Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

ejasmeja
5. nov 2009

to som bola tusim ja... 😕

lubka0506
5. nov 2009

tak teda kvoli vám, neodolala som a naložila som si trošku ryže a diabolku....ja možem ryžu jest stále...

ejasmeja
5. nov 2009

myslim tie tycinky...

lubka0506
5. nov 2009

...no dokonca ale tebe je odpustené ty si tehotná 😵

ejasmeja
5. nov 2009

ja som mala dnes halusky s tvarohom. mnaaaaaaaaaaaaaaam!

ejasmeja
5. nov 2009

dakujem, si naozaj slachetna! 😀

lubkabb
5. nov 2009

a mala si na haluškách aj škvaročky? mňam, mňam

ejasmeja
5. nov 2009

nie, s masielkom a koprom... mnam! skvarocky mam rada k haluskam s kyslou kapustou! mnaaam! a mam co varit coskoro... 🙂

lubka0506
5. nov 2009

baby vy ste hozné...ja už pomaly pojdem...ešte si pokláboste! idem do sprchy a z ordinácie neviem nič,musím si ju zajtra pustit...tak sa majte a Dobrú noc 😵 😎

lubkabb
5. nov 2009

dobrú noc lubka a poriadne sa vyspi!!! 😀

lubka0506
5. nov 2009

neboj budem spat zajtra do obeda 😀 😀 😀 a ty pojdeš do práce 😀 Papa 😵

ejasmeja
5. nov 2009

dobru nocku! 😔

lubkabb
5. nov 2009

Idem už aj ja...dobrú noc 🙂

ejasmeja
5. nov 2009

asi zaleziem tiez do postele, idem sa kurirovat. dobru nocku!

bobjan
6. nov 2009

Nikde nikto??

lubka0506
6. nov 2009

ahoj bobjan...ako si dopadla?

bobjan
6. nov 2009

Lubka, neuveríš 😉

Včera som nastúpila do nemocky a po obede som už bola doma 😅 Cysta zmizla a všetko je o.k. 😎 To je čo??

lubka0506
6. nov 2009

no teda to som rada... 🙂 a čo ti dávali nejaké injekcie alebo čo? 😒 včere som na teba myslela...

lubka0506
6. nov 2009

ja som sa odmlčala,lebo chodili u nás poliaci a predávali koberce...nevedela som si vybrat...

bobjan
6. nov 2009

nedávali mi nič 😉

ani si si nekúpila??

mata1001
6. nov 2009

ahojte baby som uz tu ale zachvilu aj idem,idem do obchodu ale potom som tu jak na koni...cafte zatial.
a vymyslite dalsiu anketu.... 😉 😉 😉

lubka0506
6. nov 2009

kúpila som koberec do kuchyne pod stol...ahoj mata poriadne nakúp....čaf... 🙂 ja by som mala dnes skúšat tie moje plodné dni,bobjan čítala si nás spetne ? čo hovoríš na tú Jonášovu metodu?

lubkabb
6. nov 2009

Ahojte baby,
tak dnes som si volala o výsledky z tej krvi, čo mali zistiť podľa nejakého hormónu, že či ovulácia prebehla. Dr. mi do telefónu povedal, že môj cyklus vraj nie je úplne v poriadku ☹ 😢 . V pondelok sa mám zastaviť uňho, vypíše mi nejakú správu a pošle ma na vyšetrenie do nemocnice (ak teda nedostanem mrchu). Vôbec netuším, ako som na tom, lebo mi nepovedal nič viac. Asi bude treba nejakú liečbu. Žeby som nemala v poriadku hormóny? A to som sa tak tešila, že po pol roku som prvý krát objavila ťahavý hlien a dnes mi dokonca aj tá BT konečne stúpla ☹ Ach, jaj...

mata1001
6. nov 2009

ahoj lubi este som tu lebo cakam mm kym pride s posilnovne..akej farby koberec si kupila?
ja dneska kuk tu metodu.a vyskusam prstikovu metodu.som zvedava.

lubkabb
6. nov 2009

ste tu niektorá?

lubka0506
6. nov 2009

ahoj lubi ja som tu 🙂 no to som zvedavá čo je s tým tvojím cyklom.

lubkabb
6. nov 2009

no aj ja, dúfam, že nič vážne...že dostanem len nejaké lieky...mám dnes z toho depku. Ale hádam sa to posunie ďalej.

lubkabb
6. nov 2009

ja som tušila, že stie moje cykly nie sú ovulačné... ☹

lubka0506
6. nov 2009

neboj sa niečo sa bude diat 🙂 ja som si dnes volala o výsledky z cytosterov a ešte neboli...už je to dva týždne a nič,mám si zavolat v stredu... 😒

lubkabb
6. nov 2009

som sa dnes v práci nevedela na nič sústrediť. Blbý deň!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre