• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
hnedé a mám v nich biely a medený...aj ja som mala blondavé ale práskla som si farbu a začali mi vyrastat hnedé... :dizzy_face: všimla som si že sme tu len my dve... :frowning2:
12. nov 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra piatok jupiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm :slight_smile: a potom je sobota.... :slight_smile:
12. nov 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som si volala o výsledky z cytosterov... :slight_smile: ....chvalabohu sú v poriadku :dizzy_face:
12. nov 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co su cytostery?mne take este nerobili....

hej a po sobote nedela a potom uz ides do robotky :wink:
12. nov 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to že vraj sú stery z krčka maternice...robia sa ked chodíš na ročnú prehliadku :slight_smile: akurát telefonujem s kolegynou je to tam paráda...už sa teším :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. nov 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, čo nové?
12. nov 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ty sa pochvál čo máš nové? :slight_smile:
12. nov 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aj vy sa skrášľujete? Ja mám práve na hlave farbu - žiarivú zlatohnedú. Melír nemám :grinning: .

Ináč aj mne budú robiť cytologické vyšetrenia. Ale až 25.11.
12. nov 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte baby, tak co je tu noveho ze by nejaka nadejna tehulka?? dajte nieco pozitivne!!!!
ja mam nejaku debku :angry:
12. nov 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čakám, kým pôsobí. Keď budem mať hotové vlasy tak ma ešte čaká to škrobenie košiel :wink:
12. nov 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj m.a.y.a. - u mna žial nič nové. Pôjdem na hormonálny profil na 4DC, ale tá mrcha teraz zasa mešká. Zas budem mať 35 dňový cyklus!
12. nov 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj m.a.y.a no konečne niekto...ako sa máš? zažen depku preč a pod si pokecat.... :dizzy_face:
12. nov 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je môj čudný graf pre zaujímavosť:

http://www.fertilityfriend.com/home/2a8764
12. nov 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
FF mi síce vyznačil ovuláciu, ale podľa výsledkou krvi bol vraj anovulačný :frowning2:
12. nov 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj mata aj obe lubky vidim ze vy ste tu tiez skor vecerom ako pocas dna, ja si vas vzdy cez den citam a vecer malokedy mozem popisat to mam domace povinnosti okrem ineho )))
lubkabb: noo to ma mrzi ze zae mrcha meska ja to nepoznam mne chodi vzdy presne max.den dna hore dole a este mam jednu otazku uz si vymenila toho doktora stareho???
12. nov 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby my sme si s lubkou 506 mysleli ze sem uz nechodite...

mayanadejna tehulka?jaaaaaaaa chceeeemmmm byyyttttt :grinning: :grinning: :grinning:
lubka ty budes ale krasna... :grinning:
12. nov 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi a čo takto testík? :fearful: no my budeme krásne ... maya už máš po plodných dnoch? :unamused: baby ja som si pozrela včera to o tej jonášovke a mám také zmiešané pocity...
12. nov 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
m.a.y.a. ešte som nevymenila, ale budúci týždeň mi kamoška zistí číslo na nového. Teraz však aj tak chodím do nemocnice k Dr. Trškovi na ambulanciu pre sterilitu, či ako sa to volá. Takže ma bude sledovať on. Je celkom milý, mladý a sympaťák. Uvidíme, či niečo zistí.
12. nov 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maya ja som tu nacapená preto lebo mám ešte PN do zajtra,tak si stíham porobit cez den ale na druhý týžden mi to začne... :frowning2: ano lubi ty si nádejná tehulka, ved ked pánboh dá aj motyka strelí...... :dizzy_face: nemože by anovulák aj ovulák???
12. nov 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi, test je úplne zbytočný...aj minulý mesiac mi prišla na 35DC, takže asi o 2 dni dostanem mrchu. Nechcem sa stresovať testami a byť zbytočne sklamaná. Budem testovať až na nejaký 37-38Dc, ak nepríde. Ale vraj ovulka nebola, ani sme sa veľmi nesnažili, bo som bola chorá. Tak načo?
12. nov 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dnes som sa dozvedela že gyndoši také baby moc nechcú brat,lebo že majú limity...možno aj preto títo naši s nami nič nerobia...že je to velmi nákladná liečba... vymyslite nejakú anketu!!! :dizzy_face:
12. nov 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja mam dneska ovu....tak ma boli podbrusko ze az!!!!
12. nov 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak máš pravdu,radšej na to nemysli... vymysli dačo nejakú anketu... :dizzy_face:
12. nov 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi, to by musela byť poriadna náhoda!!! To je pravdepodobnosť 1:1 000 000.
12. nov 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata,tak čo robíš pri počítači??? utekaj za manželom...my ta cez tie písmenká neoplodníme... :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata tak dnes šup šup na manželíka :wink:
12. nov 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka0506: plodne dni mi pridu buduci tyzden ale aj tak sa nemozeme snazit ako nie ze by sme sa nesnazili ale s nimi plytvame musime pockat do januara ale po januarovej mrche ideme na ostro !!! a necakam ani chvilku este by som dokinu chcela navstivit ci je vsetko OK.

lubkabb: dr. trska je fakt fesak doktor mna sonoval ked som lezala v nemocnici na kyrete vlastne tam sa premleli snad vsetci doktori aj porodnici takze do buducnosti si mame z coho vyberat . drzim palce

mata: ovulka tak sup na mm hm?? ci nie je doma ?
12. nov 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes 9 DC takže by to malo vyjst tak že ovulku mm stihne... a kde sa nám stratila mayka?
12. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale on ma nocnu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ale lubili sme sa aj vcera aj predvcerom aj predpredvcerom a budeme sa aj zajtra.tak to potom nevadi,ze?tie spermijky mi tam ostali zo vcera,ze?
12. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok