Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubkabb
15. nov 2009

snažím sa, ale to vo mne hlodá ako taký červík...baby neviete, či po prvom potrate vypisujú na rizikové? Ale asi nie, si myslým, že ma nechá dr. pracovať.

lubka0506
15. nov 2009

lubi a v decembri mi to vyšlo zasa 6,7,8 a to asi bude tiež mrcha ak nebude meškat... 😨

mata1001
15. nov 2009

baby prave jem brokolicovu polievku 🙂 🙂

lubka0506
15. nov 2009

podla mna vypisujú rizikové...podla mna ak sa ti to potvrdí mala by si íst k dokimu,a už si ho zmenila?...alebo pojdeš k tomu starému... 😒

lubka0506
15. nov 2009

ja sa idem tiež najest,lebo neskor zožeriem aj klince... 🙂 ...všetko bez poriadku. 😀 Prídem o chvílu...

mata1001
15. nov 2009

myslim ze ked mu povies aby ta vypisal tak ta vypise. uz som dojedla 😀

lubkabb
15. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2a8764

teraz sa mi už ten môj grafík páči 😀 😀 😀

No ešte mám zatiaľ toho starého dr. Pôjdem asi až v piatok, keď už bude čiaročka silnejšia. Ved dr. môžem zmeniť hocikedy, no nie?

lubkabb
15. nov 2009

Môžem zmeniť dr. aj ako tehotná, či nie?

mata1001
15. nov 2009

super grafik.jasne ze ho mozes hocikedy zmenit ale je lepsie ked mas jedneho dr od zaciatku tehotenstva,nemyslis?

lubkabb
15. nov 2009

Asi hej.

mata1001
15. nov 2009

daj si markizu na streche rychlo

lubkabb
15. nov 2009

Jaj, je tam Čobejová aj s bábom!

mata1001
15. nov 2009

ano to bola tema ze ked porodime 😀 tak co mame robit aby z nas znova boli ,, modelky,,.jaj myslim ze po porode mi to bude tak jedno.hlavne nech sme zdravi,nie?

lubka0506
15. nov 2009

lubi ja som si myslela že tiež možem zmenit dr. docikedy ale teraz cez týžden som počula,že ženy ktoré majú problém otehotniet nikto nechce,že to stojí vela penazí... 😠

lubkabb
15. nov 2009

jasné, len keby ostalo príliš veľa kíl, len to bude asi drahá záležitosť.

mata1001
15. nov 2009

lubibb 😀 😀 😀 no to hej.potom by som nieco robila...

lubkabb
15. nov 2009

a ty musíš novému dr. povedať, že máš problém ešte pred tým, než ťa zoberie? Však mu treba povedať, že nie si spokojná s predchádzajúcim a ked už podpíšeš starostlivosť u neho, tak mu povieš, aký máš problém.

mata1001
15. nov 2009

lubi nemusis mu nic povedat ale bude sa ta pytat a vsetko mas v karte tak si to precita.alebo kartu mu nechces dat?

lubkabb
15. nov 2009

ja som si myslela, že si ho najskôr vybavíš a potom až prídeš s kartou.

lubkabb
15. nov 2009

Starý dr. ti dá hneď kartu?

mata1001
15. nov 2009

no opytaj sa sestricky ci prijima nove pacientky,a ked ano tak sa opytaj starej sestricky ci ti da kartu a ona ti povie ze co mas dalej urobit...

a teraz som si ohryzla nechet 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lubkabb
15. nov 2009

tak si nechet neohrýzaj! 😀 .....keď ja ešte stále nemám kontakt na toho nového. Kamoška má ísť tam kde aj on ordinuje, ale k druhému dr. tak mi má zistiť číslo. Ale pôjde tam až o týždeň. Ale ja by som v piatok skočila aspoň k straému dr. Nech mi aspoň krv vezme. Ja neviem... ☹

mata1001
15. nov 2009

kukni na nete.daj do googla jeho meno.a on ma ordinaciu v nemocnici?lebo keby si vedela cislo na spojovatelku nemocnice tak by ta tam prepojila.

lubkabb
15. nov 2009

práveže nie v nemocnici, hladala som ho na nete, ale nemá tam nikde číslo...tú ordináciu má novú, len veľmi krátko.

lubkabb
15. nov 2009

Baby, ja sa už svami pre dnešok rozlúčim. Idem sa ešte venovať mm, ide zas do nočnej. A ešte som nejedla. Dnes večer máme superstar!

mata1001
15. nov 2009

no moja tak ti viem len poradit to aby si tam zasla. on je v BB?

mata1001
15. nov 2009

ahoj lubi zajtra daj vediet ako ti dopadol test.
aj ja idem ahojte...

lubkabb
15. nov 2009

je v BB, ale robím celý týždeň do večera. To bude už zamknuté asi. Nehaj to tak. teraz nemám chuť na tým premýšľať.

lubkabb
15. nov 2009

samozrejme, že napíšem 🙂 🙂 🙂 Majte sa a dobrú noc.

lubka0506
15. nov 2009

ahoj kočky a krásne sníčky...ja idem tiež ... 😵 papa zajtra... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre