Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

alabu
13. okt 2009

je to bakterialna infekcia...prenasa sa vylucne pohlavnym stykom...a mozes ju mat aj 10 rokov bez priznakov 😒

lubkabb
13. okt 2009

už len ten názov znie hrozne ...

lubka - nuž ja mrchujem, takže to nie je bohviečo. Keď mrcha skončí, chcem začať merať BT. Včera som si kúpila ten Sarapis. Ďaľšie vitamíny - už si pripadám ako narkoman, vkuse do seba hádžem tabletky.

lubkabb
13. okt 2009

a nemali by robievať na preventívkach vyšetrenie na túto pliagu? Či je to zas drahé a naše zdravotníctvo na to nemá prostriedky? Keď to nemá žiadne príznaky.

alabu
13. okt 2009

je to bakteria ako kazda ina..len na blbom mieste... 😀 dobre je vediet ci to mas alebo nie...jachcem tiez zacat merat...aspon mesiac nech viem ako a co...

lubkabb:...co je to sarapis????
inak sukromny nazor..vela chemie skodi 😉 ak mas pestru stravu a nezistia ti konkretne ze ti chyba nejaky vitamin tak by som do seba nepchala dalsiu chemiu..listovka OK..to je koli udrzaniu plodu..ale inak...

lubkabb
13. okt 2009

Sarapis je produkt na báze včelej materskej kašičky. Je na podporu plodnosti. Okrem neho užívam teraz kyselinu listovú, E a C.

alabu
13. okt 2009

a ta preventivka...nesposobuje to nejake vazne zdravotne problemy..preto to v preventivke nie je 😢

alabu
13. okt 2009

ano?...to mas od lekara ze je to OK?..alebo?

lubkabb
13. okt 2009

a tá trombofília sa inak neprejavuje nejak navonok? Po potrate mi zatiaľ nerobili žiadne vyšetrenia a teraz ste ma naplašili, či nemám trombofíliu, alebo tú ureaplazmu. Stále musím premýšľať o dôvode MA ☹

lubkabb
13. okt 2009

alabu - odporúča to jedna gynekologička na internetovej poradni.

lubkabb
13. okt 2009

Ale je to dosť drahé. No, dúfam, že som zbytočne nevyhodila peniaze.

alabu
13. okt 2009

ved poziadaj lekara aby ti spravil ster..to ho nezabije...ta trombofilia je co?...nieco ako tromboza?

alabu
13. okt 2009

ja na dnes koncim...idem do vane a hor sa na snazenie 😀 pekny vecer vsetkym

lubkabb
13. okt 2009
bobjan
13. okt 2009

Lubka, ja som počula na Sarapis len chválu, tak dúfam, že aj tebe pomôže 😉

lubka0506
13. okt 2009

lubi smiem vediet kolko si dala za ten sarapis? tá mrcha nieje ktovie čo ale neboj bola mrcha bude aj ovulka... 😉

lubkabb
13. okt 2009

alabu - dobrú noc

lubkabb
13. okt 2009

no kúpila som v lekárni posledné balenie- balíček 90 kapsúl + hrnček Sarapis - stálo to 37 EUR (mm sa na cenu zatiaľ nepýtal). Majú sa brať 2 krát denne, takže to mám na 45 dní. Škoda, že som to neobjavila hneď po potrate. Dúfam, že mi to pomôže.

lubkabb
13. okt 2009

Ináč, tu čítam, že to má priaznive účinky na strašne veľa vecí - osteoporózu, vypadávanie vlasov, lámanie nechtov, bolestivú menštruáciu, úpravu cyklu, zníženú imunitu, správnu funkciu močového mechúra, zdravú pokožku, oči, zuby, ďasná, sliznice a žľazy, na migrény, nespavosť, závraty, podporuje funkciu vaječníkov a navyše je to aj na schopnosť koncentrácie a stimuluje životnú energiu a podporuje správnu činnosť srdca.

lubka0506
13. okt 2009

to by nebolo zlé...porozmýšlam ale tiež hádžem do seba tolko liekov... 😒 idem do pelechu.pa zajtra...dobrú noc... 😵

lubkabb
13. okt 2009

dobrú noc...pa pa

katka.he
14. okt 2009

krasne ranko vsetkym..

bobjan
14. okt 2009

hoj 😀

puska16
14. okt 2009

ahoooooooooj 😎

katka.he
14. okt 2009

cavte kocky... tak ako? puska uz viem.... tak vselijako a ty bobjan?

bobjan
14. okt 2009

No ja vám neviem baby moje...dnes ráno som zakrvácala a som 21DC 😕 a teraz nič...či to tie čaje, či obklady, či???? 😕 😨

Inak, vcelku pohoda, snež nám do kšeftu 😉

Puska ahooooj 😀

puska16
14. okt 2009

ahoj bobjan...hej pocuj a nemohlo by to byt tak ze si tehu 😉 ??? lebo niekedy sa to stava ked sa vajicko ulozi tak mozes krvacat jeden den a pak zase nic...............jeeeeeeeeeej to by bolo super keby ti to vyslo, aspon by to vo mne trosku rozohrialo dusicku 🙂

katka.he
14. okt 2009

bobjan a nebola to ovula? ... mohla byt tak neskor...a niektorym sa stava ze pocas ovulky zacnu spinit...

bobjan
14. okt 2009

baby bláznite??? 😀 ja tehotná normálne??? po 6-tich rokoch??? no to by som odpadla...ja som skôr myslela, že dnes teda prišla mrcha skôr, ale zatiať je to zastavené... a tá krv bola totálne svetlá..pardon 🤐

puska16
14. okt 2009

😀 no presne to vyzera na uhniezdenie vajicka jupiiiiiii 😀 😎 😲

katka.he
14. okt 2009

... bobjan ved niekedy aj z motyky vystreli..... velmi by som ti to zelala... 😎 ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre