Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubkabb
1. okt 2009

on je lepkavý, ale nenaťahujúci sa...a nie je číry, ale kalný biely - skôr krémový.

nadenkaaa
1. okt 2009

matusik tak zasa nie osm chodiaca encyklopedia na ciselne kody diagnoz 😉 habitualne potracanie 😔

makda
autor
1. okt 2009

selmicka, uz na 3. umele? a tie dve predchadzajuce sa nevydarili?

makda
autor
1. okt 2009

lubka myslela N97 nie 96. to asi nie je to iste, ze nadi?

nadenkaaa
1. okt 2009

to je zenska neplodnost

makda
autor
1. okt 2009

inak aj mojho bratanca zene diagnostikovali N97 a po 7 rokoch sa im prirodzenou cestou podaril krasny chlapcek 🙂

lubkabb
1. okt 2009

Tak teda baby už naozaj idem. Majte sa.

selmicka
1. okt 2009

hej, nevydarili, ja mam za sebou toho uz dost...najskor bez stimulacie IUI (pozit), ale sa to nevyvijalo, potom 2 IVF negat, potom IUI negat a nakoniec som sama otehotnela, ale znovu to skoncilo v 8tt
takze v maji som menila doktora teraz aj centrum, tak som zvedava...

matusik111
1. okt 2009

vy ste sikulky, to som ani nevedela, ze sa to tu hadze v cislach 🙂 Idem skusit vygoglit odpoved

nadenkaaa
1. okt 2009

nadej zomiera posledna

makda
autor
1. okt 2009

selmicka a robili ti aj nejake geneticke testy alebo nieco? kazdopadne drzim palce, nech sa ti to tretie vydari 🙂

matusik111
1. okt 2009

nasla som, ze to asi suvisi s takym niecim ako - dvojrohova maternica. Ved mozno nam Lubka 0506 sama povie viac zajtra.

selmicka
1. okt 2009

robili aj obycajnu genetiku (ta je ok), potom genetiku spermii (nie najlepsia, ale co doktor to nazor), potom imunologicke vysetrenie (tam mam miernu alergiu na spermie), potom aby toho nebolo malo mam este aj PCO, takze nie kazdy cyklus je ovulacny, no mame toho dost...
tento rok mozno stihnem 3 IVF s inymi liekmi, tak uvidime a keby som nahodou bola tehotna tak hned by som mala ist na krv aby mi dali nejake lieky..

matusik111
1. okt 2009

Selmicka, klobuk dole . Je to urcite tazke to vsetko zvladat a prekonavat. Prajem Ti , aby si cim skor nasla // a uspesne dobojovala 9 mesiacov.

andzi
1. okt 2009

selmicka: a koľko máš rokov, ak to nie je tajné?

selmicka
1. okt 2009

matusik diiik moc🙂)) chodim sem dost casto pozerat, moc sem nepisem🙂))
makdi, pekne kociky mas vybrane🙂))
a este chcem aj skusit ludoveho liecitela

selmicka
1. okt 2009

andzi, mam to v profile, teraz som mala 34🙂)

makda
autor
1. okt 2009

selmicka, ako pise matusik, klobuk dole. Musis byt velmi silna, ze si toto vsetko prekonala a stale bojujes dalej.

makda
autor
1. okt 2009

selmicka, dakujem 🙂 . dufam, ze coskoro budem nejaky z nich kupovat, a aj ty 😉 . inak co sa toho ludoveho liecitela tyka, neskusala si tu pani Kovacovu? vraj su na nu velmi dobre ohlasy

selmicka
1. okt 2009

nepoznam ju, asi si ju zajtra vyguglim a nieco precitam...🙂)
dakujem za tip
aj som si sem chcela dat foto, nejak sa nedari🙂)

makda
autor
1. okt 2009

no nic kocky, idem ja pomaly. som rada, ze tato temicka sa ujala 🙂 . tak sa majte a prajem dobru noc 🙂 🙂

makda
autor
1. okt 2009

selmicka, nevola sa Kovacova ale Kopacova. dufam, ze som to znova nezmylila 🙂. Inak je tu aj taka tema, vola sa: Anna Kopacova

selmicka
1. okt 2009

dobru🙂 zajtra si mozeme napisat

makda
autor
1. okt 2009

selmicka, tu je ta tema: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

dobru 🙂

nadenkaaa
2. okt 2009

dobre ranko baby vcera mi to tu nejako zlblo vobec mi to neslo nacitat 😕

hadassah
2. okt 2009

Ahojte baby
pripájam sa aj ja do tejto témy. Mám 32 rokov, dieťa som samozrejme plánovala dávno, ale po prvý krát sa oň reálne pokúšam až od augusta tohto roku. Nemám pocit, že mi niečo uniklo, niektoré spolužiačky zo strednej majú doma pomaly pubertiačky a mne to rozhodne žily netrhá. Pre mňa prišiel správny čas iba teraz a asi to tak má byť.

nadenkaaa
2. okt 2009

ahoj hadasah ja si tiez nemyslim zeby mi nieco uniklo ale teraz ako sa snazime tie mesiace neuveritelne bezia 😅
ja som neplanovala dieta davno lebo samozrejme to suvisi so spravnym partnerom a ja som svojho mm-s kym si viem predstavit mat det stretla i ked som mala 27 a teraz mam po 30 takze uz citim ze je cas rozsirit nasu rodinku 😉

hadassah
2. okt 2009

nadenka - ja som toho svojho pravého stretla len pred rokom. A iba nedávno som kúpila a zrekonštruovala byt, dovtedy som bola u rodičov, takže teraz mám ideálne podmienky na založenie rodiny. Celých 13 rokov som len pracovala, aby som sa mohla osamostatniť a keďže som na to bola sama, rodičia mi nevedeli finančne pomôcť, tak to išlo pomaly. Myšlienka, že by som začala s dieťaťom niekde v izbe 2x3 u rodičov alebo svokry, mi bola proti srsti, tak som si radšej dávala načas. A neľutujem. Konečne som sa osamostatnila, bývam vo vlastnom, mám kľud a súkromie a to je pre mňa ideálne prostredie a podmienky na založenie rodiny. Keby som to všetko mala pred 5-7 rokmi, tak by som chcela dieťa už skôr. Keď sa nedalo, tak sa nedalo. Okrem toho som vždy veľmi zvažovala, či si mám založiť rodinu s tým partnerom, s ktorým som v vtedy momentálne bola a našťastie som to neuponáhľala. Všetko malo svoj čas.

nadenkaaa
2. okt 2009

presne tak hadasah 🙂 my mame byt sice len dvojizbovy ale nemame hypoteku 😉 pomaly rekonstruujeme v ramci moznosti, pracu mame takze je spravny cas na babetko 😉 urcite by som nechela byvat u rodicov alebo u svokrovcov mladi maju byt sami pokial to ide urobit si domacnost po svojom 🙂

makda
autor
2. okt 2009

dobre ranko kocky 🙂

ahoj hada, vitam ta medzi nami 😉 . inak som na tom podobne ako ty, okrem toho partnera. my sme spolu 10 rokov, no len 2 roky mame spolocne byvanie. ja som sa musela prestahovat, potom si najst pracu, potom zase zdravotne problemy ... no teraz je to da sa povedat na babatko idealny cas. len dufam, som nic nepresvihla

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre