Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

zelovocka
22. dec 2011

@tanyja ten tvoj malý má teda apetít! nie je sranda ho živiť, pozerám, všetkým by vám pojedol obed 😀 😀 😀
strašne sa mi páči, že píšeš o jejovt erkovs odzadu 😀 asi ju veľmi ľúbiš 😀 😀
akurát som písala, že ja mám na odd. kolegov, to sa týkalo @azzura -inej kolegyne 😉

nina55
22. dec 2011

@azzura
@zelovocka ked som bola tehotna a potrebovala som z robotky odskocit na povinne prehliadky u gynekologa = mojim nadriadenym sa to moc nepacilo - vlastne nadriadenej, ktora s tym mala dost velky problem. Do dnes sa cudujem, co jej vlastne vadilo. Skôr som cakala trošku empatie a pochopenia = myslela som, ze zena zenu pochopi - mylila som sa.
Čo už ☹

azzura
22. dec 2011

@zelovocka mam stresy ked chodim po lekaroch, ale najhorsie je ked mi nieco zistia, tak odmietam tam zas ist, lebo ze zas s akou diagnozou dojdem. Ale moj drahy je pohodak, tak ma necha vynervacit a rano je uz dobre. Dufam aj ja ze tie prefuky mi pomozu a aj ja budem buduci rok tehu, taak strasne chceem 😀

azzura
22. dec 2011

@nina55 že su zakeracky. S chlapmi sa lepsie robi

zelovocka
22. dec 2011

@azzura @nina55 tak baby, dúfajme, že keď my ostaneme tehu, tak nám v robote ani jednej nebudú robiť problémy 😉
@azzura uvidíš, že rok 2012 bude bruškatý 😉 aj keď mám pocit - neviem prečo - že ja otehu až dakedy v lete. mávam také všelijaké predtuchy a občas sa mi plnia, takže ja si počkám 😀

azzura
22. dec 2011

@zelovocka moja sefka uz panikari, že pojdem na matersku 🙂 ale este nevie, že ked budem tehu tak chcem ist na rizikove, lebo nemienit tehulkovat v strese, lebo u nas je to tu hekticke a dochadzat do prace vlakom.
To je jedno v ktorom mesiaci budeme tehu, hlavne nech je to buduci rok

nina55
22. dec 2011

@zelovocka mne staci - dufam, ze som rodila naposledy 😀

nina55
22. dec 2011

@azzura veru - radsej rizikove ako sa trepat do prace s bruskom 😀 - co si ta tvoja sefka mysli? - len nech pekne niekoho najde na zaskos = kazdy je predsa nahraditelny 😉

camelco
22. dec 2011

baby človek tu chvíľu nie je a vy toho popíšete 😀

camelco
22. dec 2011

@lili_mia a k tomu tehotenstvu v marci, no samozrejme 😀 kde by sme došli keby nie

azzura
22. dec 2011

@nina55 vsak ja jej to hovori 😀 ze uz by niekoho mohla prijat. ale ja som jej to hovorila uz vtedy ked som jej zahlasila ze chceme babo a ona sa zacala smiat, že draha to take lehke nebude. a ja ze preco, ved kazdu koho poznam je hned resp. do 3 mesiacov tehu. No hol, ale po case som zistila ze realita je kruta

annamary27
22. dec 2011

@azzura ahoj,mna naposledy vytočila kamarátova sestrenica,ked prišla ku mne do obchodu a len tak zadrela,že čo už nie som na materskej,že čo tam ešte straším,tak som jej úplne vážne odvrkla,že nie každému to ide tak ľahko a už bola ticho...asi to budem aplikovať u každého kto sa bude starať,ale taký netaktní sú len tí čo deti majú,lebo tí čo nemajú vedia aké to je ťažké si mimi urobiť 😉

nina55
22. dec 2011

@camelco no ved aj ja sa divim - normalne nestiham citat 😅

nina55
22. dec 2011

@azzura nejak extra to neries - ani nam to volakedy neslo a dnes MÁME 😀

azzura
22. dec 2011

@annamary27 suhlasim. Ale tie nase vymodlene deticky si budeme o to viac vazit a tesit sa z nich ako tie co nevie aani ako k nim dosli. A aj nase partnerke vztahy sa tymto utuzuju 😀 . Proste mi budeme vítazky 😀 😀 😀 😀

azzura
22. dec 2011

@nina55 neboj, neriesim, i ked niekedy mam depky ale to je normalka 😀

nina55
22. dec 2011

@annamary27 ono je to tak, ze ludia to velakrat ani nemyslia zle - nejako im nedochadza, ze kazdemu to nejde tak expresne 😉

azzura
22. dec 2011

paaaa, idem domkov, zajtra som tu ako na koni

camelco
22. dec 2011

@annamary27 @azzura myslím, že to každá z nás pozná, "ypytovanie sa "a kedy bude bábo" a pod. 😠 , ja nikomu na nos nič nevešiam, manžel bojuje spolu so mnou a veľmi sa teší keď už budeme rodičia a vždy pri mne stál pri všetkých tých neúspechoch aj negatívnych testoch, pri mojom plači, že to raz vyjde, som rada, že ho mám ............. jeeeeeeeeeej utekám domov, koniec v práci 🙂

nina55
22. dec 2011

@azzura @camelco pa - pekny vecer kocky 😉

lili_mia
22. dec 2011

@nina55 like .. mať rád .. čiže mi kliká na príspevky, že sa jej páčia .. je to akoby už poslovenčené slovo .. lajkovať, mať rád, ale v anglicky hovoriacich krajinách ťa nepochopia 😉
@camelco sakra 😎 veštica mi predpovedala v júni, júli svadbu, žeby to bola moja kvôli tehu? 😀

lili_mia
22. dec 2011

pipinyyyyyyy na pokeci mi píše 19ročný holobriadok a po polhodine a po mojom strohom, že prečo nemám frajera, že on ma veľmi chceeeeeeeee tu je jeho fotka 🙂
http://pokec.azet.sk/tom393/?i9=06952ef8d463

vraj som veľmi milá a zlatá .. kokos mám zajačika

tanyja
22. dec 2011

@lili_mia nevhodný kandidát: príliš mladý zajačik, fajčí a nechce deti, nespĺňa požiadavky mladej zdravej a krásnej ženy......ruky prečo od neho..... , ty si nájdi o 2 roky staršieho ako si ty, to si skôr budete rozumieť, no a sex nepozná, tak čo by ste spolu asi robili? hrali karty? 😀 😀
a možno aj kvôli tehu bude svadba, nikdy nevieš, poznám veľa báb, ktoré mali niekoľkoročné vzťahy a tie skrachli, našli si vzápätí nového partnera a už sa aj vydali a majú detičky 😉 😉

tanyja
22. dec 2011

@zelovocka normálne nemám nič proti nej, len niektoré hlášky sú na hlavu....
malý sa naje keď mu chutí, dnes sme prišli večer domov , umyl si ruky a už sedel v kuchyni, že chce papať 😀 , najedol sa a bolo mu hneď lepšie, že komu nie je lepšie, však?

lili_mia
22. dec 2011

@tanyja ale dvihlo mi to náladu, písať si s ním, na mňa prišli akoby fantómove bolesti .. ráno ho hľadám u seba v posteli, nechápem prečo až teraz, ked som si myslela, že som už ok, asi mi šibe kvôli vianociam .. on je odo mňa starší o 6rokov, to je veľa? aj ked sa vraví, že ženy sú 5rokov pred mužmi, tak sme v podstate boli na rovnakej úrovni

tanyja
22. dec 2011

@lili_mia to už zase čím starší, tým väčšie decko, a je pravda, že žena je vyspelejšia ako chlap, nečudo, ich puberta trvá dosť dlho.., náladu ti mohol dvihnúť a po polhodinke napísať, že ťa chce, to je presne reakcia dieťaťa túžiaceho po hračke 😀 😀

lili_mia
22. dec 2011

@tanyja som si plne vedomá toho, že ak chlap povie .. veľmi ju chcem .. tak to je to isté ako môj pohľad na topánky vo výklade 😎 tak tíško čakám, kedy ten chumaj vytriezvie

tanyja
22. dec 2011

@lili_mia čiže neberieš ho ako adepta na dieťa, však by nevedel ako na to.... 😀
@annamary27 vrhni na takých otravných úsmev číslo 5 a bude....... čo otravujú keď nemusia, však?

lili_mia
22. dec 2011

@tanyja adepta na dieťa?

tanyja
22. dec 2011

@lili_mia však sme v téme - kuk hore, takže vieš ako, 😀 😵 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre