• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
Začala som krvácať. Prestalo sa vyvíjať a ani mu nezačalo biť srdiečko. Bola som v nemocnici 9 dní, lebo si dr. chceli byť istí. Tak som tam ležala v tej neistote, že či to bude ešte v poriadku. 30.4. ma čistili.
4. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj, tak to mi je velmi luto :frowning2: . aj ti robili nejake vysetrenia?
4. nov 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď to, že práve žiadne. Môže to mať milión dôvodov. A skúmajú to až keď sa to opakuje - potom sa robia genetické testy. Najčastejšie však môže ísť o genetickú vadu plodu. Pravdepodobne nebolo v poriadku vajíčko. Ale veľa babám zistili napr. aj trombofíliu - vysokú zrážanlivosť krvi atď. Takže sa nedarí otehotnieť a keď sa to aj podarí, tak budem v strašnom strachu, či sa toi nemôže opakovať.
4. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nechapem, preco sa testy nerobia hned. to ma zena cakat na to, az druhy krat potrati? to je dobra blbost :angry: . verim ti, ze sa bojis, no clovek to bohuzial nevie ovplyvnit. dufajme, ze sa ti druhy krat podari otehu co najskor a donosis zdrave dietatko :slight_smile:. inak lekari hovoria, ze ak je to geneticky poskodene, tak je lepsie ked to odide, ako keby sa to malo narodit chore. je to sice pravda, ale pre tehulku bolestive :frowning2:
4. nov 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lubkabb,rozumiem o com pises,stale myslim na to iste a rozmyslam preco musim cakat na to ci sa to bude opakovat,preco si tym nestaci prejst raz, a podstupit vysetrenia aby sme tomu vedeli predist
4. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miru. Je to všetko nespravodlivé. Veď ja by som si tie testy aj zaplatila, len aby som bola pokojnejšia, že je všetko v poriadku. Takto som ešte v strese aj z toho, nevyrovnala som sa ešte s tým potratom a možno aj preto sa nedarí. veď psychika je veľmi silná.
4. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky babule už som tu... :slight_smile: vitaj miru.j :slight_smile:
4. nov 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lubi...ty sa nevenuješ manželovi?
4. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte si PN?
lubka ty práš od toho doktora kade lahšie...ja som dnes dostala mrchu,takže ani tutumutu po 10 dnovke nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahoj
este nieje doma, volal mi o pol osmej že sú v Poprade takže príde tak okolo desiatej
4. nov 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi a koľko ho budeš mať doma?
4. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak aby som Vas aspon troska povzbudila ja som mala 35 vo februari
4. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola na kontrole a zúrim ako pes...prišla som domov a zvýšené teploty a som slabá...prečo je večšina lekárov takých hnusných? vobec nemám niekedy slov...
4. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...baulky ja mam plodne obdobie,drzte palce
4. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miru ja mám o 2 mesiace síce len 30, ale už mám z toho depku :wink:
4. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miru ty si zlatá...a ty chceš ešte bábatko? už máš skoro dospelých oboch...
4. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miru držím palčeky aj päste. Tfuj, tfuj, tfuj...
miru tak sa chod snažit ak máš s kým... mm bude doma asi do pondelka...
...aj moja lekarka ma asi schyzu :grinning: raz je ako med a inokedy hnusna harpia
4. nov 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, ja už síce chodím do práce, ale ešte ma trápi kašel...neviem sa ho zbaviť.
máš pekné motto v pase... :slight_smile:
lubi, tak to si urobte pekný spoločný víkend...my sme chceli ísť s mm do kina alebo na nejakú večeru. Uvidíme :grinning:
4. nov 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa dnes rozhodla v dohladnej dobe u tej mojej OL končím,nebude so mnou jednat ako s deckom... mne je ešte tiež na figu a to som bola dnes prvý krát vonku,bola som rada ked som sa dovliekla domov...
4. nov 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my si to asi moc neužijeme, lebo mám ešte PN a nikam sa z domu nepohnem...
4. nov 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a ešte to hrozné počasie! A tak skoro sa ztmieva. To je človek unavený a len by spal.
4. nov 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si urobíte kino doma...pozrite si nejaké dobré DVD, urobte si pukance (maslové mňam :grinning: ). Hlavne, že budete spolu :wink:
4. nov 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som bola dnes zase na folikulometrii a folikul krasne rastie, uz ma 15,4 mm :grinning:
4. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mam sice velke detuse(pubiskou riadnych),ale moj terajsi manzel sa o ne stara vlastne od malicka ako keby boli jeho,velmi tuzime mat spolocne babatko. V juli som musela v 10tt podstupit kyret pre zamlknuty potrat a dodnes som to nestravila :frowning2: Neviem ci sa s tym da vobec niekedy vyrovnat
4. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok