• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
majka kolko vám bude trvat let? ozaj baby dnes som pozerala rozprávku....Princezná zo zl. hviezdou... :dizzy_face:
17. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luby, 2 hodky aj 15 min, zavisi od pocasia :unamused:
17. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ten moj ked ma tu vidí tak mi len povie...komu píšeš? Makde?... :grinning:
17. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi a trapi ta to ak nas niekto cita?mna nie... :grinning: :grinning:
majka zajtra letite?o kolkej?

lubi aj ja som kukala a este rano bola sipova ruzenka
17. nov 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj ja som mojmu minule dala čítat prstíkovú metodu... :grinning:
autor
mati, nie si v tom sama. mm tiez vzdy sonduje, co tu robim, o com sa bavime. kokso, co ich po tom??? :angry: . nech si aj oni, buduci tatkovia zalozia nejaku stranku a tam nech komunikuju. ale viem si predstavit, ako by to dopadlo :grinning:
ten moj, to vzdy ak sa usmievam, to sa pyta, co to tu piseme :grinning: co bolo asi par minut dozadu ak sme pisali tvoj kviz mata :grinning:
nie mne nevadí kto to číta ...je mi jedno,ved aj ja ked som chcela byt múdreišia tak som čítala iné témy... :wink:
17. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let mame velmi skoro, 6.30 odlet
takze vstavam o 3.40 aby sme stihli vsetko :slight_smile:
17. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby založili stránku tak s a bavia o autách,o babách,o motorkách a o sexe... :grinning:
17. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to nenavrhnime aby si oni zalozili temu,vsak my mame doma len 1 pocitac a ked bude na nom on tak ja ako budem konikovat.no to nepripada do uvahy :grinning:
17. nov 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lubka, to teda a este si zabudla o sporte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
autor
no lubi ved to. oni sa ani o nicom inom bavit nevedia :grinning:
na ten šport som zabudla ...a mojho by ešte zaujímaly traktory a štvorkolky... :grinning:
17. nov 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mati, to bolo len teoreticky. neboj, to by som ani ja nechcela. aj tak mm travi vela casu na nete
17. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my ked prideme z prace, tak ide kazdy k svojmu PC. ja MK a facebook + maily a mm ebay a ine sprostosti
17. nov 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja mam dost ak ten moj sadne k skypu a keca s rodicmi aj 2,3 hodky :rolling_eyes:
17. nov 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi aj ja som citala vela inych tem a vela som sa naucila vela mi baby poradili.

babulky musim ist lebo mm sa chce tutu mutu.uz tu stepuje.ach jaj. :grinning: :grinning: :grinning: tak idem si splnit manzelsku povinost...ahojte a popiste aby som mala co citat.

jaj a zajtra dojdem az vecer lebo idem ku kadernicke.boze - vcera kozmeticka,zajtra kadernicka....jaj ale budem krasna. no nespoznali by ste ma....paaaa :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak si to mati teda uzi :grinning: :wink: .

inak kadernicka by sa aj mne zisla, ale akosi teraz na nu nie je cas. snad do vianoc to stihnem :grinning:
17. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papapap mati :grinning: dobra zienka dobra :grinning:
17. nov 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata chod si plnit manželské povinnosti... :grinning: ja som stahovala mapu Blavy...tak som bola mimo...a už budem mat aj ordináciu...
17. nov 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...babule ja pojdem, nachystat sa do práce a tak... ...majka želám ti štastnú cestu... :slight_smile: ...makdi lieč sa... :dizzy_face: a mata ty si poctivo spln manželské povinnosti... :slight_smile: Dobrú noc...papa :dizzy_face:
17. nov 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa lubka, dakujem a drzkajte sa babule, a ked dojdem to chcem pocut ze ste tehulky, to je rozkaz :grinning: :wink:
17. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,

dnes bola čiaročka už silnejšia :slight_smile: Čo ste robili? Ja som doobeda varila a potom sme boli na návšteve u svokry a odtiaľ sme ešte išli na návštevu k švagrovi s rodinou. Vrátili sme sa len predchvíľkou. Zas ma bolí hlava a je mi čudne od žalúdka, tak ťažko. A mám zvýšenú teplotu, ale to som mávala aj pri prvom tehu. Takže vypijem čajík a idem do postele.
17. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lubkabb, tak to je super,ze ciarocka je silnejsia :wink: . Tesim sa s tebou :slight_smile: . Ja skusim testovat zajtra, lebo nejako sa nezdam sama sebe. Sice som zajtra len 26 DC, ale uvidim. Ked tam nic nebude, pockam, ci pride mrcha.
17. nov 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj makdi, ešte si tu? máš tehu príznaky?
17. nov 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes 12 deň po ovulácii, takže ak si mala ovulku v strede cyklu, mohlo by ti niečo už ukázať :wink:
17. nov 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na 26DC mala len ovulku :grinning: , dnes som 38DC.
17. nov 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lubi, ja som mala ovulku 15 DC, takze by to teoreticky mohlo uz ukazat
17. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co na to mm, tesi sa? okrem neho si to asi nikomu nepovedala, co?
17. nov 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok