Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lili_mia
22. jan 2012

@mirela40 kamaráti sú ta tam, pre nich nie som dôležitá, vôbec ich to nezaujíma, niektorí že mu mám vrátiť a niekoho si napichnúť .. všetkých som poslala .. baby že aké veľké kamarátky a že si pôjdeme vzájomne na svadbu a pritom po mesiaci .. teba to ešte neprešlo? nie neprešlo doteraz, lenže teraz už nefňukám, ani sa neutápam v žiali a už s ním do budúcna ani nerátam

mirela40
22. jan 2012

@lili_mia vies niektori ludia inak vnimaju smutok a kedze si ho skutocne milovala pripodzene ti to trva dlhsie.mozno je cas najst si nove kamosky ,take ktore ta podporia v tomto case a pomozu ti co najskor sa s toho dostat ,pretoze to su pre mna priatelia ,pomozu ti ked ti je nanic 😉

ivnik
22. jan 2012

ahojte babenky, tak aj ja si pripájam do tohto fórumu, nakoľko mám 32 rokov a snažíme sa o prvé dieťatko,može mi niektorá z Vás poradiť, alebo len tak popísať?? ďakujem 🙂

lili_mia
22. jan 2012

@ivnik ahoj a vitaj .. máte aj za sebou nejaké vyšetrenia, či len snažilkujete?

@mirela40 paradoxne nejak tri týždne po sa mi ozvali z tej agentúry, kde som teraz, že to nechápu, ale môj mail spred polroka im server posunul až teraz 🙂 dohodli sme si stretnutie, prišla som tam a o 5minút ma brali medzi seba 🙂 ale je to iba na dohodu, takže popri tom stále evidencia v nezam. , aj ten lístok na koncert som vyhrala .. nejaké bolestné, ale ich efekt sa už minul účinkom .. v tej agentúre mi dokonca poďakujú, ked im poviem, že to cd zrejme nejde načítať, kedže ho napaľovali pri vysokej rýchlosti pri akej to druhý pc nevie prečítať .. takmer ma na rukách nosia .. ozaj, to že sa s ním nebavím, neznamená automaticky, že nesmiem s jeho kamarátkou? síce som ju stretla nejak 3-4 krát, ale robí lacno masáže 😀 tak či to bude nonsens ked sa jej ozvem

ivnik
22. jan 2012

@lili_mia akurát teraz prvý mesiac som vysadila antikoncepciu a snažíme sa naplno, kúpili sme byt, prerábali, štyri roky sme boli v Írsku, tak teraz konečne prišiel čas, ešte žiadne vyčetrenia nemáme za sebou, čo by si poradila??? 😉

nina55
22. jan 2012

@lili_mia ale vie ze si ho vymazala. Skôr sa s tebou stotoznujem, ze je sralo. Citim s tebou - urcite to boli, ale niekedy sa v zivote neda inak ako urobit jedno velke DELETE 😉

tanyja
22. jan 2012

@ivnik tak ja by som poradila, pekne sa zabývať, užiť si kým môžete a pomedzi skúšajte a ktovie, možno sa aj skoro zadarí, 😉 a vitaj u nás v klube a hlavne to nesiľte, vtedy to fakt nefunguje, teda u mňa to platí na 1000%
v Írsku ste nechceli zostať? alebo vás to ťahalo na SK ?

briketa
22. jan 2012

@ivnik nie na vysetrenia, ale na poriadnu dovolenku do teplych krajin, jest vela ovocia, zeleniny, kupat sa v mori, byt stastni, milovat sa pod palmami a dietatko sa hned ohlasi 😉
Jedine co si zariad je ist na dovo ked mas dni na otehotnenie. Ver mi, my sme deti plodili v Karibiku len taka radost, ved pozri na moj ticker xixixi

silvuska47
22. jan 2012

Ivnik ahoj tak asi aj ja som na tom tak podobne..mam po 30 a dieťa nikde..no ale verím že sa to čoskoro podarí..aj ked už mam dva krat po laparoskopii kde mi zistili endometriozu..no ale s partnerom sa usilovne snažímeeeeeeee..... 😠

lili_mia
22. jan 2012

@ivnik ja viem iba to, čo som pochytila od báb 🙂 sledovanie bazálnej teploty .. v prípade, že máš anovulačný cyklus, tak potom riešiť s gyndošom, nič nepokazíš, ak mužíka pošleš na spermiogram a potom už neviem čo sa dá 🙄 ivf, ket a iné skratky, ktorých význam neviem, viac poradí @tanya, aj na ktoré baby sa obrátiť .. no najsamprv, tie základné vyšetrenia, ak nechcete riskovať, že po dvoch rokoch snaženia zistíte, že napr u teba vôbec neprebieha ovulácia, čo sa už mohlo dávno riešiť liekmi

silvuska47
22. jan 2012

@briketa no teda tak to musím už kuknuť letenky.. 😀 som zvedava čo povie ten moj večer ked príde s prace a poviem mu miláčik ide sa do teplych krajin...

lili_mia
22. jan 2012

@nina55 až taký sraľo, že sa neopýta na dôvod? jedného chalana čo som už vyhodila zo zoznamu, balil ma, ale potom s tým sekol a bavil sa so mnou už len o tom, či pri nás pršalo, aby vedel, či sa oplatí ísť popolievať záhradu .. ako by mal problém sa prejsť a osobne pozrieť, nie iba sedieť pri kompe 🙂 takže ten sa ozval, že prečo som si ho vymazala, okamžite na druhý deň a následne zistil, že aj z fcb .. on mňa má medzi priateľmi

tanyja
22. jan 2012

@zuziklc29 ináč ja som voľakedy písala básne a bola som s nimi aj na súťaži a v RS som vyhrala knižku s podpisom jednej spisovateľky, no meno už neviem 😀
a milovanie na rotopede si viem predstaviť ale neviem predstaviť zrealizovať to...

ivnik
22. jan 2012

@tanyja v Írsku bolo fajn, ale 4 roky stačilo, snažíme sa , lebo už sme zabývaný, už len to miminko chýba 🙂

ivnik
22. jan 2012

@briketa júj, tak to je ozaj krásna predstava, len máme hypotéku na krku, musí sa nám to podariť doma, inú šancu nevidím, 😒 , ale lúbime sa 🙂

briketa
22. jan 2012

@ivnik hypoteku mame tiez a dovolim si tvrdit, ze urcite vyssiu ako vy, business pozicku tiez. Praveze ked si neoddychnete, tak vam to pojde cokoro hore krkom. Mam buduci mesiac 37, MM coskoro 45, viem o com hovorim!
Relax je to najdolezitejsie popri poriadnej praci, pretoze ide o vase zdravie. A o deti 😉

nina55
22. jan 2012

@lili_mia v muzskom zmyslani niekedy nenajdes logiku

nina55
22. jan 2012

@tanyja 😀 😀

ivnik
22. jan 2012

@briketa asi máš pravdu 😉

tanyja
22. jan 2012

@briketa krásna predstava miesta na plodenie detičiek, už len sponzora nájsť, tvoje detičky majú krásne zvučné mená a ak sme sa nenarodili pod tou šťastnejšou hviezdou, tak sa nič také ani nebude konať, o Karibiku budeme len snívať
@ivnik my hypotéku síce nemáme, ale muž je momentálne bez roboty a teda aj bez príjmu, tak to už dupľovane nehrozí niekam ísť 😠 , ale hlavné je, že sa ľúbite 🙂

silvuska47
22. jan 2012

@briketa takže to znamená že ked budeme pod tými palmami a budeme sa v tom krásnom teplučkom piesku milovať tak splodíme teda niečo?no veru už pozeram tie nejaké destinacie 😀 😀 😀 si ma až neskutočne povzbudila... 😅

lili_mia
22. jan 2012

@nina55 ja sa momentálne cítim ako hlúpe káčatko, mimochodom škaredé káčatko je moja najobľúbenejšia rozprávka po dráčikovi požiarnikovi 😎 pretože ja mám dojem, že on mňa má jednoducho na páke, je mu to jedno a v zozname má ma preto, že nechce byť sviňa a hneď ukončiť kontakt, ked sa už so mnou nechce stretávať

nina55
22. jan 2012

@briketa nadherne deticky - krasny album = wow fotky uzasne kedysi som ho uz videla a opat som sa potesila tym prekrasnym fotkam.

....pravdupovediac robenie deticiek v karibiku by ma urcite velmi bavilo, ale v pripade ak by som mala hypoteku na krku .....ufff - no neviem, ci by som sa vedela psych. uvolnit a uzit si tu nadheru

ivnik
22. jan 2012

@tanyja presne to je najdoležitejšie 🙂 keď sa aj milujeme, tak nemyslím na bábatko, ale si to užívame, či otehotniem, alebo nie, ale na tie vyšetrenia pojdem, či je všetko ok

mirela40
22. jan 2012

@lili_mia podla mna to on neriesi ,nezavadzias v zozname preco ta mazat ,ze skarede kacatko ,urcite si kus nadhernej zenskej len sa podcenujes ,kazda zena je krasna a staci len dobry make up ,vhodne oblecko a si kralovna!

mirela40
22. jan 2012

@ivnik
@silvuska47 vitajte v klube kocky 😀

briketa
22. jan 2012

@nina55
@ivnik
@lili_mia
@silvuska47
@tanyja
hypotka a ine "uzasnosti" su takmer na cely zivot s tym sa clovek musi naucit zit.
Nemusi ist kazdy hned do Karibiku, treba to brat tak, ze ja som na Bahamach, v Dominikanskej z Miami za hodinu, dve, tri podla toho ktory ostrov... a je tam pre nas lacno. Ja mam inu vychodiskovu stanicu.
Zo Slovenska chodte do Grecka, Turecka, na Kanarske kam sa len da.
Oddych je dolezity, naozaj je. Udrzuje sa tak harmonia v manzelstve aj rodine.
A vdaka za komplimenty nasich deti. 🙂 je to od vas velmi mile

silvuska47
22. jan 2012

@briketa no my pracujeme tiež v zahraničí ale chystáme sa už usadiť doma,ale na taku dobru dovolenku si pojdeme určite oddychnuť! 😀

nina55
22. jan 2012

@lili_mia nechce byt svina? Niekedy je lepsie byt svinou a povedat AHOJ, ktore vlastne znamena zbohom, ako vzbudzovat v inom falosne nadeje, ktore mu ukrajuju roky zo zivota, pretoze odvrhnuty zije v nadeji, ze mozno raz........ 🤐

silvuska47
22. jan 2012

@mirela40 dakujem 😉 aspon mam ským popísať...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre