Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

ejasmeja
14. nov 2009

no a ktoryze to den cyklu si? kolko meska mrcha?

lubkabb
14. nov 2009

dnes som 35DC a neviem či mešká, lebo teraz mávam takéto dlhé cykly. Pred potratom som mávala 28-dňové, ale to už bolo dávno ☹

mata1001
14. nov 2009

ahojte babulky uz som tu....aky ste mali dnik?
ja som po nakupoch,celkom som spokojna,uz krsnatam mam...ostavaju rodicia a mm.

ejasmeja
14. nov 2009

no neboj, ved 35 dni je uplne v pohode cyklus, aspon takto mi to tvrdi moj gynekolog, ze je vporiadku aj ked ho nemas 28 dnovy, ale 35.

lubkabb
14. nov 2009

tu je aktuálny graf:

http://www.fertilityfriend.com/home/2a8764

ahoj mata 🙂

ejasmeja
14. nov 2009

co si nakupila, Mati?

lubkabb
14. nov 2009

dnes bol celkom fajn deň. Prečítaj vyššie 😉

lubkabb
14. nov 2009

A zajtra tiež príde sestra, ale s oboma neterkami - okrem tej mrňavej aj s 3-ročnou Martinkou. Martinke idú v pondelok vystrihnúť nosnú mandlu ☹ Chúďatko moje, ani nevie, čo ju čaká.

lubkabb
14. nov 2009

Dnes bola u druhej starkej a zajtra si ju užijeme my...jej sa treba strašne venovať 😉 Najradšej sa hrá na psíka 😀

ejasmeja
14. nov 2009

hehehe! 😀 si ma pobavila,Lubka 😀
a neboj, tie mandle nie su take hrozne, ja som bola tiez taka krpata, ked mi ich vyberali a ani som nepipla a to sa sestricka bala, ze aky cirkus budem robit... 😉 mala to zvladne, len je to treba nejako vhodne vysvetlit 🙂

ejasmeja
14. nov 2009

a to vies, co sa za mladi naucis... 😀

lubkabb
14. nov 2009

teraz sa to vraj robí v anestéze, takže ju uspia. A v ten istý deň ju pustia aj domov poobede a bude tam s ňou sestra. Takže hádam to pre ňu nebude taký šok.

ejasmeja
14. nov 2009

nie, to bude este lepsie, ked bude moct byt doma, nebude jej smutno za mamkou, ako bolo mne 🙂

lubkabb
14. nov 2009

Ju vytrápili už teraz pri predoperačnom vyšetrení. Brali jej krv a vyšla jej zlá zrážanlivosť. Dr. povedala, že to môže byť na 90% laboratórna chyba a tak jej brali znova. Pichala ju do tej istej žily a celú jej ju rozbabrala. Má tam riadnu modrinu a hrču ☹ Nakoniec boli výsledky v poriadku.

ejasmeja
14. nov 2009

aspon ze je to vporiadku. och! nechapem niektore sestricky, to nevedela najst inu zilu?

mata1001
14. nov 2009

kupila som vsetkym styrom hracky a oblecenie,len som asi neuhadla velkost a mama tvrdi ze vsetko je vacsie o cislo.ale nevadi ved dorastu.ja v to este nemam tak v oku... 😉
lubi juj malinka chudatko ja viem tak strasne lutovat take male ratolesti...
ejasmejka,ako sa mas?babenko poslucha? 😉

lubkabb
14. nov 2009

Druhú ruku jej nechcela načínať, aby sa im v nemocnici dalo dobre pichnúť anestézu.

lubkabb
14. nov 2009

eja tebe to už preskočilo!!! Myslím tt 😀 😀 😀

lubkabb
14. nov 2009

mata - väčšie nevadia, ja tiež radšej kupujem väčšie vecičky pre detičky. Aj tak rastú ako z vody.

ejasmeja
14. nov 2009

preskocilo? myslis s tym psickom, Lubi? 😀

ejasmeja
14. nov 2009

Mati, horsi by bolo, keby boli o cislo mensie... 😀

mata1001
14. nov 2009

no super aspon niekto ma chape...ale na tych satach su cisla ze 2 years a 4 yaers a oni maju 15 mes a druhy 3,5 r.no tak co som im mala kupit?a Lucke teplaky ale budu jej dlhe a 6 r Davidkovi tricko ale to je fakt trochu vacsie ale nie az moc ale to ma kratke rukavy na leto take frajerske.no neva musia dorast. a som rada ze aspon nieco mam.

lubkabb
14. nov 2009

ja som myslela, že dnes ti tu svieti už 14tt a včera bolo 13tt 😀 😀 😀

mata1001
14. nov 2009

ejasmejka ze?aj ja mam ten nazor...

lubkabb
14. nov 2009

niežeby ti preskočilo...si nepochopila môj vtip ☹

ejasmeja
14. nov 2009

jaaaj! no ano! oficialne sme zacali druhy trimester 🙂
aj ked si myslim, ze uz sme realne trosku dalej, nepocitam to podla poslednej mrchy, aj ked tu je to podla nej... ale otehotnela som este pred nou

ejasmeja
14. nov 2009

no som stale bola v tom, ze narazas na toho psika, som si ani neuvedomila, ze mi preskocil TT 😖

ejasmeja
14. nov 2009

inak kde sa to da pozriet? ten tt. ja to neviem najst, este sa nejako neorientujem v profiloch, ci co to tu je....

lubkabb
14. nov 2009

to ti svieti pri mene, tam kde ukazuje časy príspevkov.

ejasmeja
14. nov 2009

aha! uz to vidim! boooze! dobre ze mi to oci nevykole! 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre