Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
15. nov 2009

na druhé kolo? možno... baby chrípka vás obchadza? okolo mna sú všetci chorý... ja som bola len včera vonku a už kašlem... ☹ dúfam že sa mi to nevráti.

lubka0506
15. nov 2009

eja taký šok príjemný by som chcela aj ja zažit...

ejasmeja
15. nov 2009

lubi, masko mi nechyba, ja som ho nikdy nemala prilis rada, aj ked podla krvnej skupiny som vraj "lovec" a teda maskovy typ... tak ja neviem... zeby sa pomylili? asi si dam zopakovat testy... 😀

mata1001
15. nov 2009

lubi daj si caj s medom...
ejka jaaaaaj a mna zvyknu boliet prsia medzi ovu a ms.ale nie som tehu lebo som bola u dr v pondelok a nic mi nepovedal..moze byt ze to tam nezbadal?ze to bolo uplne skorom stadiu?ja si uz pripadam jak debil 😢

ejasmeja
15. nov 2009

lubi, skusala si jonasovku? mne to podla spatneho vypoctu vyslo, aj ked to bolo na konci cyklu...
a drzim palceky, aby sa choroba nevratila a aby si ten prijemny sok zazila cim skor! 😉

lubka0506
15. nov 2009

eja skúšala som jo... 😀 😀 😀 som zvedavá či to bude šok,inak vo štvrtok ideme do CAR som zvedavá... 😕 ...mata a med nemám rada...blééé

ejasmeja
15. nov 2009

to kludne moze byt, ze nezbadal, mne skoro nic nevidel a uz som bola v druhom mesiaci, skoro na konci, tak som sa zlakla, ze sa babo nevyvija, lebo testy mi vysli a aj tie krvne potvrdili, ale bolo vidno len slabunku malinku dutinku. tak si skus urobit radsej test. zabehni do lekarne a mas to. mne sa osvedcil RapiClear, ale aj v DM maju nejake tehu testy, tak co mas blizsie

ejasmeja
15. nov 2009

lubi, tak este pred CAR skus ten tehotest, mozno tam ani nebudes musiet ist nakoniec... 😉

mata1001
15. nov 2009

juuuuj tak si daj cukor a citron...
aj ja chcem vyskusat tu jonasovku.co mam robit?kam mam ist na aku stranku?

mata1001
15. nov 2009

ejka robila som si ale / 😖 😖 😖

ejasmeja
15. nov 2009

mati, kedy si mala ovu, vies?
mohla by si podla nej byt v ktorom tyzdni?
mne nevidel babo ani v 2. mesiaci, ako som pisala...

ejasmeja
15. nov 2009

mati, mozno som si stranku ulozila do oblubenych, pockaj, pohladam. vies aj cas, kedy si sa narodila?

ejasmeja
15. nov 2009

a mati, test nemusi byt na zaciatku spolahlivy, robila si iba jeden?

mata1001
15. nov 2009

ovu vo stvrtok-piatok.presnejsie neviem...aspon si to myslim lebo v pond som bola u dr a povedal ze mam vajko 18,9 mm a ze kazdym dnom moze prist ovu.tak asi vo stvrtok a strasne ma vtedy boleli vajecniky a krize a v piatok tiez ale nie natolko ako vo stvrtok

mata1001
15. nov 2009

ano iba jeden.ja som potom z toho strasne sklamana.tak si ich radsej nerobim...

lubka0506
15. nov 2009

eja ja by som skúsila test až keby mi meškala...ja nechcem byt sklamaná...a to bude prvá konzultácia,takže bude zdarma,platit budeme až potom.... mataskús to pozriet v tejto našej téme,hovorili sme o tom a je tam aj stránka kde to najdeš...ja by som zasa maturovala pri tom dokedy by som to našla... 😀 ja si idem na chvílu lahnút ale ak sa mi nabude dat spat tak prídem...papa 😵

ejasmeja
15. nov 2009

nemam ju ulozenu, ale niekolko stranok dozadu sem niekto pridaval linka, tak skus najst.

ejasmeja
15. nov 2009

sladke sny Lubi! 🙂

lubka0506
15. nov 2009

mata určite to tu nájdeš,musí to byt pár stránok do zadu hovorila som o tom minulý týžden stvrtok alebo piatok...

mata1001
15. nov 2009

ved to si dam do googla ze jonasova metoda,nie?alle co tam treba zadat?datum ms alebo dat ovu?

ejasmeja
15. nov 2009

mati, hladam ti to cez google, ale vyhodil mi nejake stranky, kde tu metodu len popisuju, ale vypocet sa neda urobit... ☹
zadas tam datum narodenie, asi aj miesto, a hodinu narodenia. vies ju?
idem hladat dalej

mata1001
15. nov 2009

viem vsetko ale mm nie.aj ja to hladam ale tiez mi to vyhadzuje par stranok...no hladam dalej ak najdes daj vediet

mata1001
15. nov 2009

nasla som to na 59 strana pisala to lubka o 19.59 kukni ci je to to?ale nerozumiem tomu

ejasmeja
15. nov 2009

mati, je to ono, uz si presne nepamatam, ale spolu to rozlustime, klikni sa na stranku a google by ti mal ponuknut preklad do slovenciny, na hornej liste vpravo. mas? daj si PREKLAD. mas?

ejasmeja
15. nov 2009

potom chod dolu na stranke vlavo je tema Ženy a pod nou taky piktogram dvoch polkruhov a kruzok a pod tym si klikni na vypocet.

mata1001
15. nov 2009

mojka mamsi kliknut na tu stranku co napisala lubka?
ale ved ked sa do ho rozumies tak ja ti vsetko nadiktujem a ty mi to tam natukaj....please 😉

ejasmeja
15. nov 2009

no bud si urob sama, svoj vypocet, alebo sem s udajmi - den, mesiac, rok narodenia a cas narodenia.

ejasmeja
15. nov 2009

sem s nimi, ja som uz nastavena na vypocet 🙂

mata1001
15. nov 2009

tak 9.6 1980 o 5.15 Šala

ejasmeja
15. nov 2009

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre