nájde ten správny chlap v správnu chvíľu 😉

nina55
13. jan 2012

@lili_mia @camelco asi fakt brutal napisane --- sa velmi ospravedlnujem. Mala mi tu reve, nevie zaspat. Uz neviem co s nou. Prepac lili, nemyslela som to v zlom. Idem ju skusit uspat - o chvilu pridem = to je tak, ked pisem pod tlakom (myslil tym moje dieta a jeho rev)

camelco
13. jan 2012

@lili_mia aaaaaaaaaale čo to píšeš, nie si vôbec ťarbavá, len on si ťa nezaslúži, ber to tak

lili_mia
13. jan 2012

@nina55
@camelco nie je to brutál, ale holý fakt, rozmýšľala som, že napíšem z iného niku a uvidí sa, ako bude reagovať

lili_mia
13. jan 2012

našla som tu jednu babu, ktorá veští z tarotu podľa dátumu narodenia, vraj sa mi blízkej dobe podarí poriešiť sklamanie v láske, tak sa uvidí 😀 viem, že nemám sedieť na riti, ale makať, aby to vyšlo

camelco
13. jan 2012

@lili_mia to môžeš skúsiť, veď uvidíš čo ti to prinesie, môžno aj niečo pozitívne

lili_mia
13. jan 2012

ejha polnoc sa blíži a to som o 22tej chcela ísť spať 😵

camelco
13. jan 2012

@lili_mia tak sme sa tu rozpísali, že moja umývačka už aj končí, ostava 1 minúta 😀

lili_mia
13. jan 2012

@camelco vraj v tom vzťahu budem spokojná, ale ja musím byť tá, ktorá ho bude ťahať, ten vzťah.. takže tuho premýšľam ako ho inak podripnúť, než dospejem k tomu vymazaniu zo zoznamu

nina55
13. jan 2012

@lili_mia velmi ti prajem, aby sa ti podarilo.........- krucinal, niekedy to nejde a nejde 😒

camelco
13. jan 2012

@lili_mia tak si do neho rypni a potom ho vymaž 😀

nina55
13. jan 2012

@camelco čoooooo - to uz len1 minuta?

nina55
13. jan 2012

@camelco @lili_mia ...ja by som nerypala. Vymazala by som bez slov - prave to by ho donutilo premyslat.

camelco
13. jan 2012

@nina55 no vidíš ako ten čas rýchlo ubehol? a čo malá už zaspala?

lili_mia
13. jan 2012

@nina55
@camelco pochybnosti o tomto kroku mám najmä preto, že som videla ako sa raz prihlásil a ako prvé mu ukazuje zoznam priateľov, tam pozerá, že pri jednej osobe nesvieti ikonka, že sú si obojstranní priatelia, klikol na ten nik a nepustilo ho to do albumov tej osoby, že iba pre priateľov a začula som ako zahundral, no ako chceš, ani ty nebudeš u mňa .. ale do hlavy mu nevidím, takže neviem či to potom nejak riešil, viem iba, že s tou osobou stále nie sú pokecoví priatelia, reálne neviem či si mailujú z inej schránky .. takže si myslím, že on urobí natruc .. a ako tak rozmýšľam, zrejme to má prísť do toho bodu, buď alebo ...

nina55
13. jan 2012

@camelco mam ju v naruci, resp. na kolenach a kojim dufajuc, ze zaspi. Je totiz vo veku, ked trpi separacnou uzkostou. Chjo

camelco
13. jan 2012

@lili_mia čas to vyrieši
@nina55 dúfam, že už sa jej budú snívať len tie najkrajšie sny po dokojení

baby už sa rozlúčim, idem sa mm venovať .......... dúfam, že aj niečo dnes bude ........ ja mám takú strašnú chuť na sex 😀 😀 😀 😀 😀

nina55
13. jan 2012

@lili_mia tak vies, ine je to ak ide o nejakeho pokec kamarata a ine je, ked ide o ex-lasku.
Stale trvam, ze to nuti premyslat.

camelco
13. jan 2012

baby tak vám prajem dobrú nocku, normálne sa nemôžem odtrhnúť, je to normálne?

lili_mia
13. jan 2012

a ešte som chcela, v podstate to naše fungovanie bolo .. on niečo posral, ja som trucovala, on sa nestaral, zmierenie prichádzalo s mojím impulzom, podľa neho sa správam, že ked to nejde dverami, pôjdem oknom .. v podstate už ak vtedy som ťahala ten vzťah a tým že teraz sa s ním nebavím, sčasti to aj beriem za zmenu taktiky, že sa neozvýam, ked pribudne další album

nina55
13. jan 2012

@camelco tak to by si ma mohla kludne zastupovat v nasej spalni. Ten moj by totiz uplne v pohode robil tieto VECI do rana bieleho a pritom by brvou nepohol 😝

lili_mia
13. jan 2012

@nina55 v podstate aj tá jeho ex ohľadom dcéry, si ho po jednej výmene názorovo vymazala a raz mi tak medzi rečou, že si ju tiež vymazal .. preto si myslím, že on funguje, tak ja dupľom tebe urobím to isté

@camelco dobrú noc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre