Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

nancycka
5. feb 2012

@mirela40 dakujem za spravu, klikla som na nu, ale stale mi to vypisuje, ze tema neexistuje, pred par dnami mi pisala aj tanya spravu zo sukromnej, ale pise mi to to iste, snazim sa tu sukromnu skupinu najst manualne, ale zatial sa mi to nepodarilo....inak som nejaka nanic z toho, ze je tento cyklus anovulak, moj muz sa furt hrdil, ze to bude na prvy sup a prd, supov bolo, ale vysledok nikde.....zrejme je to posledny graf, co meriam, lebo ma zaujima, ci to nakoniec skonci ako anovulak, alebo ci predsa pride ovu oneskorene....ale inak to necham tak...prestava ma to bavit, to cakanie, do juna, ked sa nezadari, mam ist k doktorke a zacne robit vysetrenia.....som sa naladila do maminkovskej atmosfery a nic z toho :( tak idem nieco robit, lebo ma slak trafi, idem hladat tu sukromnu.....ale viete, co ma znepokojuje? ze pocas 11 rokov hak, som zo zaciatku zabudala na tabletky a nikdy sa nic nestalo...niekto zbudne jednu, alebo ani nezabudne ale nieco to ovplyvni a je to tam....dufam, ze to nie je znak nejakej neplodnosti, ci co....to by ma nasrdilo, ze som ta dopovala hak a ani som nemusela.....peknu nedelu vam vsetkym prajem 😉

mirela40
5. feb 2012

@nancycka mozno ta tam nepridali ,zistim ...ale pisala som ,ze nech ta tam pridaju ...inak si to neviem vysvetlit
inak viem ako sa citis ,tiez som bola v takej nalade tiez som si povedala ,ze nato kaslem najskor som rozmyslala ,ze kupim ovu testy ,ale potom som si povedala ,nebudem to silit kaslem nato a ked do roka nic ,vyhladam nejaku lekarsku pomoc 😀

camelco
5. feb 2012

baby do akej temy píšete,? mne to stále vyhodí že taká téma "o všeličom" neexistuje ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

zelovocka
6. feb 2012

@camelco @nancycka baby, myslím že @nina55 vás musí pridať, lebo ona tú tému založila, ale dlho tu už nebola. takže trpezlivosť, určite hneď ako sem nakukne, tak vás pridá 🙂 môžeme si aj tu písať 😉

camelco
6. feb 2012

@zelovocka pekné povzbudzujúce slová 😀

zelovocka
6. feb 2012

@camelco no veď a že by si napísala, ako sa máš, a čo nového, tak to nie 😀 sme mysleli, že vás na lyžiach zavialo snehom 😉

tanyja
6. feb 2012

@camelco vydrž moja, musíme ťa vtlačiť do našej témy a bude 😉 a ináč ako sa máš?

camelco
6. feb 2012

@zelovocka keď ma nina prida do súkromnej tak vám napíšem čo sa mi stalo, je to na veľa a tak verejne to nejdem vypísovať, ale lilli mi posalala cez IP 9. strán čo ste tam popísali, takže si vás preibežne čítam 😀
@tanyja no dostaň sa na oči šéfovi a hneď ma zavalil na hodinu prácou 😠 😠

tanyja
6. feb 2012

@camelco jasné, tu to môže ktokoľvek čítať, takže mi to môžeš do IP napísať 😉 a lili je riadne akčná, že ti prepošle do IP našu komunikáciu, opica 😀

nancycka
7. feb 2012

@mirela40
@zelovocka vsak ja pockam, kym ma niekto prida...ovulka nakoniec prisla, o tri dni neskor, aspon nieco v tele funguje, ale uz som bola taka nejaka z toho, ze sme sa ani moc nesnazili, bol by to zazrak, keby sa podarilo....jake mrazy tu udreli, prisli aj nulove teploty, to je sila, v tychto koncinach, oni tu ani kurenie napraktizuju, lebo tu az taka zima nie je, ale teraz som nalepena na krbe, ani ma nehne sa vzdialit.... ☹ tak robim nejake veci triedenia dokumentov a starych veci.....najradsej by som si kupila letenku a odfrcala k nam na slovensko, obcas mi to tu riadne lezie na nerv....to bude prepinanie z tej zimy, mozog uz dal vypoved 😀 tak sa snazim nejako si zdvihnut naladu, robili sme mirto, to su take bobulky ako cernice, sme z toho vyrabali typicky tunajsi domaci liker, som kostla, dobry je, len nechcem moc, nikdy sa nevie, co sa v brusku nahodou chysta, ci co, tak som vzdy po ovu opatrna, inak by som vystrojila oslavu - taku moju - hudba na plne, aj pitie mame, oslava ja sama so sebou.....a kedze oslava nic, prisla som pokecat s vami a vas vsetky veeelmi pozdravit...

mirela40
7. feb 2012

@nancycka musi ta pridat jedine ten kto tu temu zalozil ,ale uz by si tam mala byt lebo rovnakom na tom bola camelko tiez sa nejako pozabudlo alebo zmizla ci co neviem ...tiez je tu kosa ,ale na SK nemame ,ale je to kriza.viem ako sa citis ked mas prchave mysienky ,tiez nekedy mam pocit ,ze sem nepatrim a chcem "domov" i ked mm je uzasny a robi pre mna prve posledne hlavne ked som smutna mi povie ved bookni letenku a chod domov alebo pozvi mamu,zlato snazi sa mi to tu ulahcit 😀

tanyja
7. feb 2012

@nancycka už si v našom klane, šup sa do novej témy 😉

zuziklc29
13. feb 2012

@nina55 nic ine ako obriezku si chlap nezasluzi : 😉

zuziklc29
13. feb 2012

@tanyja ale tak neboj sa . .uz je zabehnuty?inak aj pokrstit by ste ho teda mali 😀

zuziklc29
13. feb 2012

@pancuska
@lili_mia
@zelovocka
@tanyja
@zuzana0612 kocenky ja Vaaaaas vsetky taaaak luuuubim . . . . . . . .vsetky ste moje pokladiky . . . . .co sa tyka operacie netusim,zacala som mat probôlem s krcnou chrbticou a chodim na masaze a lieky na uvolnenie chrbtice . . . .takze neviem len dufam ze to dobre dopadne

zelovocka
13. feb 2012

@zuziklc29 jéééééj ahooooj, no konečne ťa tu vidím 🙂 tak to je dobre že chodíš na masáže - pomáha to? na koľkých si už bola? dúfam že ťa rýchlo dajú do poriadku 😉

zuzana0612
13. feb 2012

@zuziklc29 joj, no takú dobrú masáž by som si aj ja dala. mám ešte od narodenín dve poukážky, ale akosi nestíham vybrať.a už majú platnosť iba tri týždne..... 😀

nina55
13. feb 2012

fuj baby - vy mi date zabrat - idem rychlo docitavat = zas nic nespravim 😠

lili_mia
13. feb 2012

@zuzana0612 môžeš mi poslať? ale vážne, za poštovné, ak nestíhaš, či to je viazané na mesto?

zuzana0612
13. feb 2012

@lili_mia je to tu u nás.... v SE.... to by si mala asi ďaleko

lili_mia
13. feb 2012

@zuzana0612 chcelo by to výlet 😀

zuzana0612
13. feb 2012

@lili_mia príď

zuziklc29
14. feb 2012

@zelovocka juuj uz mam za sebou asi pat . . . .chrbat ma boli jak slak,este aj tie pohare mi davaju . . .len domov si ich nemozem zobrat 😀 ako ste sa mi tu kocenky mali?

zuziklc29
14. feb 2012

@zuzana0612 najlepsi cas nieco vymysliet . . . . . .dobra masaz je prijemna a oddychnes si. . . . . .mne napravaju vyskocene stavce takze to az taky oddych tam nie je 😠

zuziklc29
14. feb 2012

kocenky chcem Vam oznamit,ze sa oficialne idem vydavat.Datum si moj muzik stanovil na 13.10ty. . . . . .presne na piate vyrocie od mojho prveho rozvodu. . . . . . . . .tak jedna etapa mojho zivota za mnou a dufam,ze tato bude konecne stastna . .. . . .. . . .. .PRAJEM VAM TOHO NAJKRAJSIEHO VALENTINA SRDIECKA MOJE 😉

zelovocka
14. feb 2012

@zuziklc29 jeeej, mojaaaaa, gratulujeeeeem najviac! 🙂 😵 teším sa s tebou 😉
tak nech ťa rýchlo dajú dokopy, nech máš zdravú chrbticu, aby si si na svadbe poriadne zatrsala 😀

zuziklc29
14. feb 2012

@zelovocka no budem si spievat . . . .ako z madagaskaru . .jaaa tak rad trsam trsam . . . . 😀 dakujem pokladik . . . .

zuzana0612
14. feb 2012

@zuziklc29 jéj gratulujem. ja som od dnes zasnúbená.... 🙂 😉 😵

camelco
14. feb 2012

@zuzana0612 veľká gratulka k zasnúbeniu 😀 😀 😀

zelovocka
14. feb 2012

@zuzana0612 gratulujeeem! 🙂 len prečo som ja myslela, že si už vydatá? 😀 ale super! máte nejakú predstavu o termíne svadby?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre