• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
@nina55
@mirela40 nedalo mi a nechala som na pokeci na nástenke odkaz .. ak chceš, tak sa mi ozveš a ja ti to všetko vysvetlím .. je to také všeobecné, aj dosť iných ľudí som pomazala
29. jan 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 co je dolezitejsie ako modry konik ... :grinning:
29. jan 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia jujuuuj ty ty ty ,precooooo nemala si tam nechavat nic ,neozve sa :unamused:
29. jan 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirela40 :grinning: :grinning: prima fór :grinning: :grinning:
29. jan 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nina55 diky ,ako si vlasne stravila dnesok?ty si tusim tiez niekde mimo ci?
29. jan 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirela40 tak nina vie :slight_smile: na konci vzťahu som sa podieľala aj ja svojou trucovitosťou a podobne, takže teraz už dupľom chcem zabojovať, pokiaľ je on na vážkach, ešte mám šancu a viem,že ak sa o to nepokúsim, určite si to budem neskôr vyčítať .. radšej budem teraz trapošiť a zistím, že to bola márna snaha ako potom neskôr dumať nad tým, čo ked ..
29. jan 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirela40 :grinning: :grinning: som doteraz cez IP....takze svojim sposobom mimo :grinning: . Su veci, ktore sem na verejne forum moc nepatria, to radsej klábosme v sukromnej teme. AK by niekto mal zaujem, kludne mozme zalozit a bavit sa o hocicom. Predisli by sme tak zbytocnemu mazaniu adminom :wink:
29. jan 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte tak ani dnes sa ocko nedostavil,tak sme mali peknu nedelu. :slight_smile:
29. jan 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, v tomto mesiaci som prekrocila tento magicky vek a to ma primelo k tomu, ze sa trba zacat snazilkovat!v dnesnej dobe asi dost normalne cakat do tohto veku, nejako to neprezivam, ale dufam, ze do roka sa mi podari otehotniet.
29. jan 2012 o 20:36  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj tak dobre a hlavne, že bola dobrá :wink:
@nina55 ako sa zakladá súkromná téma? som za :dizzy_face:
29. jan 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia nejaky mam dnes pomaly internet. "Uvidime" sa zajtra pa

.......sa lucim baby, povinnosti volajuuuu :dizzy_face:
29. jan 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari tiež som rada, že sa ocko nedostavil :slight_smile: ten môj ex strašne trpí, že malú vidí len raz týždenne, bývalka mu viackrát za víkend nechce povoliť a zas cez týždeň on končí síce o 16tej, ale kým dôjde za nimi je takmer 17 a to sú oni dve bud na návšteve, alebo jej chystá kúpeľ, ešte v lete to stíha, ale teraz v zime ee ... no úžasnú výhovorku použil ten tvoj.. že zima :grinning: :grinning: :grinning: a do roboty tiež nechodí, bo zima? :slight_smile:
@tanyja proste dáš založiť novú tému a klikneš, že súkromná a potom pridávaš užívateľov
29. jan 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 jasné, vidíme sa zajtra, ja ešte silno popremýšľam a napíšem do ip dalšie myšlienky, ktoré ma kvária, dobrú noc
@osthusvik podľa mňa pokiaľ nestresuješ, že 30tka na krku, tak by si mala otehotnieť šupi dup bez problémov
29. jan 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našla som takúto súkromnú skupinu :slight_smile: :hearts::hearts::hearts:Mlade a krasne aj po30-ke:hearts::hearts::hearts:
29. jan 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lili_mia ako vies ,ze on je na vazkach ? keby bol podla mna by ta kontaktoval ...ale je to samozrejme tvoje rozhodnutie ,ak myslis ,ze je o co bojuj
29. jan 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari skvele paradicka :slight_smile:
29. jan 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@osthusvik vitaj v klube ,neboj do roka sme tam vsetky :slight_smile:
29. jan 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 vies ,ze je to dobry napad pripajam sa ked sa nieco zalozi daj vediet
29. jan 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lili_mia a co mne mne nenapises aj ja mam IP :grinning:
29. jan 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirela40 baby, tak som tu zas. zakladam sukr. temu s nazvom prekročila som 30. Hlaste zaujem. Postupne vas popridavam :wink:
29. jan 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 hlásim záujem aj za našu @zuzana0612 !! nasmieš na ňu zabudnúť !! čo by sme bez našej zuzi robili, hlavne ja :sunglasses:
29. jan 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja jasne, ozvem sa hned ako sa mi podari tu sukromku nastartovat :dizzy_face:
29. jan 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja
@mirela40 inak baby mám zajednanú tortu a to len výjdem zdverí a zaklopem oproti a tortu si vezmem :grinning: Túto cukrárku máme odskúšanú piekla nám na zasnuby,svadby a boli me spokojný.Takže teraz som hľadala na nete nejakú inšpiráciu a zajtra jej dám obrázky,dohodneme sa aká má byť a mám to v suchu :slight_smile:
29. jan 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 som za,súkromie nadovšetko :slight_smile:
29. jan 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 jj, už sa nevieme dočkať a nezabudni aj na @janemari @mirela40 a samozrejme aj @lili_mia však sme už zohratí tím !! a ešte @zelovocka je naša osôbka a isto ešte niekto, ale kto? ako si ma nenapadá :grinning:
29. jan 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari aj ja chcem takú susedu :grinning:
29. jan 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak baby ste tam
29. jan 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja taj ja jej kafrem trošku do remesla,ale nemám čas sa teraz hrať s nejakou tortou a na druhej strane,nemám ešte toľko skúseností aby som na takú slávnosť robila tortu.Pre nás doma ok,ale na niečo takéto si netrúfam a popri malej to nemám šancu,len raz som zdobila poprinej tortu a koniec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina55 ja mam zaujem ,pridat prosim ak si to zasluzim :dizzy_face:
29. jan 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari no vidis si sikulka ,uz len zaplatit a vyzdvihnut a je to v suchu :grinning:
29. jan 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok