Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
5. nov 2009

ano lubi možeš mat oneskorenú ovulku aj na 25 DC takú už som mala aj ja...

lubka0506
5. nov 2009

baby ja som mm nevidela od obeda stále má niečo na práci...ale už by mal príst... 😵 😵 😵 ozaj hodila som do PC výpočet kedy by som mohla otehotniet podla mojho dátumu narodenia aký máte názor na to? mala by to byt nejaká Jonášova metoda...

mata1001
5. nov 2009

lubka506 kam si predchvilou zmizla...ja ta tu vykukavam a cakam kedy odpises a ty nikde... ☹ ☹ ☹

lubka0506
5. nov 2009

čo som vás odohnala alebo čo?????? kde ste všetky.... 😢 😢 😢 😢

lubkabb
5. nov 2009

ahoj lubi 😵

mata, no keby tak nechcela prísť!!! ale keď som bola 2 týždne chorá, tak neviem, či by to bola najvhodnejia doba na otehotnenie. Aby to zas nedopadlo zle ☹

mata1001
5. nov 2009

lubi to ako sa da vyratat?

mata1001
5. nov 2009

lubibb mas pravdu...radsej pockajte stym ked si brala antibiotika...asi to nie je vhodne...

lubkabb
5. nov 2009

ejasmeja, ahoj. No viem, že je všetko možné, ale to by si musela vidieť môj graf. A dr. mi včera na sone povedal, že podľa neho ovulka už prebehla. Zajtra budem volať o výsledky z krvi, či je tam hormón, ktorý by potvrdil ovulku. teda že už bola.

lubka0506
5. nov 2009

no ja som tuuu stále ale vy nie 🙂 mata dá sa to vyrátat ale najlepšie na tom je že od zajtra mám podla tej tabulky plodne dni do nedele obeda... 🙂 ...ale ja mám od včera mrchu 😀 😀 😀

lubkabb
5. nov 2009

lubka, aj ja som tam hodila môj výpočet a vyplľulo mi to toto: 29.10., 27.11., 27.12.

makda
autor
5. nov 2009

mati, hormonalny profil mi bude robit z krvi, 25 DC a 2DC. tak som zvedava

vitaj lubka 🙂 akoze sa nevenujes mm? 😀

ejasmeja
5. nov 2009

Lubka0506. mozes nam poslat nejaky link? ja viem, ked som otehotnela, tak ked si to dam spatne vyratat, tak ti poviem, ci je to pravda 🙂 a nepotrebujes tam vediet aj presnu hodinu svojho narodania? a zevraj Jonasova metoda je spolahliva, ak vies presne svoje udaje narodania vratande hodiny. tak skus prilozit ten link, prosim, lebo ma to naozaj zaujima 🙂

lubka0506
5. nov 2009

ejasmeja vitaj medzi nami a mohla by si nás nakazit poriadne ked už si tu.... 🙂 ...tým tehu vííírusíííkom... 😵 ahoj lubi 🙂 ešte počkaj ked si mala antibiotiká... 😉

mata1001
5. nov 2009

no lubi to si si asi zle vyratla.to ti vysla nejaka blbost 😉

baby anketa...
1.najoblubenejsie jedlo
2.najoblubenejsi film
3.naj piesen
4.naj kvet
5.naj oblecenie

piste...

lubka0506
5. nov 2009

je tam že približná hodina narodenia... a počkaj chvílku pozriem to...

ejasmeja
5. nov 2009

dakujem! tak to pockam, kym vyzdraviem, aby na vas omylom neskocil ten zapal priedusiek, co mam :( ale rada vas nakazim tym babatkovskym virusom 🙂 tak sup sem ten vypocet jonasovou metodou! 😀

lubka0506
5. nov 2009

baby vy ste dobré ja som antitalent a neviem to sem dat... 😀

ejasmeja
5. nov 2009

skus iba skopirovat link-adresu hore na liste cez Ctrl C a potom sa das na novu odpoved a stlacis len Ctrl V. to je lahke 🙂 skus 🙂

makda
autor
5. nov 2009

anketa? no pridam sa
1. asi vyprazany syr
2. Kosti - serial
3. vela ich je, co sa mi pacia 🙂
4. ruza (nie cervena) a frezie
5. rifle, tricko, tenisky

dufam,ze aj ty sa zapojis 🙂

lubkabb
5. nov 2009

Anketa:
1. knedla, červená kapusta, pečené mäsko
2. momentálne Mamma mia
3. Everything I do, I do it for you - srdcovka od B. Adamsa
4. ruža - červená
5. flanelové pyžamko 🙂

ejasmeja
5. nov 2009

mozem sa aj ja pridat? 😀
1. pecena kacka s cervenou kapustou
2. Kytice
3. orientalna hudba (aj tanec)
4. frezia
5. rifle a tricko

lubka0506
5. nov 2009

dam ti to takto...skús :www.leichte.info a potom klikni na berechtung..........a potom napíš či si to našla,inak to neviem...

ejasmeja
5. nov 2009

lubka0506 nedari sa s tou strankou? ako si ju nasla?

ejasmeja
5. nov 2009

aha! si ma predbehla 🙂

mata1001
5. nov 2009

lubi flanelove pyzamko?a nie je ti v tom teplo? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

1.palacinky, gril kura, ryza
2.madagaskar
3.lous armstrong -what a wonderful world
4.ruza
5.teplaky.tricko

ejasmeja
5. nov 2009

tak berechtung nevidim... v ktorej casti stranky je?

lubkabb
5. nov 2009

mata, ja som zimomravá, mne je zima niekedy aj v lete 😀 Ale nie, teraz v zime je mi v ňom strašne príjemne.

lubka0506
5. nov 2009

aj ja sa pripájam je to dobrý nápad....1.Ryža a k tomu čína 2. momentálne ma nenapadá ale asi nejaká romantika 3.Argema-vyznanie 4.slnečnica 5. športové oblečenie a rifle

mata1001
5. nov 2009

lubi a v slovencine to nemas?

lubkabb
5. nov 2009

lubka, Argema - vyznanie mi nič nevraví. Čínu mám tiež rada! A ešte bryndzové halušky, pirohy, Francúzke zemiaky...aj vy ste zrazu vyhladli? 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre