• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
na druhé kolo? možno... baby chrípka vás obchadza? okolo mna sú všetci chorý... ja som bola len včera vonku a už kašlem... :frowning2: dúfam že sa mi to nevráti.
15. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eja taký šok príjemný by som chcela aj ja zažit...
15. nov 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi, masko mi nechyba, ja som ho nikdy nemala prilis rada, aj ked podla krvnej skupiny som vraj "lovec" a teda maskovy typ... tak ja neviem... zeby sa pomylili? asi si dam zopakovat testy... :grinning:
15. nov 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi daj si caj s medom...
ejka jaaaaaj a mna zvyknu boliet prsia medzi ovu a ms.ale nie som tehu lebo som bola u dr v pondelok a nic mi nepovedal..moze byt ze to tam nezbadal?ze to bolo uplne skorom stadiu?ja si uz pripadam jak debil :cry:
15. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi, skusala si jonasovku? mne to podla spatneho vypoctu vyslo, aj ked to bolo na konci cyklu...
a drzim palceky, aby sa choroba nevratila a aby si ten prijemny sok zazila cim skor! :wink:
15. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eja skúšala som jo... :grinning: :grinning: :grinning: som zvedavá či to bude šok,inak vo štvrtok ideme do CAR som zvedavá... :confused: ...mata a med nemám rada...blééé
15. nov 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to kludne moze byt, ze nezbadal, mne skoro nic nevidel a uz som bola v druhom mesiaci, skoro na konci, tak som sa zlakla, ze sa babo nevyvija, lebo testy mi vysli a aj tie krvne potvrdili, ale bolo vidno len slabunku malinku dutinku. tak si skus urobit radsej test. zabehni do lekarne a mas to. mne sa osvedcil RapiClear, ale aj v DM maju nejake tehu testy, tak co mas blizsie
15. nov 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi, tak este pred CAR skus ten tehotest, mozno tam ani nebudes musiet ist nakoniec... :wink:
15. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuj tak si daj cukor a citron...
aj ja chcem vyskusat tu jonasovku.co mam robit?kam mam ist na aku stranku?
15. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejka robila som si ale / :confounded: :confounded: :confounded:
15. nov 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, kedy si mala ovu, vies?
mohla by si podla nej byt v ktorom tyzdni?
mne nevidel babo ani v 2. mesiaci, ako som pisala...
15. nov 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, mozno som si stranku ulozila do oblubenych, pockaj, pohladam. vies aj cas, kedy si sa narodila?
15. nov 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mati, test nemusi byt na zaciatku spolahlivy, robila si iba jeden?
15. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ovu vo stvrtok-piatok.presnejsie neviem...aspon si to myslim lebo v pond som bola u dr a povedal ze mam vajko 18,9 mm a ze kazdym dnom moze prist ovu.tak asi vo stvrtok a strasne ma vtedy boleli vajecniky a krize a v piatok tiez ale nie natolko ako vo stvrtok
15. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano iba jeden.ja som potom z toho strasne sklamana.tak si ich radsej nerobim...
15. nov 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eja ja by som skúsila test až keby mi meškala...ja nechcem byt sklamaná...a to bude prvá konzultácia,takže bude zdarma,platit budeme až potom.... mataskús to pozriet v tejto našej téme,hovorili sme o tom a je tam aj stránka kde to najdeš...ja by som zasa maturovala pri tom dokedy by som to našla... :grinning: ja si idem na chvílu lahnút ale ak sa mi nabude dat spat tak prídem...papa :dizzy_face:
nemam ju ulozenu, ale niekolko stranok dozadu sem niekto pridaval linka, tak skus najst.
sladke sny Lubi! :slight_smile:
15. nov 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata určite to tu nájdeš,musí to byt pár stránok do zadu hovorila som o tom minulý týžden stvrtok alebo piatok...
15. nov 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to si dam do googla ze jonasova metoda,nie?alle co tam treba zadat?datum ms alebo dat ovu?
15. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, hladam ti to cez google, ale vyhodil mi nejake stranky, kde tu metodu len popisuju, ale vypocet sa neda urobit... :frowning2:
zadas tam datum narodenie, asi aj miesto, a hodinu narodenia. vies ju?
idem hladat dalej
15. nov 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem vsetko ale mm nie.aj ja to hladam ale tiez mi to vyhadzuje par stranok...no hladam dalej ak najdes daj vediet
15. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasla som to na 59 strana pisala to lubka o 19.59 kukni ci je to to?ale nerozumiem tomu
15. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, je to ono, uz si presne nepamatam, ale spolu to rozlustime, klikni sa na stranku a google by ti mal ponuknut preklad do slovenciny, na hornej liste vpravo. mas? daj si PREKLAD. mas?
15. nov 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom chod dolu na stranke vlavo je tema Ženy a pod nou taky piktogram dvoch polkruhov a kruzok a pod tym si klikni na vypocet.
15. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojka mamsi kliknut na tu stranku co napisala lubka?
ale ved ked sa do ho rozumies tak ja ti vsetko nadiktujem a ty mi to tam natukaj....please :wink:
15. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bud si urob sama, svoj vypocet, alebo sem s udajmi - den, mesiac, rok narodenia a cas narodenia.
15. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sem s nimi, ja som uz nastavena na vypocet :slight_smile:
15. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak 9.6 1980 o 5.15 Šala
15. nov 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok