Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
17. nov 2009

majka kolko vám bude trvat let? ozaj baby dnes som pozerala rozprávku....Princezná zo zl. hviezdou... 😵

majuska7979
17. nov 2009

luby, 2 hodky aj 15 min, zavisi od pocasia 😒

lubka0506
17. nov 2009

...ten moj ked ma tu vidí tak mi len povie...komu píšeš? Makde?... 😀

mata1001
17. nov 2009

lubi a trapi ta to ak nas niekto cita?mna nie... 😀 😀
majka zajtra letite?o kolkej?

lubi aj ja som kukala a este rano bola sipova ruzenka

lubka0506
17. nov 2009

ozaj ja som mojmu minule dala čítat prstíkovú metodu... 😀

makda
autor
17. nov 2009

mati, nie si v tom sama. mm tiez vzdy sonduje, co tu robim, o com sa bavime. kokso, co ich po tom??? 😠 . nech si aj oni, buduci tatkovia zalozia nejaku stranku a tam nech komunikuju. ale viem si predstavit, ako by to dopadlo 😀

majuska7979
17. nov 2009

ten moj, to vzdy ak sa usmievam, to sa pyta, co to tu piseme 😀 co bolo asi par minut dozadu ak sme pisali tvoj kviz mata 😀

lubka0506
17. nov 2009

nie mne nevadí kto to číta ...je mi jedno,ved aj ja ked som chcela byt múdreišia tak som čítala iné témy... 😉

majuska7979
17. nov 2009

let mame velmi skoro, 6.30 odlet
takze vstavam o 3.40 aby sme stihli vsetko 🙂

lubka0506
17. nov 2009

keby založili stránku tak s a bavia o autách,o babách,o motorkách a o sexe... 😀

mata1001
17. nov 2009

baby to nenavrhnime aby si oni zalozili temu,vsak my mame doma len 1 pocitac a ked bude na nom on tak ja ako budem konikovat.no to nepripada do uvahy 😀

majuska7979
17. nov 2009

no lubka, to teda a este si zabudla o sporte 😝 😀

makda
autor
17. nov 2009

no lubi ved to. oni sa ani o nicom inom bavit nevedia 😀

lubka0506
17. nov 2009

na ten šport som zabudla ...a mojho by ešte zaujímaly traktory a štvorkolky... 😀

makda
autor
17. nov 2009

mati, to bolo len teoreticky. neboj, to by som ani ja nechcela. aj tak mm travi vela casu na nete

makda
autor
17. nov 2009

my ked prideme z prace, tak ide kazdy k svojmu PC. ja MK a facebook + maily a mm ebay a ine sprostosti

majuska7979
17. nov 2009

baby, ja mam dost ak ten moj sadne k skypu a keca s rodicmi aj 2,3 hodky 🙄

mata1001
17. nov 2009

lubi aj ja som citala vela inych tem a vela som sa naucila vela mi baby poradili.

babulky musim ist lebo mm sa chce tutu mutu.uz tu stepuje.ach jaj. 😀 😀 😀 tak idem si splnit manzelsku povinost...ahojte a popiste aby som mala co citat.

jaj a zajtra dojdem az vecer lebo idem ku kadernicke.boze - vcera kozmeticka,zajtra kadernicka....jaj ale budem krasna. no nespoznali by ste ma....paaaa 😀 😀 😀

makda
autor
17. nov 2009

tak si to mati teda uzi 😀 😉 .

inak kadernicka by sa aj mne zisla, ale akosi teraz na nu nie je cas. snad do vianoc to stihnem 😀

majuska7979
17. nov 2009

papapap mati 😀 dobra zienka dobra 😀

lubka0506
17. nov 2009

mata chod si plnit manželské povinnosti... 😀 ja som stahovala mapu Blavy...tak som bola mimo...a už budem mat aj ordináciu...

lubka0506
17. nov 2009

...babule ja pojdem, nachystat sa do práce a tak... ...majka želám ti štastnú cestu... 🙂 ...makdi lieč sa... 😵 a mata ty si poctivo spln manželské povinnosti... 🙂 Dobrú noc...papa 😵

majuska7979
17. nov 2009

papa lubka, dakujem a drzkajte sa babule, a ked dojdem to chcem pocut ze ste tehulky, to je rozkaz 😀 😉

lubkabb
17. nov 2009

Ahojte baby,

dnes bola čiaročka už silnejšia 🙂 Čo ste robili? Ja som doobeda varila a potom sme boli na návšteve u svokry a odtiaľ sme ešte išli na návštevu k švagrovi s rodinou. Vrátili sme sa len predchvíľkou. Zas ma bolí hlava a je mi čudne od žalúdka, tak ťažko. A mám zvýšenú teplotu, ale to som mávala aj pri prvom tehu. Takže vypijem čajík a idem do postele.

makda
autor
17. nov 2009

lubkabb, tak to je super,ze ciarocka je silnejsia 😉 . Tesim sa s tebou 🙂 . Ja skusim testovat zajtra, lebo nejako sa nezdam sama sebe. Sice som zajtra len 26 DC, ale uvidim. Ked tam nic nebude, pockam, ci pride mrcha.

lubkabb
17. nov 2009

ahoj makdi, ešte si tu? máš tehu príznaky?

lubkabb
17. nov 2009

ja som dnes 12 deň po ovulácii, takže ak si mala ovulku v strede cyklu, mohlo by ti niečo už ukázať 😉

lubkabb
17. nov 2009

ja som na 26DC mala len ovulku 😀 , dnes som 38DC.

makda
autor
17. nov 2009

lubi, ja som mala ovulku 15 DC, takze by to teoreticky mohlo uz ukazat

makda
autor
17. nov 2009

a co na to mm, tesi sa? okrem neho si to asi nikomu nepovedala, co?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre