• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
xixixixi, no ok luby ako myslis, :grinning:
a co vam vlastne poradila ???? :confused:
16. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vyzera sexik po telefone?to len take vzdychy? :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj dobre že hovoríš ja si musím dnes urobit obklad... :confused: mata a na ten zemiačik posolený a pokvapkaný nemáš chut??? :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duracelko dakujeme.my sa snazime povzbudzovat jedna druhu.prajem tebe aj dcerke vela zdravia....
nepridas sa k nam? :sunglasses:
16. nov 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duraclko, dakujeme za povzbudenie :wink: vieme ze zazraky sa predsa len deju :wink:
mata, mysliz ze zabera pit mlieko s cesnakom??? lebo teraz som to nejak tak robila, lebo som sa bala ze sa namna nieco lepi a preslo to :grinning:
sexik po telefone,neviem este som neskusala :grinning:
16. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lubi ty co si uz o mne myslis? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja mam rada len dobrotky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: majus nie pit ale naparovat.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mata a robi to nejaky rozdiel??? :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rada by som - ked uvidim že kecate ozvem sa. a este niečo na dieta nie je nikdy neskoro. ja by som dieta brala aj v 45, no a čo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
duracelko :slight_smile: ahoj dakujeme za povzbudenie... :slight_smile: máš krásne dievčatko... :dizzy_face:
duracelko, ja si tiez myslim ze na babo nikdy nieje neskoro, vsak tu v uk to tu zacinaju mat deti po 35 :wink:
16. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus asi ten ze keby som to pila tak sa povraciam, a ked nad tym sedim tak si mozem do toho aj prd....t :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prepacte za vyraz
16. nov 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si tiež myslím že na dieta nieje neskoro... ved sú aj ovela staršie prvorodičky... :slight_smile: a duracelko v stredu už nejdem do roboty,ked hovoríš že stres prekáža... :dizzy_face: :wink:
16. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja nejdem...
16. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule budete tu tak za pol hodinu??? Musím íst...ja len či už nebudete spat...
16. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: xixixixi, mata, dakujem, ale ja som to fakt musela vypit :grinning: mm stal nadomnou a ked sa mam priznat, to bolo prvy krat v zivote co som jedla cesnak, lebo nikdy som ho nejedla, :grinning: :grinning: :grinning: ale musim povedat ze sa citim lepsie, vies mala som troska zdravotne problemy, naznaky na astmu, a mm sa nastval ze som nostop chrchlila, to mi dal ten cesnak, a musim uznat ze sa citim 100percentne lepsie, dnes som bezala skoro maraton a nepostrebovala som ziadne inhlalatory :grinning: :grinning: :grinning:
preto teraz ho zjem bez problemmov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam ides? :unamused:
16. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved som ti hovorila že pre mamu do práce...prídem o desiatej ak tu budete... :dizzy_face: a ak nie tak dobrú noc... :dizzy_face:
16. nov 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus a to ti dobre poradil.to je recept starych mam.aj moja babka to zvykla pit.a este cibulovy caj...aj to je dobry na kasel...
16. nov 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano presne tak aj cibulový je dobrý... :wink:
jaaaj no prepac zabudla som.... :wink: :wink: :wink:
a med si nejedla?
16. nov 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa... ved ja sa od vás neviem odtrhnút...asi som závislá... :grinning: :grinning:
dakujem za pochvalu bianky. ona je naše zlatíčko. ja mam syna z prveho manželstva a ten ma už 17 rokov. tak ma takého velkého bráchu.

spravte si dovolenku, ja som si oddychla na dovolenke pri mori, a doma som o 2 týždne na to otehotnela. takže pomácha aj more, relax
no fakt mi to zabralo baby, proste tento kraj mi neprospieva, :unamused: ale zabera, mm hovori ze to je ako antibiotik
16. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja idem.som ospala.tak zajtra.majus chod sa zbalit...
duracelko kukla som tvoju rodinku,malinka je krasna slecna...

ahojte :pensive: :pensive: :pensive:
16. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neskusala som medik, este nie,
duracelko, my sme si oddychli na svadobnej ceste, a vidis nic nevyslo, ale myslim ze teraz ked ideme to sa troska odrelaxujeme :grinning: vsak mozno sa mi taka mala skrupinka uz usadza, nikdy clovek nevie, :grinning:
16. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mata, vsak do zajtra, :wink:
ideme sa balit :wink:
16. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata! ste tu niektora? ci zas som celkom mimo? :grinning:
17. nov 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ejka si tu este?
17. nov 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok