Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubkabb
30. okt 2009

A vidíš, aj tak som ochorela.

bettynka222
30. okt 2009

no ale ja nejem vitaminy, aj som jedla oslabene brakterie -sptreptokoky a stafilokoky a este nejake koky, uz neviem ake 😀
a to som ti pisala, ako ma jeden cvok na konovi otravovala by som isla na nejaku diagnostiku kvoli tej hormonalnej nerovnovahe?

lubkabb
30. okt 2009

nie, kto ťa otravoval?

bettynka222
30. okt 2009

al etkay chlap mi koncom augusta pisal, ze cital vo fore, ze mam problem s hormonmi a ze mi to moze s nejakym pristrojom diagnostikovat....mne sa to zdalo samozrejme ako dobra blbost...nemam rada take veci, ale nakoniec somsa - asi kvoli tej hormo nerovnovahe - nechala presvedcit a bol to des. som prisl ado nejakeho rodinneho domu k cudzim ludom a tam mi nejaka lekarka s cudnym pristrojom diagnostikovala asi 20 diagnoz....s hormonmi to nemalo samozrejme nic spolocne

lubkabb
30. okt 2009

a to chceli za to zaplatiť? Ja by som tam asi nešla. Dúfam, že si sebou niekoho zobrala!

bettynka222
30. okt 2009

no ale to nie je vsetko. domov osm prisla uplne zdeptana ze uz nikdy neotehotniem, lebo mam strasne vel aproblemov....par dni na to prisiel on do TT a zacal ma presviedcat, ze mam v tele pliagu a ze som zumpa...chapes to? ze porodim chore dieta ked si nekuip sedem ich pripravkov....no hrozne nieco rozpravat taketo veci babe po potratoch, ktore boli sposobne tormbofiliou a nie tym, o com ma presviedcal. napriklad mi tvrdil,z e mam bakterialnu zataz..vobec ma nepocuval, ked som mu vysvetlovalal, ze to su tie imunopreparaty...alebo ze mam chlamydie - tym chcel zahrat kvoli tomu babu...akurat ze tie sm amal raz pred piatimi rokmi, ale plucne!!!!!!chapes to? to s plodnostou nema nic spolocne. a navyse mi pred par mesiacmi zistovali ci ich nahodou nemam, lebo mm ich mal asi z klimy, vrja sa tie plucne daju chytit v nakupnych centrach a ataaaak. a napriek tomu, ze tan cvok mi tvrdil,z e som an tom imunitne zle a ze ich chytim, tak sa na man ani bozkavanim s mm nepreniesli 😀 no dement

lubkabb
30. okt 2009

Hrozné, čoho sú niektorí ľudia schopní! Len kôli tomu, aby na tebe zarobili. Si vyhliadnu "klientelu" medzi nešťastnými babami na internete a si myslia, že im každá na to skočí. A potom využijú ich strach aby zbohatli. Dúfam, že si ho potom už poslala kade ľahšie.

bettynka222
30. okt 2009

no som mu v mailoch vysvetlovala preoc to nechcem a on ma furt presviedcal...vsadzal na tu "pliagu" :D no a tak som mu asi na stvrty krat co ma takto terorizovla chcela napisat nastvany mail...a potom som si povedal az ekaslem na to, co mu budem odpisovat. no o par dni som mu preds anapisala, ale nieco v tom zmysle, ze pred tehu uricte nechcem brat ziadne taketo pochybne pripravky, lebo baby co potraitli sa boja nielen zlych diagnoz ale aj cudzich"medicin" ktore mozu kdeco sposobit....a uz mi neodpisal 😀 islo mu len o prachy
ahaaa a est ema presviedcal, ze aj on to berie a je vkuse zdravy a ptoom zacal akaslat a povedal z ema zapal priedusiek....zaujimave....ved bral tie super preparaty 😕

lubkabb
30. okt 2009

No, dobre že si sa nedala. Ty si teraz taká sčítaná, že žiadny podvodník pri tebe nemá šancu 🙂

bettynka222
30. okt 2009

no ved, ale vtedy som bola strasne precitlivela....co to musi byt za ludi ze taktovyuzivaju ludske nestastie, mi to pripada ako tie kravy, co vynosili neplodnemu paru dieta a potom ho mali nechat biologicku matku adoptovat (lebo u nas je matka ta, co dieta porodi), no a nakoniec to dopadlo tak, ze este musia na to dieta platiti vyzivne ☹ toto su fakt svine...to sa ani inak neda povedat

lubkabb
30. okt 2009

Súhlasím s tebou. To sa fakt inak nedá nazvať. Žijeme to my v čudnej dobe. Kam tento svet speje?

bettynka222
30. okt 2009

fuuha to bola otazka 😀 ale ano mas pravdu, je to des. ale ked si to tak vezmes, v minulosti sa zas vsetci vrazdili a vkuse podvadzali - viac ako dnes

lubkabb
30. okt 2009

Myslíš že viac...no neviem, neviem, ked tak občas pozerám tie správy v TV.

Ja som vyvešala prádlo, utrela prach a volala mi kolegyňa. V práci sa dejú zmeny!!! Od pondelka prekladajú 2 kolegyne na iné miesto. A to sa rozhodovali aj medzi mnou a nimi. Ja našťastie zostávam na svojom miestečku.

lubkabb
30. okt 2009

A to im oznámili dnes!!! Robia zmeny zo dňa na deň! 🙄 Sa mi to nepáči.

lubkabb
30. okt 2009

http://www.porada.sk/view.php?pg=skolenie715

stojí za pozretie...je to videoškolenie o materskej a rodičovskom príspevku ako bol schválený od 1.1.2010. Ešte to nemám poriadne naštudované.

mata1001
30. okt 2009

ahojte baby ste tu?

lubka0506
30. okt 2009

😵 😵 😵 no konečne tu niekto je....ste tu ešte???

lubka0506
30. okt 2009

betty to je zaujímavé čo si napísala...ja si myslím že ak je niečo dobré tak si to robí reklamu samé a nie také vnucovanie ako tlačili tebe...ja by som mu asi skaredo vynadala,a poviem ti mala si odvahu tam íst...no klobúk dolu... 😉

mata1001
30. okt 2009

lubka soooommm tuuuu jaaaaaa 😀

lubka0506
30. okt 2009

ako sa máš? ja som ti včera napísala ale išla som to odoslat a blbol server tak som to nechala tak... 😵 aký si mala den? 😵

mata1001
30. okt 2009

aj ja preto som sa nerozlucila lebo mi to neslo 😒
dnik?celkom ok.robila som reklamu na auta...

lubka0506
30. okt 2009

akú reklamu? čo vlastne robíš? 🙂 ja som sa dnes liečila ale nie a nie mi to ustúpit...stále mám sexi hlas... 😀 😀 😀

lubka0506
30. okt 2009

aha... 😉

lubka0506
30. okt 2009

ja som ti ešte zabudla...upratovala som úrodu... 😀

mata1001
30. okt 2009

no ty si sikula...
ja som sa teraz zbehla osprsit a cakam mm pride z robotky a chcem sa snz....

lubka0506
30. okt 2009

no tak sa venuj ja idem do pelechu...Dobrú noc...Pa. 🙂

mata1001
30. okt 2009

pa mojka pekny vecer 😉

lubka0506
30. okt 2009

🙂 tebe ešte krajšíííí... 😀 😀 😀

mata1001
30. okt 2009

no budem sa snz a ked nie dneska tutu mutu tak zajtra rano.sme sami doma.... 😉

mata1001
31. okt 2009

ste tu baby niektora? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre