Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
15. jan 2012

@mirela40 prispieva dáva malej 80 eur a to sa ide na hlavu postaviť,lebo chcel max.50eur dávať.Do pol roka kým som s isnevysúdila jej dával 28eur tak čo ti poviem.Dnes som bola vybreť RP+prídávky 212 eur a 205 eur dávam na šeky.Peniaze od ex dostanem o týžden takže mi na týžden zostalo 7 eur čo ti poviem.Našťastie plienky a mlieko pre dieťa mám.

mirela40
15. jan 2012

@janemari to snad nieje mozne 😒 ,to je fakt hroza

mirela40
15. jan 2012

@janemari drz sa ,prave to hovorim mm a ten nato ,ta si rychlo musi najst bohateho chlapa inak neviem 😉

janemari
15. jan 2012

@mirela40 tak po mojich skúsenostiach zž radšej žiadneho chlapa nechcem,lepšie povedané už nebudem nijakému veriť. Nie je nič horšie ako to ked si na niekom závislá,miluješ ho a sklameš sa.

lenny
15. jan 2012

ahojte, trosku offtopic, ale hadam sa nenahnevate:

prosim, pozrite si tento link, a kliknutim na SYMPATIZUJ a LIKE pomozete centru Svetielko v Presove pomahat chorym detickam. Kliknut na SYMPATIZUJ mozte kazdy den. Prosim Lajkujte aj zdielajte dalej. Dakujem

http://www.ludialudom.sk/vyzvy/461

mirela40
15. jan 2012

@janemari jasne ked tak citam tvoj pribeh je mi to luto ,niektori chlapi su svine ,ale hadam casom stretnes niekoho kto stoji zato 😉

janemari
15. jan 2012

@mirela40 tak ja som stretla dvoch a dá sa povedať rovnakých. JA som ten typ čo nerád využíva a ked sme si išli niekam sadnúť tak som platila aj ja a nakoniec sa to zvrtlo,že som dávala len ja a nedostávala nič.A kým to človeku dôjde že je vyúžívaný tak to trochu trvá. Ale čo už ak osa hovorí aj sprostosť je dar boží.

lili_mia
16. jan 2012

@tanyja veru, bola to ťažká žúrka

lili_mia
16. jan 2012

@janemari šeky platíš na pošte? pýtam sa preto, pretože za každý šek si pošta prirátava sumu za vybavenie .. tak či by sa neoplatil účet a tam zriadiť trvalý príkaz .. čiže treba si porátať, na koľko ťa vyjde tá suma dokopy, čo si pošta priráta za tie šeky, či je vyššia, alebo nižšia v závislosti od vedenia účtu ... možno zuno by sa ti oplatilo, dáš si tam posielať tie prídavky, rodičovský, pretože v iných bankách je povedzme nižšia suma za vedenie účtu podmienená minimálne 10 platbami kartou .. ja mám zuno popri riadnom účte v tatrabanke, karty mám od obidvoch a priznám sa, radšej nechám banke tie 3eurá za vedenie účtu, pretože takmer nič nekupujem a nedám 10 eur za 10 platieb kartou, aby som vedenie účtu mala za 1,50eur .. stravu kupujú rodičia, ak idem s nimi na nákup, tak zaplatia aj tie moje lakocinky 🙂 a kozmetiku kupujem v akciách v DMku veľké balenia, ostatné veci poriešené ako trvalý príkaz ... prípadne, neviem či sa ti chce tak riešiť, ale vyplácať šeky postupne a nie naraz, aby si na život mala trochu viac ako tých 7eur na týždeň .. a na margo toho platenia ked si človek ide niekam sadnúť .. pokiaľ chlap trvá, že zaplatí, tak ok, no ja som toho názoru, že my ženy chceme byť také nezávislé od chlapov, ale ťaháme ich na kávičky a potom si to nechávame zaplatiť .. ja sa snažím platiť sama za seba, aspoň v čase vytvárania vzťahu, zbližovania, potom nechávam chlapa zaplatiť a po zaplatení sa spýtam, koľko mu mám dať za seba a zatiaľ stále mi bolo povedané, že nič, netreba .. ja takto testujem chlapov

camelco
16. jan 2012

ahojte kočeny, tak ja tu budem dnes lentak zbežne 😉

dúfam, že mi to admin nevyhodí, ale na margo toho čo sme sa tu bavili o spravodlivosti k ženám matkám
😒

camelco
16. jan 2012

nie je to dobre vidieť, idem to ešte raz skúsiť 😉

camelco
16. jan 2012

vystrihla som text, je to aspoň trochu čitateľné, teraz to fičí, veď je pred voľbami

tanyja
16. jan 2012

@mirela40 ani ja som nevedela, čo je orbitrek, ale už som si to vygooglila 😵 a som rada, že nie som jediná nedovzdelaná v takýchto veciach 😀

tanyja
16. jan 2012

@camelco presne toto som aj ja čítala, akože normálnemu človeku je z toho do plaču a im do smiechu...
my sme momentálne sociálny prípad, ale s tým rozdielom, že nemáme na nič nárok, lebo máme byt a dom a oni na všetko......naša krásna spravodlivosť a že je nízka pôrodnosť, však nečudo 😠
teraz ráno sme išli na Sociálnu poisťovňu pýtať potvrdenie o poberaní podpory minulý rok, tak nás odbili tým, že potrebujú ! potvrdenie, že sme boli evidovaní na úrade práce!! akože totálna byrokracia, čiže nič sme nevybavili a u nás na UP ti nikto nič nepovie čo ti treba......
sklamaná som z tohto systému 😠 😠
a ja som ten sumár dala aj do svojho albumu..

camelco
16. jan 2012

@tanyja veď preto tí hajzli bývajú v chajdách len tak na čierno postavených, ty keď niečo chceš tak to musíš najprv predať a potom dokazovať že to nemáš, a s UP je to asi všade tak, že tam prídeš a posielajú ťa od dverí k dverám a nikto ti nič nepovie, a ešte ti aj vynadá, že ako to že nevieš, že oni potrebujú ešte taký lajster a keď im ho konečne donesieš, tak ti povie že ešte také potvrdenie, ako by ti to nemohli povedať hneď na prvýkrát 😠 😖

zuzana0612
16. jan 2012

@tanyja @camelco ja mám dnes už tiež za sebou jednu "veľmi príjemnú" skúsenosť so štátnym úradníkom... človek sa len nasr..ť musí. a keď si ešte predstavím,koľko peňazí ide na tú ich prácu.... ani minimálnu mzdu si nezaslúžia.

tanyja
16. jan 2012

@camelco @zuzana0612 dúfam, že už nebudem musieť behať po sociálnej poisťovni, lebo mi dnes a aj minule stačilo a že keď príde mm rozhodnutie, tak po ďalších 40 dňoch to treba znova odniesť do sociálnej poisťovni, aby ti to správoplatnili !!! katastrofa , fakt sila , to je len ďalšie vyťahovanie peňazí od ľudí, ktorí veľa toho nemajú - 4x cestovať za 1 papierom, 1 cesta stojí 2€ x 2 (1deň) = 4 x asi 3 dni = 12€ len kvôli jednému papieru
ja už s takýmito úradmi nechcem mať nič spoločné 😖

zuzana0612
16. jan 2012

@tanyja čo dodať..... je to tak.... môžu si dovoliť také veci, tak si dovolia. nikto ich zato nebuzeruje, nepokutuje, nič sa im nestane. tak si môžu prevádzať na obyčajných ľuďoch. čo ich to trápi, koľko ty minieš peňazí..... 😠

tanyja
16. jan 2012

@zuzana0612 😠 😠 😠 😠 😠 , joj, iba som sa naštvala, no a maj dieťa, či dokonca deti 2, veď to je na zamyslenie, ako uživiť malé hladné krky a ešte ich aj obliecť !! nech ma pustia do politiky, narobím poriadky 😵

zuzana0612
16. jan 2012

@tanyja dnes je inak vraj najdepresívnejší deň v roku.... 😒

lili_mia
16. jan 2012

@zuzana0612 mna ešte nechytá depresia 🙂 vravím si,že s úsmevom to ide ľahšie a asi preto mám prácu iba na dohodu, lebo sa na nič nehnevám 😀 😀 😀

mirela40
16. jan 2012

@tanyja nuz ako sa hovori ucime sa cely den aj tak zomrieme sprosty 😀

mirela40
16. jan 2012

@zuzana0612 mna najviac s..e ako sa tvaria akokeby nad nich nebolo a ta ich nadradenost ....aaaach nastastie ,ze s SK uz moc nemam spolocne ,tu aspon clovek nazaziva taku nadradenost ,ale to je tusim vsade aj v bankach minule ked som bola doma tak ma nastvali ,ze som musela zavolat riaditela pobocky a vysvetlit mu ako sa treba spravat k zakaznikom 😀

mirela40
16. jan 2012

@lili_mia ako sa dnes citis?

zelovocka
16. jan 2012

@nina55 @janemari @mirela40 @lili_mia @camelco @tanyja @zuzana0612 ahojte kočeny, aký máte večer? ako vám vyšiel začiatok týždňa? ja som nejaká podráždená, neviem, či pms alebo čo na mňa lezie 😅 prišla som domov a kopa špinavých riadov, hlavná vec, že chlap je cez deň doma. chápem že má inú robotu, ale ZAKAŽDÝM, keď prídem z práce, môžem riad umývať a až potom variť večeru 😠 achjaj niekedy vedia tí chlapi tak nas*ať 🙄

mirela40
16. jan 2012

@camelco tak to sa ti podarilo ten prispevok ,neuveritelne ...teda nie neuveritelne smutne ,ale pravdive ,ale kedy sa to zmeni?

mirela40
16. jan 2012

@zelovocka nechaj ten riad tam a povedz mu,ze nevaris lebo nemas ciste riady! kupte umyvacku a to snad zvladne 😉 ani sa ti necudujem ,ze si v blbej nalade aj mna by to nastvalo keby to nechal len tak 🙂

lili_mia
16. jan 2012

@mirela40 som ako dolámaná .. taaaak som si natiahla stehenné svaly, že skučím ked si sadám, ked čupím, ked vstávam zo stoličky, ešte aj pri sedení ma bolí zadok

@zelovocka haha toto poznám, riady sa umývali, až ked sa išlo variť

mirela40
16. jan 2012

@zelovocka sprav si kavicku ,vyloz nohy aspon na hodinku a hned bude svet krajsi 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre