Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubkabb
3. nov 2009

A ak sa aj urazí nech...aj tak ho plánujem čoskoro vymeniť.

lubka0506
3. nov 2009

...lubi ak je to normálny doktor tak by sa nemal urazit...len mu povedz o všetkom čo sa ti nezdá... 😵

lubkabb
3. nov 2009

Od pondelka mám dobu neurčitú, tak už môžem spokojnejšie vymeškávať po lekároch.

mata1001
3. nov 2009

lubkabb nic si z toho nerob,nech sa urazi aj ked si myslim ze nema preco.

lubkabb
3. nov 2009

No, uvidíme, či je normálny. Tiahne mu na 70! Ja nechcem len tak nečinne čakať, že či je všetko v poriadku a či sa nebude opakovať MA.

lubka0506
3. nov 2009

no vidíš tak na neurčito...a čo robíš? neviem či sme o tom hovorili... 😒

lubkabb
3. nov 2009

administratívnu prácu v jednej banke.

lubka0506
3. nov 2009

ty vogo...70? Nechápem prečo nejde na dochodok... 😨

lubkabb
3. nov 2009

Moja mamina pri ňom rodila moju sestru.

lubkabb
3. nov 2009

Už vtedy mal dosť rokov.

lubka0506
3. nov 2009

ja si myslím že aj ak je dobrý doktor tak by mal byt doma ,predsa teraz je iná doba a iné problémy ako kedysi... ale myslím to bez urážky,možno práve preto robí že je dobrý...

lubkabb
3. nov 2009

Non vraj kedysi bol dobrý, ale doba sa veľmi zmenila. Práve preto chcem od neho odísť. Len si musím vybaviť iného dr. A chcem takého, čo nebude čakať na opakovanie a začne ma vyšetrovať hneď.

lubkabb
3. nov 2009

myslíte si, že ked zajtra budem 25DC, mohol by sonom vidieť, či bola ovulka?

lubkabb
3. nov 2009

respektíve, či nebola?

lubka0506
3. nov 2009

presne tak ani nečakaj, ja som tiež čakala že sa lekár rozhýbe...

makda
autor
3. nov 2009

no neviem, ci by som chodila 70 rocnemu dedkovi 😨 ja by som lubka na tvojom mieste menila, predsa len mladi lekari maju uz pomaly viac skusenosti s novymi metodami a pod

lubka0506
3. nov 2009

...ak máš po ovulke tak bude vajko prasknuté ale mohli by tam byt nejaké" tiene" ako myslím po tom prasknutí...

lubkabb
3. nov 2009

tiene po prasknutí? to som ešte nepočula...hm 😕

makda
autor
3. nov 2009

zvykne byt tekutina v maternici po prasknuti folikulu. ale zalezi na tom, kedy si mala ovulku.

mata1001
3. nov 2009

70 rocny?boze... sice aj moja dr obvodna ma okolo 70.ale ja k nej velmi nechodim.ale moj gyn je mlady moze mat tak okolo 35.a je fesak 😉

lubka0506
3. nov 2009

ked so chodila na folikul. tak mi niečo také doktorka hovorila...

lubkabb
3. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2a8764

to je ťažko povedať, či som vôbec mala. Dnes išla teplota zasa o trošku vyšie. Tak uvidím zajtra ráno. Kebyže vystúpi na cca. 37, tak mohla byť ovulka teoreticky v pondelok.

lubkabb
3. nov 2009

Trápi ma ten cikcakatý graf.

mata1001
3. nov 2009

lubibb ty to mas jak na husenkovej drahe 😉

lubka0506
3. nov 2009

no to može byt...poviem ti pravdu ja som z tých grafov jelen 😀 ...mata taký mladý gyndoš? ja by som sa asi hanbila... 😀 😀 😀

makda
autor
3. nov 2009

ja BT nemeriam, takze sa v tych grafoch vobec nevyznam 😔 . ale fakt ho mas nejako cikcak

mata1001
3. nov 2009

aj ja som sa hanbila na zaciatku,ale chodimk nemu jak na klavir-kazdy tyzden skoro tak uz som si zvykla.on je pohodak.on je aj porodnik.to je super...2v1 😀 😀 😀

lubka0506
3. nov 2009

lubi opýtaj sa ho aj na to lietanie teplot budeš vediet čo ti povie a aj my budeme múdreišie...

lubkabb
3. nov 2009

ked som bola na kyretáži v nemocnici, tak tam bol jeden dr. sympaťák...robil mi kontrolné sono a je aj pôrodník. A vraj si otvára svoju ambulanciu. Tak sondujem cez kamošku že či naberá nové pacientky.

lubkabb
3. nov 2009

opýtam sa ho, len sa obávam, že či ma neodbije s tým, že som bola chorá. Škoda, že som nezačala merať skorej aspoň o jeden cyklus. A to mu mám nakresliť graf?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre