Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tanyja
13. apr 2011

@janemari možno to urobíš ako ja - zmena nastane pri nahlasovaní mena v pôrodnici ale musíš nahlásiť aj chlapčenské, ja som tiež nahlasovala meno pre dievčatko, a pritom v papieroch bolo pohlavie uvedené, ale také je pravidlo, no do 11.5 fíha, to je pekne ďaleko, určite to stihneš ešte tento mesiac 😀

@annamary27 no tak to by som sa nasmiala na takých chlapoch, že nepoznajú vlastnú veľkosť nohy... 😵

lubka0506
15. apr 2011

@annamary27
@tanyja a ostatné kočky...@janemarie má Lauru narodila sa dnes o 11,40 a ...2870g a 48cm. 🙂 🙂 🙂 ....želám im vela zdravia!!! cmuk🙂

tanyja
15. apr 2011

@lubka0506 že gratulujem a nech malá pekne papá, kaká, ciká a veľa veľa spinká 🙂 a zavše trošku poplače
takže to išlo vcelku rýchlo, včera nastúpila a dnes je už malá von, robili jej sekciu?
a ty ľubi ako? čo nové? a ked sa budeš rozprávať s janemarie, tak že ich pozdravujem a malej posielam cmuk 🙂

lubka0506
15. apr 2011

@tanyja nebudem s nou rozprávat,mne len kamoška hovorila že jej poslala správu a MMS.
Ako sa mám ja???...sama neviem....Ket nevyšiel,ale dnes som bola u svojho dr. a neviem čo si mám mysliet.Brali mi krv HCG a sestrička mi nechcela povedat výsledok že sa musí k tomu vyjadrit on. Ale v MT mi všetko vysadili lebo som mala v stredu nízke hodnoty HCG 6,67 a krvácala som...Tak som zvedavá čo v pondelok. Inak ešte mám PN po velkej noci mám íst do MT na sono a potom k svojmu gyn. 😒

tanyja
16. apr 2011

@lubka0506 tak zase teraz čakať na to, čo povie dr. , takéto čakanie ani ja nemám rada, pamätám si, keď nám menili okná a ja som bola tehu a čakala som na výsledky z vody. Zavolala som za výsledky a nechceli mi povedať, tak som už tušila výsledok, ale ukecala som ich a nakoniec mi moja dr do tel povedala čo je vo veci... krokodílie slzy som ronila , malý by už bol mal 3,5 roka
tebe už hádam povedia len niečo pozitívne 😉
a sestričky aj ked je to dobrá správa, nemôžu nič hovoriť 😠

tanyja
18. apr 2011

@lubka0506 ahoj, ako si dopadla u dr? aj ja som dnes bola, ale na chirurgii s nohou, zlomené to našťastie nie je, ale spuchnuté statočne a mám mať kľudový režim, takže mama bude v pohotovosti, bude chodiť s malým von, mne sa teraz nedá...

lubka0506
18. apr 2011

@tanyja čo si robila s nohou????...do čoho si kopala??? 😀

tanyja
18. apr 2011

@lubka0506 no do manžela isto nie 😀 😀 , podľa všetkého zlý krok na zumbe a prejavilo sa to až v nedeľu ráno, šklbe mi v tom ako naozaj, uvidím, kedy zaspím dnes, včera som zaspávala 2 hodiny 😠
a tebe čo povedali ?

annamary27
18. apr 2011

@tanyja ahoj,včera som aj ja zaspávala strašne dlho,ešte ma aj krk bolel,tak som menila furt polohy a malý vankúš,velký vankúš,konská masť hrejivá,mentolový krém,no všetko možné,ale asi to bolo aj kvôli splnu.Našťastie ráno bolo po bolesti,len sa mi nechcelooooo stráááášne do roboty,no šak som tam mala zas kopu demenťáčok,ktoré si nevedia bud sebe alebo deckám kúpiť obuv a potom mi to zvlákajú späť ako keby sa nechumelilo a chceli by to vymeniť aj po mesiaci.Jednej pani som už povedala,nech sa nehnevá,ale treba si to tu poriadne vyskúšať a nie kúpiť si šlapku aj tak,ked ma tlačí a potom príde,že chcem to vymeniť,lebo ma tlačí,keby som bola taká svina,tak jej to vôbec nevymením.radšej som jej vrátila peniaze,nech ju už ani nevidím.dnes bolo šťastie,že som nemala kalašnikov v ruke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tento týžden bude v práci krátky,ale už teraz toho mám po krk,ale...................................................môj tato vyhral lístky na hokej,takže 1.mája budem čo????no predsa kričáááááááááááť: Slovenskóóóóóóó,Slovenskóóóóóóó,héja-héja-héja Slovenskóóóóóóóó 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tanyja
18. apr 2011

@annamary27 ejha, ty si riadne akčná a to je ešte len pondelok...
mne sa podarilo mať napuchnutú nohu, no ale čo už, nejako si musím pomôcť, kým sa to nezlepší 😎
tato mal teda šťastie a kde to vyhral? na slovnafte? my sme mali doma žreby a nič 🙄 - n avšetkých 3 bolo - poslať na hlavné žrebovanie, tak sme to poslali .. do smetnej kupy
😀 😀

lubka0506
19. apr 2011

@tanyja tak ty si zumbovala???... 😒 no teda čo ti mám povedat snád len to aby si sa šetrila a to že ja si z teba príklad brat nebudem. 😉
@annamary27 tak ty ideš na hokej...no ale nieže si tam hlasivky vykričíš!!!... 😉

tanyja
19. apr 2011

@lubka0506 a možno som k tomu došla pri umývaní okna pri starkej, lebo tam som statočne skákala na stoličku a dole z nej..., pekné od teba, že si zo mňa nejdeš brať príklad 😠 , včera mi jedna suseda ( bývalá spolužiačka) pri pohľade na moju nohu povedala - ako ti je dobre , no fakt úžasne, keď si predstavím, že mi treba prezliekať postele a riadiť celý byt, tak mi je zle 😝 😝
ale už sa šetrím 🙂
@annamary27 ešteže sa tu píše a nerozpráva, lebo po hokeji budeš asi viac písať ako hovoriť.... 😎

annamary27
20. apr 2011

@tanyja
@lubka0506 tak tomu verte,že ja nebudem mať na druhý den hlas,ja som veľký kriklúň 😀 😀 😀 😀 😀 😀čo sa fandenia týka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀Otec to vyhral v Corgoni,poslal sms z vrchnáku a volali mu,že vyhral a kde si má vyzdvihnúť lístky 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

tanyja
21. apr 2011

@annamary27 ty sa nezdáš, ale verím tomu, už len tvoje foto v profile napovedá, že si šidlo 😀 😀 😀 😀

my ani nezvykneme súťažiť, takže ani nevyhrávame, ja som jedine v tutovke vyhrala 20CZK pred 20 rokmi a potom v DE na diskotéke fľašu whisky a paket piva 6ks, ináč nič, až sa manžel počíta za výhru, tak ešte aj to pred 9 rokmi 😀 😀

lubka0506
21. apr 2011

@annamary27 no keby moj manžel posielala SMS z každeho piva čo vypije tak by sme mohli zobrat na hokej celú dedinu 😀 😀 😀 😝
@tanyja máš pravdu,@annamary vyzerá že je šidlo! 😅
...ja som dnes vypekala...navymýšlala som si koláčov...4 mám hotové ešte ma čakajú venčeky!...pretonestíham ani kona🙂 Ak s vami náhodou nebudem tak vám želám krásne sviatky!!!...
@tanyja už máš korbáč pre tvojho šibača??? 🙂

tanyja
21. apr 2011

@lubka0506 áno, včera s ním prišiel z tesca domov, ale som ho odložila, lebo by do pondelka nevydržal...
ja nepečiem nič, možno zvrtnem čokoládový koláč, ten viem a je dobrý 😀 , ja tieto sviatky fakt nemusím 🙄
no a my , ak by sme mali čakať na viečka z piva, ktoré vypil môj chlap, tak to sa nedožijem...S-)

lubka0506
22. apr 2011

@tanyja mám hotových 5 druhov a už som skončila... 😅
@janemarie už je doma nevieš???
...želám vám príjemné sviatky!... 😉 🙂

tanyja
22. apr 2011

@lubka0506 ahoj neviem, nemám na ňu iný kontakt než tento na koníku, ale určite už áno, ved malá sa narodila minulý piatok, a aj po sekcii ideš dom na 5 deň, len ak dostala žltačku, tak poddržia o max 2 dni dlhšie
ja som bola dokopy 4 dni v nemocnici, v piatok ráno som išla na sono a už si ma nechali a na obed prišiel malý na svet a v stredu ráno som išla domov 😉 , takže u mňa to bolo super 😵 😵
ja možno urobím roládu, ale isté to ešte nie je... totiž nemá kto k nám prísť, alebo vymyslím iný recept, ja rada jednoduché rýchlovky 😀 😀 ( nie som cukrárka )

janemari
23. apr 2011

Ahojte ,az teraz som sa dostala na net.Takze ako pisala lubka mala sa narodila minuly piatok s mierami 2870g a 48cm,nakoniec som rodila prirodzene a cisarsky rez mali len v zalohe keby daco 😖 Co sa tyka porodu,moja odpoved uz nikdy viac 😅 Obe sme v poriadku,len mame vela prace/ako vzdy 😀 / ale uz dnes bolo volnejsie a tak som si mohla vecer sadnut k pc a povybavovat restiky.ale skoro vsetok cas venujem malej takze nemam cas na pc a co sa tyka TV tak to uz ani neviem co je 😀 Ale som stastna ze mam malicku pri sebe na nu sa da divat non stop. 🙂

tanyja
25. apr 2011

@janemari ahoj, tak si to s malou užívaj hlavne v pohodičke, nech je dosť mliečka 😉 , teraz to bude u teba doma veselšie..kým som do toho prišla, prešli 2 mesiace 🙂 , a potom to už išlo samé 😉 😉
takže vyvolávačky pomohli.. a na tú bolesť zabudneš, ja som pred malým 3x rodila, bolesť parádna, ale išla som do toho, lebo som dieťa aj napriek všetkému tomu zlému, čo som za sebou mala, chcela !!
a potom prilož foto malej
rodný list už máš?

janemari
25. apr 2011

@tanyja fotky su v albume,ale vidia ich len priatelia kvoli mm robi problemy a RL mam,jemu ho nedali 😉

tanyja
25. apr 2011

@janemari tak aspoň v tomto dobrá správa 😉 , a čo zase vystrkuje rožky? to ste boli spolu na matrike? 😲

annamary27
25. apr 2011

@janemari
@tanyja ahojte kočky 😵 😵 😵 tak čo?vyoblievané?mna manžel len trošku ofrkal,ale švagor ten mi to poriadne nalial za krk,nevedel,že mi to berieme len tak lightovo,no snád budúci rok už tu na sviatky nebude bývať.
Dnešok sa mi rátal.
Doobeda som si pospala na záhrade,medzi kvetinkami,rozkvitnutými stromami,vtáčiky krásne spievali,slnko sa striedalo s oblakmi,proste pohoda.Potom ma chytila väčšia kóma,tak som si zalahla do postele a spala skoro 2hodiny,dnes bol taký uspávací den.Celkom sa teším,že bude zas krátky týžden a v piatok robíme uzávierku v práci,takže zavierame ešte skôr 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tanyja
25. apr 2011

@annamary27 že keby každý týždeň bol taký krátky, však ? 😉
ja som bola len tak slušne, ale dostala som aj od kamoškiných polievačov, u ktorej sme akurát boli, keď prišli 😀 😀 , tak som voňala ako parfuméria 😀 😀
ja som nemala kedy dnes spať a ani neviem, ale musím si vyniesť lehátko a dať na balkón.. v lete som ležala a bolo super 😉

janemari
25. apr 2011

@tanyja nie neboli sme spolu na matrike,lebo jemu sa udajne nedalo prist,ale bol sa tam predtym informovat a prisiel mi povedat,ze mi RL vydaju aj bez neho.Tak som tam sla,´vydali mi ho podpisala som papiere a bolo to vybavene.A co vyskakuje? On chce vidiet dcerku a najlepsie kazdy den 😠

janemari
25. apr 2011

@annamary27 nie ziadna oblievacka nebola,zato okolo malej bolo roboty dnes az az.A este take blbe pocasie. 😒

tanyja
26. apr 2011

@janemari zrazu sa ide hrať na otecka,, a to čo predtým vykrikoval si už asi nepamätá.. bože títo chlapi, aj ja by som najradšej toho môjho dnes zakopala pekne hlboko...
a ráno tu bolo tiež zamračené a chladno,ale potom sa vyčasilo a teraz je pekne a už si bola s malou aj von? asi áno? ved aj poradňa tak už rovno aj prechádzka... 😉 , ako sa ti šoféruje ?? 😀

annamary27
26. apr 2011

@tanyja hát,mohli by byť také krátke týždne aj furt,ale museli by byť menej stresovejšie.
Ja mám pocit ,že čím kratší týžden,tým naročnejší na psychiku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale chvalaBohu ja ,ked zavriem v robote dvere,tak problémy z práce tam ostanú a domov ich nenosím 😉

lubka0506
26. apr 2011

ahojte🙂
...vyoblievané? Ja ano...neznášam velkonočný pondelok.
@tanyja vonala si ako parfuméria...ja som si smrdela sama sebe,katastrofa🙂
@annamary27 🙂
@janemari nieže zmekneš!!!...kašli nanho,nič iné nerobil celé tehotenstvo len ta stresoval!!!...sviniar 😠

tanyja
26. apr 2011

@lubka0506 presne ako píšeš: smrdela som ako v parfumérii, brr až som sa sama sebe hnusila 😠 a ešte ráno som vstala a miesto vlasov slama... ale už je všetko ok, vlásky zmyté , tak sa cítim ako nová 😀 😀
@janemari.. veru, nieže zmäkneš , presne ako @lubka0506 píše, nenechať sa obmäkčiť !!
@annamary27 a problémy z roboty sa domov nenosia, dobre robíš, ja som ich tiež nechávala v práci, len pikošky sme preberali 😀 😀
a teraz už len také, že napr malý sa začal pýtať na nočník a hlási mi každé cikanie 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre