Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

pancuska
21. jan 2012

@zuzana0612 tak a co nakoniec budes varit na nedelny obed? moj pan manzel si rozkazal plnene zemiakove placky tak sa budem motat cele doobedie v kuchyni 😉 ale krasne snezi konecne aj u nas tak dufam ze to zajtra este vydrzi a pojdeme niekam na prechadzku alebo sankovacku 😉

tanyja
22. jan 2012

@lili_mia moja, nemáš to ľahké, ja mám rodičov fajn,nikdy mi nefrflali do toho, čo robím, proste ma naučili starať sa samej o seba, iba ma usmernili 😉 a aby ma podkopávali, že som lenivá? tak to som nikdy nepočula, s mojou mamou mám super vzťah , ako dve najlepšie kamarátky, otec, jasné, ako klasický otec 😉
@nancycka ja toho svojho už neskrotím, proste už odmieta aby som ja niečo povedala
@pancuska @zuzana0612 zase sa správa ako slobodný bezdetný chlap a ja hnusná, som mu včera doma nechala malého 😀 a ja som išla ku starkej na dedinu, však aj žena si potrebuje oddýchnuť od dieťaťa a odvtedy sa so mnou nebaví....... tak si utvorte vlastný názor na takéhoto chlapa 😠
ináč prajem krásnu nedeľu, tu je slnečno, ale napadol znova sneh 😵
a poobede mám u našich žúrku, že jupí 😵

tanyja
22. jan 2012

@zuzana0612 ja som ešte včera začala variť a dovarila som teraz : vybrala som si pliecko, že upražím so zeleninkou a hranolkami a dnes som to dorobila a malému urobím kašu našu , z toho sa viac naje ako z hranoliek 😵 , tak je tu krásne, že až

lili_mia
22. jan 2012

čo sa týka rodičov, tak ja už jedným uchom dnu a druhým von .. mám dojem, že sa to rodičom vracia cez môjho brata .. on je taká, akoby jehovistická povaha .. doma nepomáha, treba nakričať aby aspoň smeti vysypal, bo sám od seba nie, nevie sa naučiť, že z domu treba vyjsť skôr, pretože on odchádza na doraz a dobieha na autobus, ale to je asi povaha .. trebárs má na starosti vysávanie v celom byte, v stredu mu vravím, že v detskej máme svinstvo na zemi, nech povysáva a on mi na to, že ešte nie je sobota, nech si to povysávam sama .. a v sobotu? ráno hneď zdrhne do toho svojho biblického krúžku a dôjde až večer pred 23tou, mama už na neho kričí, že či sa nehanbí chodiť jesť po cudzích a on že pre neho to nie sú cudzí ľudia a že ho pozvali, tak prečo by tam nemohol ísť .. v nedeľu tiež a koberce nepovysávané .. tá cirkev je relatívne ok, akási babtistická cirkev bratská či čo .. čítala som si na jeho fcb nejaké príspevky, len bráchovi nejak v hlave prepína a namiesto toho aby sa učil na maturu, číta tie svoje knižky a venuje sa tomu .. ešte rodičom povedal, že jednotky mal doteraz vďaka tomu, že odpisoval a na mature zo slovenčiny sa ukázalo, že je lajdák, tak teraz nemá zmysel sa učiť poriadne na ústnu maturu .. on totiž chodí na bilingválne, takže teraz bude mať ústnu všetko v angličtine .. a on na to serie .. učiť sa učí, ale je vidieť, že stačí zabrať a je to lepšie ... no prestala som sa do toho starať, proste bratove myslenie .. pred vianocami mi dával leták, že či chcem prispieť .. nápad dobrý, každý mal niekoho z decáku a dával mu darček na vianoce.. bratov systém spočíval v tom, že nás všetkých obišiel a pýtal si peniaze a až potom ako niečo od mamy vydrankal, že čo mu podaruje, sám nedal korunu podľa toho čo som počula, pretože mama mu dala 10eur a on mal u seba bločky za 10eur do toho balíčka .. k vianocam nám otec na účty poslal po 100eur a nech si s nimi urobíme čo chceme.. ja som si poslala na účet v stavebnej a brácho? no akosi sa nahromadili tie čudné knihy, pred silvestrom došiel s tým, že chce chodiť do posilky a permanentka na mesiac stojí 25eur, otec na to, dostal si peniaze, za mnou nechod ... joooooj bratovo veľké obhajovavanie, že on tie peniaze predsa správne minul ... tak ako ked za víkend na lístkach na mhd prejazdil 20eur, no nechápal, čo je zlé na tom, že ráno odíde, minie lístok a o hodinu je doma, zase lístok, o dve hodiny zase do mesta, další lístok .. ved rozumne minul peniaze 😀 takže rodičov neriešim, to ako mňa podrážajú, sa im akoby vracia na bratovi

@mirela40 ten recept na bravčové s jablkami a mrkvou si poprosím 🙂

mirela40
22. jan 2012

@lili_mia teda vo vasej rodine je to zaujimave ,teda ako som pochopila s tvojich prispevkov hladas si robotu?hladas len v obore ,alebo je ti to jedno hlavne nech je to dobre platene?

pancuska
22. jan 2012

@tanyja ved niekedy aj ja rozmyslam ze ako sa bude chovat moj pan manzel ak budeme mat dieta len zasa neviem ci sa ho vobec dozijem......aj ked vsetci hovoria ze pride cas len co mi maju ine povedat len aby ma upokojili....u nas padal sneh celu noc,no kedze sa do rana oteplilo tak sa to vsetko topi a na cestach uz je len clapkanica....uz aby bolo leto lebo tu to pocasie bez snehu nema ziadnu atmosferu.... 😉

zuziklc29
22. jan 2012

@pancuska ale podarilo sa ti to dokonale a povedzme si pravdu . . . . je to tak. . . . .no ja mam stacionarny a zapada prachom ale aspon si mamina ma kde dat veci . . . .vynikajuci vesiak 😀

zuziklc29
22. jan 2012

@lili_mia to je pekny sen to je pravda . . .mne sa vcera snivalo s bielymi malickymi zajacikmi . . . . .este som rada ze som nevidela biele mysky . . . . .ale aj to je len cas kym v tejto praci to uvidim 😀

zuziklc29
22. jan 2012

@tanyja dobsinsky by bol na teba hrdy 😀

zuziklc29
22. jan 2012

@tanyja inak na stacionarnom bicykli sa da krasne milovat . . .trochu fantazie 😀

zuziklc29
22. jan 2012

@tanyja ked je male dieta tazko sa odchadza za pracou mimo sk a este ak je aj muzik prec . . .. .to poznam . .kamoska musela odist ked mala kjej dcerka dva roky . . . . . .dcerku dala rodicom a ona musela aj ked jej srdce pukalo no musela . . . . .muz sa na nu vykaslal a usiel s milenkou do irska

zuziklc29
22. jan 2012

@camelco
@janemari
@lili_mia
@zuzana0612
@tanyja
@zelovocka kocenky moje krasne milovane . . .hlasim prichod . . . .este som sice v rakusku a este musim vydrzat dva dlhe tyzdne ale aspon mam internet aj ked zalezi od pocasia aky budem mat signal . .zatial sa da,aj ked pocasie je jak u debilov na dvore ale inak sa mam dobre.Ziadny turci ma nevzali do cirkusu,vraj som stara 😀 ale nie . . . . .xi xi . . .moj muzik sa nejak zacal o mna bat aj to neviem preco . . .ale cim sa blizi datum operacie tym sa boji viac a viac sa snazi . . . .len dufam ze mu to vydrzi a uz ma nepodvedie,lebo mu urobim obriezku 😠

nina55
22. jan 2012

@mirela40 ....v kazdej rodine je nieco....

nina55
22. jan 2012

@zuziklc29 hmm - obriezku ? 😀 😀 😀 😀

nina55
22. jan 2012

@lili_mia lili, ty ako ? viem, ze som tu o5 dlho nebola a ani cas docitat nie je, ale myslim na teba a dufam, ze si v poho a ze sa dari

mirela40
22. jan 2012

@nina55 urcite s tym suhlasim 😉

nina55
22. jan 2012

ufffff baby, prave som zistila, ze som zabudla podat danove priz... .....kks - som zvedava v akej fronte zajtra rano budem stat na urade. Uz teraz ma vystiera 😖 😠 😝 😝

nina55
22. jan 2012

ehm,.......... zas som tu sama? = nejak sa sem nedokazem dostat v tu spravnu chvilu. No nic, asi pobalim a.....

nina55
22. jan 2012

@mirela40 nejak mi blbne net. hura, nie som tu jedina a ja ze sa vsetky vyparili 😀

mirela40
22. jan 2012

@nina55 som rada, ze ta moja pritomnost potesila 😉 ,a kam sa chces balit?

nina55
22. jan 2012

@mirela40 😀 no kam asi 😀 - balit bolo obrazne povedane. Znamenalo to vypnut PC 😉

nina55
22. jan 2012

@mirela40 je nedela vecer, takze viem, ze kazda z nas ma pohov a venuje sa svojim blizkym. Aj pohybu tu byva menej.

lili_mia
22. jan 2012

@nina55
@mirela40 tak už som tu.. idem to prečítať a ozvem sa 😉

mirela40
22. jan 2012

@nina55 ved hej preto ti pisem kam by si isla ?! 😉 aky si mala dnik ?

mirela40
22. jan 2012

@nina55 mne sa prave vratil mm a robim veceru teda cakam nato kedy bude upecena

mirela40
22. jan 2012

@lili_mia oki cakame ...vitaj v klube 😀

lili_mia
22. jan 2012

@mirela40
@nina55 cítim sa trošku lepšie, aj ked ťažko sa mi zmieruje s tým, že on to všetko nechal tak, možno ho to trápi, len je sraľo, aby sa ozval, no vravím si, ak mu na mne záleží, tak sa predsa bude snažiť to dať všetko do poriadku, či? usudzujem to z toho ako sa vtedy na prehliadke po mne obzeral, pochybujem že to bola ľútosť nad tým, že prišiel o zadné dvierka .. ja som párkrát skúsila napísať na pokeci ešte v novembri, odpísal ako mu vyšlo, prípadne až o tri dni, čo viem, že isto bol online, tak som sa párkrát neozvala ked som sa prihlásila, muselo mu svietiť, že tam som a on sa neozval .. tak som prestala písať, prečo musím sa furt ja prvá ozývať? a teraz bud ešte nevie že som ho zmazala z priateľov, alebo je zase sraľo a nereaguje .. som rada, že som to spravila, cítim že sa tým vyčistil vzduch, ale je to niečo ako zrada naozaj blízkeho človeka .. cítim sa ako vycicaná

mirela40
22. jan 2012

@lili_mia teraz to boli ,ale casom zistis ,ze to bolo to najlepsie co si mohla spravit ,jedna ciara a casom zacnes novy krajsi zivot ,tak ako si napisala clovek musi prejst tym zlym ,aj ja som mala 3 roky pekla a ked uz som si povedala ,ze kaslem nato vtedy nastal zlom 😉

lili_mia
22. jan 2012

@mirela40 viem že po rokoch to už bude nič, no čo dovtedy, nejak prežiť

mirela40
22. jan 2012

@lili_mia sustred sa na veci ,ktore su pre teba dolezite ,napriklad praca ,kamarati ,..konicky ,prihlas sa na nejaky kurz napr.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre