Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
31. okt 2009

🙂 ahoj 🙂

lubkabb
31. okt 2009

Ahojte baby, ako víkendujete?

bettynka222
31. okt 2009

ahoj lubi 😉 ja trcim doma lebo som straaaasne unavena. a ty co? uz lepsie?

lubkabb
31. okt 2009

ahoj, ja sa už cítim fajn. Od zajtra som práce schopná. Neviem, prečo ma vypísala takto v nedeľu a nie až v pondelok, ale som rada. Zajtra ideme babke gratulovať k 80-ke.

lubkabb
31. okt 2009

Momentálne si čítam staršie príspevku o oneskorenej ovulácii tu na MK. Teplota mi vôbec nestúpa ☹ , stále 36.6. A to som dnes 21DC. Som z toho smutná.

lubkabb
31. okt 2009

Asi si ideme s mm pozrieť nejaký film. Možno mi to zdvihne náladu 😉

bettynka222
31. okt 2009

lubi mne teploty nikdy nestupali...iba raz ked som bola tehu, tak som siodmerala, lebo som citila, ze mam zvysenu teplotu, a bolo z toho tehu...ale ako vies, neuspesne. a teraz nemam tiez nejak zvysene teploty....

lubkabb
31. okt 2009

Aj ja som mala počas tehu zvýšené teploty. Ale mne teraz nejde ani o tehu, len aby vôbec bola ovulka. Tento cyklus poteší ovulka a na ďaľší by už možno vyšlo tehu. Od potratu uplynulo už 6 mesiacov. Ten čas tak rýchlo letí. Od zajtra by som išla na materskú, keby sa to nebolo stalo 😢 . Bolo by to presne 6 týždňov pred termínom pôrodu. Kedy už na to prestanem myslieť?

bettynka222
31. okt 2009

lubik ja som ti pisala hlavne o tom, ze mne nikdy teploty nestupali....no ved sa ot ja vysvetlilo, od potratov som nemala ovu. no a co sa tyk aporodu, tak ja som amla rodit teraz.... 😅 no a vidis, este pred par mesiacmi som si hovorila, ze ktovie co mi oktober prinesie. vlastne na konci septembra som sa vydala, vysadila HAK, hned v oktobri som mala rodit...no a ked prisiel ten tumor, tak som si povedala, ze mi ten oktober teda fakt priniesol same "pozitiva". potom sa to vsetko este viac skomplikovalo a mozno to nakoniec aj dobre dopadne 😉 a mozno nie.....

lubkabb
31. okt 2009

Bettynka, toho všetkého som si vedomá. To len dnes mám blbú náladu. Ale to prejde a zas bude dobre. Dnes už končím, fakt potrebujem prísť na iné myšlienky. Maj sa pekne a dobrú noc.

mata1001
1. nov 2009

ahojte ste tu niektora?nudim sa haloooooo 😲 😲 😲 😲 😲

bettynka222
1. nov 2009

ahojte 😉

lubicek uz ti je lepsie? mna uz zajtra caka ten doki, som zvedava ako dopadnem. len am torksu strach, lebo som sa dnes dost skaredo porezala a hned mi to prestalo krvacat. ale hematologick ami injekcie nechce dat, iba ak potratim znova 😕

lubka0506
1. nov 2009

ahojki je tu niekto??? 🙂

lubkabb
1. nov 2009

Ahojte baby, tak už sa nám víkend končí. Zajtra idem už do roboty.

lubka0506 - ty si už zdravá?

bettynka - držím palce zajtra k dr. Daj potom vedieť, že ako si dopadla. A keby tie injekcie doporučil tvoj doki? Nechápem prečo ti ich nechce dať. Však trombofíliu ti už diagnostikovali. Aký má s tým problém? Dnes sme boli na cintoríne zapáliť sviečky a aj na oslave babkinej 80-ky. Ešte ma čaká žehlenie. Teplotka mi stúpla zas len o 0,1 stupňa. Ale čo je pozitívnejšie, pobolieva ma dole bruško a objavila som ťahavý hlien. Taký naťahovací som nemala od potratu vôbec. Žeby to bola ovulka? Som zvedavá na zajtrajšiu teplotu. Som 22DC a pokiaľ by môj cyklus bol 35DC ako ten posledný, tak by to bolo celkom fajn.

lubka0506
1. nov 2009

Ahoj Lubi...tak ty už ideš do práce, ja sa ešte stále liečim,nie a nie to prejst...neviem či mám slabé antibiotiká...?Lubka máš asi ovulku... 😵 😵 😵 tak pekn e pracuj,ja budem oddychovat aj za teba... 😝 😀

lubka0506
1. nov 2009

betty drž sa a daj vediet ako to dopadlo...budem na teba mysliet.... 😵

lubkabb
1. nov 2009

ahoj 🙂 no ved by už bolo na čase ísť do práce. Som bola doma 2 týždne bez jedného dňa!!! No dúfam, že to bude ovulka, ale hlien ešte nemusí znamenať ovuláciu. Uvidíme čo na to BT.

lubkabb
1. nov 2009

Mne antibiotiká nasadila až po 3 dňoch, tak tiež zabrali až neskôr. Už som ok, len občas ma ešte trocha dusí na kašeľ. Ale to hlavne ráno a potom je cez deň kľud. Zrejme mi ešte trocha v noci zateká do hrdla a potom ma z toho dráždi na kašel. Ty si už koľko doma?

mata1001
1. nov 2009

ahojte.zajtra idem k dr.mala som menzes len 1 a pol dna.neviem co je so mnou.ze by hormony...s nimi som mala vzdy problemy.neboli sme kamarati ☹ ☹ ☹ ☹
a potom zase do prace ach jaj...
lubka uz si zdrava to je super...
lubka506 ty sa pekne liec... 😉

lubka0506
1. nov 2009

ja som doma od stredy...a v stredu idem na kontrolu,ale poviem ti že púoctivo polihujem... 😒

mata1001
1. nov 2009

lubka a s manzelikom polihujes ci sama? 😀

lubka0506
1. nov 2009

mata len chod k lekárovi...ked som brala clostyl tak som mala z neho aj silný menzes/dodlova zo mna lialo/ ale aj slabučký a to tiež len dva dni...budem sa liečit a oddychovat aj za vás... 😉

lubka0506
1. nov 2009

manželik príde až v stredu v noci... 😒 takže sama...

lubkabb
1. nov 2009

Lubka, tak to sa len pekne lieč. Možno ťa teda nechá do konca týždňa, ak ešte nebudeš ok. Bože si nechcem predstaviť čo bude za výplatu, keď som 2 týždne nerobila!!! Veď uvidím zajtra, hádam ma nevyrúti 😉 .

Ahoj mata, ty si predtým nemávala MS, ak sa dobre pamatám. Možno sa to postupne upravuje. Neuvažuješ nad tým Sarapisom? Je neškodný, ak nie si alergická na včelie produkty. Nie sú to žiadne hormóny, ale naopak ich upravuje.

mata1001
1. nov 2009

no lubka dakujem ze aj za mna oddychovat.no dobre oddychuj 😀 ja neviem ale ja som vzdy mala mrchu 2-3 dni a slabu.a teraz horko tazko 1.5 dna.po vysadeni HAK mi este ako tak chodila 6 mesiacov a od janaura ani to.len spinenie.tak preto beriem kopu horm liekov...som zvedava ze co mi zajtra povie 😒

lubka0506
1. nov 2009

no tak nech ti to dobre dopadne... 🙂

lubkabb
1. nov 2009

Baby idem ja ešte žehliť popri superstar. Prajem pekný zvyšok večera a víkendu 🙂

mata1001
1. nov 2009

lubkabb ja uz tolko vsetkeho jem apijem a vsetko okolo zenskych problemov ze uz tohomam dost a co ma este vsetko caka(naparovanie od zajtra a od dec.prikladanie si zemiakov),ale si zlata dakujem za radu...

lubka 506 kujeeeem 😀 😀 😀
urcite vam napisem ze ako som dopadla.aj tak som k nemu mala ist lebo mi mal pozorovat foliky ci rastu.tak aspon mu spomeniem aj mrsku...

mata1001
1. nov 2009

lubka bb ahoj a pekny vecer a prijemny prvy zajtrajsi dnik v praci 😀

bettynka222
1. nov 2009

lubikbb ano to by mohla byt ovu....ja osm ju tiez mavala tak neskoro.. to s aupravi. nechces skusit kvapky gynex? su to bylinky a kamoska mi ich poradila, vraj jej tiez velmi pomohli po potrate...

lubi0506 jasne, pridem sa s vami podelit o infosky.....ale som taka neista z toho celeho 😕

mata a aku si mala sliznicu? lebo ked velmi nizku, tak ti ani moc nema oc krvacat. a ms pocas HAK...s tym to nemozes porovnavat, to sa vraj ani neda porovnat k ms, to je len akoze, lebo pocas HAK sliznica ani nedorasta, aby sa vajicko nemalo kde uchytit....drzim palce u dokiho 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre