Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
18. nov 2010

@tanyja nemám nové nič 2 IVF nevyšlo tak preto ma nič nebaví ☹ 😢 ...velmi som tomu verila že to vyjde ale neviem čo sa stalo...Nikdy som nezačala špinit na 27DC a teraz....Inak mávam až 37 dnové cykly...Dnes jediné pozitívum objednali ma na konzultáciu ohladom KET... 😒

zuzana0612
18. nov 2010

@lubka0506 joj, tak to mi je veľmi ľúto, že sa nepodarilo. ani sa ti nedivím, že sa ti nič nechce a nič ťa nebaví. a ešte je teraz aj také obdobie, vonku škaredo, sychravo, celé to na človeka zle vplýva.
a na kedy ste sa objednali na konzultáciu?

lubka0506
18. nov 2010

@zuzana0612 veru hej je to aj tým počasím... V pondelok idem na konzultáciu uvidím ako dalej. 😒 a ty ako?

alenka600
18. nov 2010

Ahojte baby, objavila som tuto temu, tak sa pridavam 🙂
Mam 30 (a 8 mesiacov), s partnerom sa pol roka snazime o dietatko ale zatial nic. Je pravda, ze zatial sme to nerobili s konretnym cielom a nemerala som si teplotu a plodne dni a ovulaciu a taketo veci, nechcela som na to mysliet. Od 21 do 28 rokov som brala HAK, ,v 28 som vysadila, najskor som absolutne ani nemala menstruaciu, mam policytystycke ovaria. Liecila som to este v puberte, ale to bolo stale len o pichani injekcii, a nemala som uz teraz na to chut. Tak som najskor tapala a nevedela co a ako. Potom som brala 5 mesiacov homeopatikum Prefemin. Moja hromonalna situacia sa mi aspon stabilizovala po Prefemine - mam sice 2,5 mesacny cyklus, ale aspon je 🙂 Ale dnes lezim unavena a uplne ako vyzmykany citron, nemam energiu a akosi ma mrcha zmohla :(
A vy sa ako mate? Ako sa vam dari?

tanyja
18. nov 2010

@alenka600 ahoj, tak ty to máš tiež "veselé", ja som mala iné starosti ale našťastie všetko dopadlo dobre a dnes sa tešíme z nášho malého drobca
čo sa týka cyklu, tak s tým a všetkým tomu súvisiacim som ja nikdy nemala problém

@lubka0506 ach moja, to je škoda a ešte toto hnusné počasie tomu pridáva na zlej nálade, KET čo znamená? ja som už vyšla z týchto názvov
@zuzana0612 za chvíľočku máš narodeniny, ja mám dnes meniny v českom kalendári a nikto z rodiny si nespomenul ☹

lubka0506
18. nov 2010

@tanyja tak všetko najlepšie k českým meninám... 🙂 a aké je meno v čechách?
@alenka600 vitaj medzi nami 😉
@tanyja KET je kryoembryotransfer.
@zuzana0612 tak aj tebe všetko najlepšie k narodkám 🙂

tanyja
18. nov 2010

@lubka0506 v českom kalendári je Romana a naša Zuzka bude mať narodeniny 6.12 , ale už teraz rozmýšľa ako to zorganizuje 😀

tanyja
18. nov 2010

@lubka0506 takže KET znamená, že ti vložia embryjká ? a čo to je kryo? nechce sa mi to hľadať ne nete 😵

lubka0506
18. nov 2010

@tanyja ano vložia embryjká tie čo máme zmrazené,lebo tie čerstvé sa neujali... ☹takže to kryo- to je ako zmrazené 😕
... a Zuzka má okrúhliny??? idem k telke majkajte sa idem ordinovat... 😀 😀 😀 a ešte vám chcem povedat že som rada že ste sa pridali a tému nám nezrušia. 😉 papa 🙂

tanyja
18. nov 2010

@lubka0506 ...Zuzka bude mať okrúhliny, ja budem mať tiež okrúhliny v januári ,ale také s 5 na konci 😀 😀

ja sa tiež ordinujem a ďakujem za priateľstvo 😵 si zlatá

janemari
18. nov 2010

Ahojte ani nieje mozne sa to tu zase rozbehlo 🙂
@lubka0506 je mu luto ze ti to nevyslo,tak som verila,ze to bude teraz na 100%,ale zase je nadej ze budes mat darcek pod stromcek.

annamary27
19. nov 2010

ahojte,aj ja som sem nakukla.Dnes volám do centra,ako sa darilo v noci mojim 15tim vajkám po včerajšom OPU,či sa pomojkali s manželovými spermiami v poriadku. 😉

zuzana0612
19. nov 2010

@lubka0506 ďakujem, ale ešte je čas. ja mám narodky 6.12., budem mať tú slávnu 30.... 😀
počasie je strašné. veľmi to vplýva na ľudí. na mňa tiež. nemám rada také počasie. mňa aj žalúdok bolieva, keď je takto o ničom. lebo stres a také pochmúrne počasie, to je zabijak.
no tak to je fajn, že to máte už v pondelok. víkend rýchlo ubehne a budeš mať pred sebou zase niečo nové. treba sa z toho tešiť a veriť, že bude všetko dobre.

zuzana0612
19. nov 2010

@tanyja joj moja, to keby som vedela, že aj český kalendár sleduješ, tak ti isto zagratulujem včera. nehnevaj sa. ☹

zuzana0612
19. nov 2010

@annamary27 tak potom daj vedieť, ako to dopadlo. ale určite dobre, veď budú vianoce, tak treba veriť v dobré veci.

annamary27
19. nov 2010

@zuzana0612 ahoj,tak z 15tich vajok bolo 14zrelých a po napichnutí máme 7mich statočných ako pri 1.ivf,dúfam,že to všetci v zdraví dotiahnu do zdárneho konca.vklad by mal byť v utorok.

zuzana0612
19. nov 2010

@annamary27 super, tak nech ti víkend rýchlo ubehne. lebo určite budeš stále myslieť iba na utorok. budem držať palce 🙂

annamary27
19. nov 2010

@zuzana0612 zajtra ideme k manželovej kolegynke,ktorá má 11mesačnú Nelinku,tak sa teším,že nám ten den prejde. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzana0612
19. nov 2010

@annamary27 jéj, no tak to určite, to ti rýchlo ubehne a budeš aj tak dobre naladená z maličkej, to ťa aj trošku povzbudí.... 🙂 😵

tanyja
19. nov 2010

@zuzana0612 ja nesledujem český kalendár, ale predtým bolo moje meno len v CZ kalendári, a kedže môj otec je čech, tak uznával len tie meniny, no už pár rokov ( asi 15) je aj v SK kalendári, tak čakám 😀 😀 kto si spomenie na tieto meniny ... no a zistila som, že už nik z rodiny ☹ ☹

@annamary27 už ked je 7 statiočných, tak len nech sa pekne aspoň 2 ujmú 😵 😵

zuzana0612
19. nov 2010

@tanyja možno majú všetci iba slovenský kalendár. my máme v robote česko-slovenský 😀

lubka0506
19. nov 2010

@annamary27 neboj zabojujú a bude dobre. No poviem ti že ked tie moje zabojovali tak to majú vyhraté všetky... 😉 Vtedy mal manžel katastrofálny sp. a aj embryologička bola z toho šoknutá že čo sa stalo. Vybrala z toho najhoršieho najlepšie... 😒 Neboj musíš mysliet pozitívne! 😉

ftinka
19. nov 2010

ahojte, tak som po prvy krat na stranke modry konik a hned tema, co mi je blizka 🙂 mozem sa k vam pridat baby? patrim medzi snazilky a tak dufam, ze sa tu vzajomne viete podporit a to uz potrebujem aj ja a verim aj vy...

annamary27
19. nov 2010

@lubka0506 dík,skúšam -skúšam pozitívne myslieť 😉 😉 😉 😉 😉 my sme teraz mali lepší spermiogram ako minule,tak aj manžel bol happy,síce nemá prečo vyskakovať,lebo je to aj tak zlé,ale bolo to lepšie. 😎

annamary27
19. nov 2010

@ftinka vitaj medzi nami a kludne napíš my si ťa prečítame,vypočujeme,poradíme ,ked vieme 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lubka0506
19. nov 2010

@ftinka vitaj medzi nami 🙂 ano máš pravdu podporujeme sa vzájomne ale niekedy sem nemá ani kto napísat...cít sa tu dobre 😵

ftinka
19. nov 2010

dakujem za uvitanie 🙂 to teraz citam, ze spermiogram sa robi aj na viac krat? och :( moj manzel ma tiez ist na odber, tak sme zvedavi... ale myslela som, ze to je jednorazova zalezitost...

tanyja
19. nov 2010

@annamary27 ja som aj vytvorila pred dvoma rokmi tému - čo na to psychika, tam mnohé baby rozoberali, čo s nimi robí ich psychika, a ver mi, aj so mnou lomcovala statočne, čosi ako puberta - treba ju zvládnuť
aj môj muž mal horšie výsledky - pomalé , ale aj napriek tomu sa nám nakoniec podarilo normálnou cestou dopracovať sa k miminu a teraz mi to mimi už pobehuje po byte a vyberá všetko čo sa len dá, tak mám stále doma poriadok 😀 😀

tanyja
19. nov 2010

@lubka0506 ale no tak, ty si to teraz dobre nakopla a celkom sa to fajn rozbehlo !!

janemari
19. nov 2010

Ahojte kocky,pekne sa to tu rozbieha.
@annamary27 drzime palce aj s drobcom aby vam to vyslo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre