Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

zelovocka
19. jan 2012

@zuzana0612 ahoj 🙂 ja mám tiež perný deň, fúha, ale takú poradu sme našťastie nemali, vlastne v tejto práci na porady nechodím vôbec, som výnimka 😎 😀 v Bratislave prší, prší, len sa leje 🙄 ty si od NMnV, dobre si pamätám? chcela by som dojsť k rodičom na víkend, tak čo môžem očakávať, či sneh, a či blato.
@tanyja aaale čo, šéfka má dnes narodeniny? 🙂 😉 no toto! tak hlavne pevné zdravie, ešte pevnejšie nervy a veľa lááásky od tých tvojich chlapov 😵

zelovocka
19. jan 2012

@lili_mia čau krásko! čo a prečo otrasný deň? 😕 čo sa deje, hm?

mirela40
19. jan 2012

@nancycka moje viem ako sa citis tiez mam take stavy ,nejako dufam,ze nepride sledujem kazducky signal a potom ...pride a vzdy tak dufam.Ozaj nemohla by sa tak nasrdit,zeby si prisla aj k nam poupratovat? 😀 Mna tiez dnes nastvali ,chcela som si pozicat profesionalny cistic na koberce a tak som isla do miestneho supermarketu a ze oni to zrusili tak ma znavigovali do dalsieho dalsich 10 mil ,pridem tam a hadajte co...
Nie nespravne mali ,ALE vraj potrebuju nejaky doklad ako od vody ,alebo elektriky inak mi to nemozu pozicat ....jujuuuj tak som zurila cela ta streka a zbytocne aaach jo ..ved nieje piatok 13 😀

mirela40
19. jan 2012

ako tu citam niesom jedina co ma den blbec 😀

mirela40
19. jan 2012

@lili_mia a co sa ti stalo ?

lili_mia
19. jan 2012

Modrykonik.sk
Vyberáme z dnešných krátkych správ. Čo vy na to?

"Nechápem, prečo sa známi čudujú, že môj manžel prebaľuje malú, prezlieka, kŕmi, kúpe, hrá sa s ňou. Uprace, navarí, operie, nakúpi. Veď to je normálne, nie?? Preto, že je chlap znamená, že má ležať celý deň pred telkou s pivom v ruke?? "

lili_mia
19. jan 2012

@zelovocka
@mirela40 nooo psychika, všetko odznova, len s inou situáciou a s iným prežívaním

mirela40
19. jan 2012

@lili_mia nechces napisat viac kludne aj IP

nancycka
19. jan 2012

@mirela40 ked ma zasa nieco bude nasierat, pridem aj k vam, furt sa nieco najde, takze ani nebude dlha cakacia doba 😀 inak nie som z tych, co nejako extra glancuju, ja len tak uzitocne, aj tak sa to hned znova zaspini....ale mam tu kamosky sardky, mamma mia, ine nevedia klabosit, len ktory vechet je lepsi na umyvanie a bla bla, nic proti nim, kazdy ma ine zaluby, ale cele dni cistit a mat dve skrine pripravkov, ma fakt nelaka....radsej nieco citam, nove vedecke vyskumy a neviem co este....ale bavi ma hrozne sitie, hackovanie a tak....a varenie, skusam nove recepty a vacsinou to vyjde celkom jedle 😀 radsej by som sal studovat alebo do nejakej jednoduchej robotky, ale skola stoji a mas to na niekolko rokov, praca tu nie je, ale ja som zasa taka, ze sa nikdy nenudim, aj ked sa len tak vyhrievam v zahradke, nieco sa vzdy da porobit,tak teraz triedim veci, mame plno haraburd v dome za tie roky, aspon zakurime starymi skrinami 😀 ale ja by som uz najradsej bola v ocakavani fazulky, dufam, ze to nebude na dlho akoze na par rokov, to som zatial mohla ista fakt studovat 😒 inak fakt dnes den blbec tusim pre viacere...

mirela40
19. jan 2012

@lili_mia moj nazor je taky ,ze by mala exzistovat delba prac ,ale vsetko s mierou

mirela40
19. jan 2012

@nancycka tiez to neprehanam s upratovanim ,striednmo ,tiez to neprehanam i ked teraz to znie ,ze ano ,kedze chcem prenajat cistic kobercov ,ale nechcem tu rozpisovat dovody preco ,nech si kazdy s toho vyberie co chce.Tiez niesom maniak co denno denne upratuje ,mam narocnu pracu a tak som rada ked pridem ked si mozem oddychnut.Cize ty nepracujes iba studujes a snazis sa otehotniet ? 😉

nancycka
19. jan 2012

@mirela40 ja si nemyslim, ze si maniak, este na slovensku s mojim ex sme si kazdy rok pozicali aj my tepovace a cistice kobercov na inzerat, porobili sme koberce, sedacky....bolo to na inzerat, priniesli, na druhy den odniesli, aj flasku produktu k tomu, my sme iba na jeden den vzdy, bo maly byt, stalo to okolo 400 korun.....takze iste maniak nie si 😀
nestudujem, rada by som, mam uz statnicu z pedagogiky robenu na slovensku, ale rada by som nieco ine, skusala som pred dvoma rokmi na laboranta, ale nezobrali ma, ani som nemala cas sa pripravit, nasla som to na poslednu chvilu, ale obisla som ovela lepsie nez mnoho talianov.....rada by som si spravila kurz na nejake remeslo, mam na kuchara, ale rada by som pekara, krajcira,....stoji to vela, trva to dva roky, ale obcas to robia aj pre chudobnych gratis....
otehotniet som rozmyslala uz pred dvoma rokmi, ale zacalo sa mi zhorsovat uz aj tak to moje chabe zdravie, zistili lupus a ine veci, teraz som aspon kryta liekmi, bez nich sa to neda vydrzt, snad babu neuskodia, reumy hovoril, ze taky pripad nemal....tak snad sa nam skoro zadari 🙂

zuzana0612
19. jan 2012

@nancycka u nás za chvíľku tiež nebude sneh, lebo prší od štvrtej.... ☹ . možno tak ráno nejaká poľadovica. tak to si bola dnes šikovná, keď si poupratovala dom. ja prídem domov z práce a sedím zase pri pc. daňové sa blíži, treba pracovať.

zuzana0612
19. jan 2012

@zelovocka ja som od MY. a za chvíľu tu po snehu nebude nič. prší od štrtej. a čo bude ešte zajtra.... to netuší asi nikto. ale možno uvidíš aj sneh cez víkend 😉

zuzana0612
19. jan 2012

@lili_mia ja som zato, aby ženy robili ženské práce, muži mužské. ale nevidím nič divné ani zlé na tom, keď muž vysáva, upratuje, varí alebo žena vymení žiarovku. jednoduchho každý by mal robiť čo vie, čo mu ide.... a mali by proste robiť veci spoločne. (ja tiež na dome vozím fúrik s odpadom, alebo nosím tehly. toľko koľko zvládnem. a priateľ tiež nakrája mäso, ošúpe cibuľu...) a čo sa týka detí,nevidím dôvod, prečo by nemal robiť to, čo si našla v tom príspevku. nechápem.... akože práca chlapa s deťmi sa začína a končí splodením???????

zuzana0612
19. jan 2012

@lili_mia veď už je večer, tak zlému dňu je koniec.zajtra je piatok... posledný pracovný deň.... tak nejako už vydržíme. a cez víkend snáď bude lepšie 😉

lili_mia
19. jan 2012

@zuzana0612 pracovne je to ok .. mňa trápi moja hlava

lili_mia
19. jan 2012

@mirela40 napísala som tú IP ostro? neviem ako si myslela tou správou

tanyja
19. jan 2012

@zuzana0612 @zelovocka @mirela40 @nancynka @lili_mia ďakujem vám všetkým krásne za úúúúúúúprimné blahoželania, už len vysvetliť chlapom, že treba aj poslúchať, malému môžem capnúť na zadok a zaberie to, ale starému?
môj názor na domáce práce: všetci sme ľudia, či chlapi či ženy, máme 2 ruky, tak by sme si mali pomáhať a nie je to nič hrozné, keď aj chlap niečo urobí, mne môj nepomôže, iba sa naje a pošomre si a skritizuje 😢 , niekedy mám pocit, že som tu len ako slúžka a kuchárka a že nemám nárok na vlastný názor 😨 a ked si poviem svoje, tak sa milostivý urazí a ofučí viac ako malé dieťa 😀 😀

zuzana0612
20. jan 2012

@tanyja môžem ťa ubezpečiť, že chovanie tvojho nie je ničím zvláštne, chová sa ako väčšina chlapov.... 😀 😀 😀

mirela40
20. jan 2012

@lili_mia ale kdeze mna tazko urazis 😀 ,len ma prekvapilo ,ze ta to tak stve

mirela40
20. jan 2012

@tanyja hej tak to fungovalo v mojej rodine a preto som si povedala v mojej rodine nikdy a este aby ma nikto kritizoval a somral hmmm nech si spravi sam ked sa mu nepaci!!!Ja viem lahko sa to pise nie kazdy ma taku povahu ako ja ,su natom aj horsie moja kamoska tej muz dokonca diktuje co si obliect aku znacku a kedy ist na vytrhanie obocka ,... nic pre mna,ale pokial ona je stastna to je poctatne ,niektore zeny to tak chcu 😉 Zenicky prajem vam krasny den ,mne sa nejako dnes nechce a nechce ,vcera sa mi totiz podarilo zohnat ten tepovac a teraz tu lezim ako lazar 😝 😀

tanyja
20. jan 2012

@zuzana0612 takže ako dôvod na rozvod to nie je? alebo že odmieta moju rodinu a zakazuje mi, aby prišla k nám ? oslavu svojich narodenín musím urobiť pri rodičoch......na hlavu, ale ten môj chlap, nie ja 😠
možno sa to ukľudní, keď pôjdeme konečne do roboty, ktovie, možno si to len nahováram, ale už dlhšie bojujem s tým oslobodiť sa od neho..... 😎
@mirela40 tak u nás je to naopak, ani si nevšimne, že mám niečo nové, prípadne novú farbu vlasov, nekáže mi kedy mám čo urobiť, ale to čarovné slovíčko "dakujem" a "prosím" by mohol používať 😠
a ked mu poviem, aby si pred malým nevrtal v nose, tak mi povie: tak sa rozveď 😠 - decko, správanie pubertálneho decka, možno sa musí niečo závažné udiať, aby sa konečne spamätal, neviem, len čím je starší, tým je horší

zuzana0612
20. jan 2012

@tanyja to by som nepoužívala si také ťažké slová ako rozvod. ale je fakt ťaždké žiť tak, že človek nemôže ísť normálne ako rodina k rodičom, alebo nemôžu prísť oni....

lili_mia
20. jan 2012

@mirela40 to som rada 🙂 čo ma štve? sedím si na kábli a wifi nefunguje 😎

tanyja
20. jan 2012

@zuzana0612 ja viem, len niekedy už neviem ako s ním jednať, je ako malé decko, tvrdohlavý a tvrdohlavý, keby sa to dalo vycapkať ho po zadku 😵
a dnes mi svokra poslala sms - blahoželanie k narodeninám !!! 😎
stihla si to daňové? včera som to začula v správach ako sa nedajú posielať podania a potom že sa vyhrážajú pokutou, fakt úžas s nimi 😠

tanyja
20. jan 2012

@lili_mia ahoj, ako to, že ti wifi nefunguje? tak si sa napichla priamo na kábel? reklamuj 😉

lili_mia
20. jan 2012

@tanyja to sa tak hovoríííí ... sedíš si na kááábli? ... po novom ... nie, nesedím, ja mám wifi 🙂 takže sranda, že mi nefunguje wifi

zelovocka
20. jan 2012

@tanyja to ma fakt mrzí, že to máš s mm takto, zaslúžila by si si, aby ťa na rukách nosil 😠 😉
@mirela40 @lili_mia @zuzana0612 @nancycka holky, zdravím vás všetky 🙂 aké máte predvíkendie? 😉 mne drahúšik robí večeru, a to je chorý 😵 no poklad 🙂

lili_mia
20. jan 2012

@zelovocka ahoj, ja si tu len tak sedkám

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre