Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

zelovocka
16. dec 2011

@azzura toto sú haluze že existuje kopec párov, kde sú všetky problémy vyriešené a // stále nikde 😒
do utorka je ešte ďaleko, nehádž flintu do žita. pokiaľ tvoj partner súhlasí s umelým, tak pohoda, lebo sú aj páry, kde to muž odmieta tvrdohlavo, to nechápem ☹

azzura
16. dec 2011

@zelovocka nie, moj je pohodak, koly mne spravi cokolvek......uz bol aj 2x na spermiograme. No ja som si myslela ze som ok, az ked sme si povedali ze chceme babo a nebudeme si davat pozor a po par mesiacoch sa nic neudilao, tak som sla k lekarovi a vtedy sa zacali kopit problemy.

lili_mia
16. dec 2011

@tanyja aká pozitívna správa? 😎 ja sa ešte len vyrovnávam s odvrhnutím, či si mám pre istotu kúpiť mamatest? 😎 😀

zelovocka
16. dec 2011

@lili_mia ty mi prídeš už celkom vyrovnaná 😀

zelovocka
16. dec 2011

@azzura juj tak tá prva veta sa výborne číta 😵
takže problémy sa nakopili, ale už sú aj vyriešené - okrem tých prefukov, ak som to správne pochopila.
tohto sa aj ja presne bojím, od januára sa ideme snažiť, že čo sa vyskytne. človek po tom všetkom, čo na Koňovi číta, ani nedúfa, že by sa mohlo zadariť prirodzenou cestou v normálnom čase ☹ a potom donosiť zdravé bábatko. v našom veku 😉 😎 dá sa to vôbec? to chce železné nervy 😉

azzura
16. dec 2011

@zelovocka Uz lekar vie kede je problem a da sa to vyriesit liekmi. Lebo zistil, že mi kolisu hormony a tie sposobuju nedozrievanie vajíčok a nedorastanie sliznice , ktora je potrebna na uhniezdenie. Brala som ich 3 mesiace a odvtedy mam pauzu. Asi poslene dva mesiace moje telo zacalo samo od seba produkovat zrele vajka a aj zliznica je krasna, doky nechape. Ale zatial sa nic nepodarilo, tak som objednana na prefuky, mozno tam bude posledny zadrhel. Ozaj, pi alchemilku....neviem ci je to tym, ale odkedy pijem alchemilku nastali tieto zmeny.

Treba dufat, mna mama mala v 40, i ked som bola 3 😝 . Co uz, je jedno kedy ale nech to je, vsak chcem len 1 a budem najspokojnejsia na svete

zelovocka
16. dec 2011

@azzura tak to vaše snaženie počítaj až odvtedy, ako ti začali dozrievať vajká 😉 predtým to nemalo moc význam 😉
alchemilku pijem pravidelne, robí mi dobre, PMS mi úplne vymizlo a iné pozitíva nastali. ja si meriam BT, takže viem, že v pohode ovulujem a tak celkovo môj cyklus vyzerá v norme, ale ktovie. v januári idem k novej gynekologičke, snáď mi nič zlého nezistí, lebo tá stará gyn. bola taká trochu, ehm... no proste nafigu, tak som si povedala, že u tejto ja tehotná nechcem byť 😝
veď kedysi to bolo normálne, že aj štyridsiatničky mali ešte deti, neviem prečo sa teraz veľa ľudí na to pozerá, ako že je to už "neskoro". možno aj ty budeš mať jedno budúci rok, a druhé v 40-tke 😉

azzura
16. dec 2011

@zelovocka ale moj prvy doky ma hned zrusil, ze idem do prechodu a nech idem do car na umele, lebo do 39 to preplaca poistovna. Az tento sa zacal o mna starat a zistovat co mi je. Aj ja si meriam BT.

Vestica mi asi pred mesiacom vestila ze vraj koncom roka 2012 pocnem a 3/4 rika 2013 rodim , druhe bude v 40. ale ja nechcem cakat dalsí rok ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zelovocka
16. dec 2011

@azzura veštice sú iba pre zábavu, nemusíš sa na to upínať 🙂
ako môže byť doky taký krutý a hento ti povedať?! že do prechodu, v tvojom veku, čo mu šibe? 😠 veď to každú normálnu ženu psychicky položí, také "oznámenie" 😖 určite sa zadarí aj skôr ako o rok, veď už na tom usilovne pracujete, prinajhoršom prefuky tomu úplne dopomôžu 🙂

azzura
16. dec 2011

@zelovocka aj ja tym prefukom davam obrovsku nadej, uz sa na ne tesim, doky sa mi smeje, lebo ze som asi jedina. Co uz, bolest prezijem, hlavne nech je vysledok. Ale bola by sranda, kebyze ich nepotrebujem 🙂

tanyja
16. dec 2011

no vy ste sa tu riadne rozkecali 😀 a mám čo robiť, kým to prečítam, tu ani časák netreba ako @zelovocka odporúča a že najtáranejšia? ale kdeže, vy by ste mali súťažiť so @zuziklc29 tá je riadna kopa srandy a ak sa jej tehu potvrdí, tak to malé sa iba narodí a už bude kecať a rehotať sa 😀 😀
@azzura mať tak tvoj metabolizmus,ja aj z vody priberiem a s mäskom som kedy ako kamarát, pečené mám rada, ale tieto kadejaké dusené veľmi nie, zato môj chlap jasné, akékoľvek
my sme tiež zvykli mať žúrky v bývalej robote, ej ale dobre bolo aj zarobiť sa dalo...... no dobré časy pominuli 😖 , kedže som bola len na zastúpenie počas materskej
@zelovocka mali by ste začať štrajkovať, že chcete piatok robiť len do 13hod max 14hod, ako lekári, len vy určite tým neohrozíte zdravie ľudí ako oni....

azzura
16. dec 2011

@tanyja aspon nieco dobre som zdedila 😀 😀 😀 😀

tanyja
16. dec 2011

@azzura prečo, to je jediné dobré? to hádam nie.... 😀 😀 😀
a dnes sa vrhneš na niečo iné, alebo niekoho iného?

zelovocka
16. dec 2011

@tanyja hihi, že štrajkovať - u nás v robote 😀 no máš to vidieť, súkromná firma 😉 ale nevadí, našťastie dnes nemám veľa práce, tak som len na Koňovi a čítam si kadečo 😝
nooo všimla som si, že @zuziklc29 je riadne ukecaná, takže som zvedavá, čo je s ňou, uvidíme po víkende 🙂
@azzura možno že to naozaj tak vyjde, že prefuky už ani nebudeš potrebovať, veď koľkým sa to tak stalo. normálne sa ani nečudujem, že sa tešíš, každé vyšetko a zákrok môžeš brať ako krôčik ku cieľu, takže je to radosť. a ešte keď máš drahého takého pohoďáka, čo viac si priať 🙂

tanyja
16. dec 2011

@zelovocka mne sa zdá, že naša @zuziklc29 teraz išla preč, však písala, že napíše na Silvestra, ako dopadla, teda ak som dobre čítala 😀
a čo si sa také dočítala? ja pôjdem za chvíľu robiť buchot do kuchyne, aby som zobudila zbojníka 😉

azzura
16. dec 2011

@zelovocka ano, mam v podstate vsetko, uz len babo mi chyba, ale to pride ked nastane jeho cas🙂

Pekny vikend prajem, idem piect. PAAAAAAA

zelovocka
16. dec 2011

@tanyja ano ano, máš ty pravdu, že @zuziklc29 išla preč. no uvidíme, kedy sa ozve, možno aj skôr. veď vieš, tieto ukecané osôbky, už ich svrbí jazyk po pár dňoch 😀 tak príjemné varenie či buchotanie 😉
ja si čítam len tu, komu sa ako darí pri snažení z mojich známych, a možno sme-čko kuknem.

zelovocka
16. dec 2011

@azzura papa, piecť a oddychovať tiež! 😉

tanyja
16. dec 2011

@zelovocka variť nejdem, to som už zmákla - palacinky , ale pustím rádio otvorím drobcovi dvere a pošuchocem kadečím 😀

azzura
16. dec 2011

paaaaaaaaaaaaaaaa

lili_mia
16. dec 2011

@zelovocka heh buď rada, že ma nevidíš po nociach.. záchvaty plaču vystriedalo posmrkávanie, veľmi pomáha práca, aspoň nesedím pred telkou a nenariekam .. a vytiahla som si vyšívanie, pekne mi to prečisťuje hlavu .. teraz sa mi premáva hlavou, ako mi povedal, že ju veľmi chce, kto by sa po tomto necítil odvrhnuto?

camelco
16. dec 2011

je tu ešte niekto? ☹

lili_mia
16. dec 2011

@camelco ja sa tu ešte trochu motkám

nina55
16. dec 2011

kukam, ze vsetky peciete o 106 😀 - som si az vcera uvedomila ako sa tie vianoce priblizili 😢

camelco
16. dec 2011

@nina55 no tak to aby si aj ty začala vypekať 😀
@lili_mia 😀

lili_mia
16. dec 2011

@nina55 ja nepečiem 🙂 ale zajtra asi upečiem klasický perník a formičkou z neho povykrajujem tvary a zvyšok pôjde do rumových guliek 🙂

nina55
16. dec 2011

@camelco...si hovorim, ze az zajtra 😝 = ale pravda je aj taka, ze mam sikulku maminu a ta to vie lepsie 😀 - takze spolieham aj na tento zdroj 😀

nina55
16. dec 2011

@lili_mia si sikulka, ja zjem pernik raz v roku (na vianoce 😀 ) inak som zatazena na cokoladkove kremove a piskotove cesticko 😝 - ufff opät priberiem jak ........... 😵

camelco
16. dec 2011

@lili_mia mňamiky 😀
@nina55 ja sa pre istotu spolieham na svokru, že keď prídeme bude mať už napečené, ale určite budem robiť linecké koláčiky a kokosové guľky 🙂

nina55
16. dec 2011

@camelco sviatky u svokry? a cele alebo len na par hodin?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre