Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

ivnik
22. jan 2012

@mirela40 veru máme veľmi pekné tradície 🙂

ivnik
22. jan 2012

@mirela40 veru zemiakové placky mňam, to tiež veľmi chutilo nášmu Faustovi z Talianska, nevedel vynachváliť

ivnik
22. jan 2012

@briketa pošlem Ti mojho mužíčka na diétu, aspoň trošku zdravo schudne 😉 ale ja tiež som zástancom zdravej stravy, ale nie až tak nemusí sa preháňať , treba striedať

ivnik
22. jan 2012

ale aj ja milujem šaláty, syry všetkého druhu a cestoviny, robievam sushi, takže striedam aj také

nina55
22. jan 2012

baby, ked vas tu tak citam, fakt neviem = to je tu na SK tak zle? Ja by som tuto krajinu nevymenila za nic na svete. Milujem to tu. .....horalky, zem. placky, halusky,.......= to vsetko mozem. Milujem tuto krajinu s jej vsetkymi nedostatkami a za nic na svete by som ju s nicim nezamenila. Mozno mam zastarale nazory, ale nechyba mi ani more ani dzungla. Ved v kazdej krajine najdete pozitiva aj negativa.

zuzana0612
22. jan 2012

@mirela40 ahoj, včera som už nemala čas písať. nastavovali sme satelit. a nakoniec som robila celkom jednoducho na prírodno s cibuľou mäso a ryžu. a hrachovú polievku. pochutnala som si.

ivnik
22. jan 2012

@nina55 súhlasím s tebou, doma je doma, preto sme sa vrátili 😉

nina55
22. jan 2012

@zuzana0612 😀 hrachovu mozem aj ja 😀 😉

mirela40
22. jan 2012

@briketa cize ty si sa riadne adaptovala ,ale predsa sme nieco nasli co ti chuti

mirela40
22. jan 2012

@nina55 ty si taka ako moj bracho ,rad ma pride pozriet ,ale nikdy by s tej nasej vesnicky strediskovej neodisiel, to vies kazdy to svoje stastie najde niekde inde

mirela40
22. jan 2012

@zuzana0612 to je ok ,dobra volba ja som cast masa namocila a potom som robila nieco na sposob zivanskej

nina55
22. jan 2012

@mirela40 @ivnik vela ludi, co poznam pozeraju na zahranicie ako na zaslubenu zem, kde si kupia lepsie tricko, lepsie dziny. ....atd........
Podla mna je dobre kazdemu, kto ma peniaze v ktorejkolvek krajine. To znamena, ze aj na Slovensku.

mirela40
22. jan 2012

@nina55 ako som napisala predtym kazdy najde to svoje stastie niekde inde a nezalezi natom ci mas peniaze ,ci su tam dobre obchody ,... kazdy hlada a ma pripritu v niiecom inom

briketa
22. jan 2012

@nina55 ale to je dobre, ved nemozu vsetci odist. Moja starka mi stale hovori, ze ja uz ako stvorrocna som vzdy hovorila, ze sa budem vydavat pod palmami! A zoberiem si mojho dedka 😀 . Prve sa splnilo.
Ja som odisla pri prvej prilezitosti uz studovat skolu do zahranicia.
Strasne rada cestujem. To je povaha. Ja som zila vo Svajciarsku, chvilu vo FR, v UK, teraz v Kalifornii.
Mozem byvat vsade. U mna to vobec nie je o to mat viac penazi. A som si ista ze ani viac nemam.
U mna je to o prostredi v ktorom zijem.

nina55
22. jan 2012

@mirela40 😵 tie many tiez nie su na zahodenie 🤐 😀 😉

briketa
22. jan 2012

@nina55 tu byvame http://www.santabarbaraca.com/
Stale hovorim, ze aj s holym zadkom mozem ist stale kajakovat a deti si stavat na plazi zamky 🙂

tanyja
22. jan 2012

@briketa a manžela máš z ktorého kraja sveta? ja typujem vzhľadom na "vôňu jedla", že američan nie je 😉
a čo je to ten indický naan?

pancuska
22. jan 2012

@zuziklc29 no pekne tak ja uz nie som tvoja milovana??? 😉 a kedy mas datum operacie? ved muzi to je kapitola sama o sebe....ako pocasie 😉 vcera tu snezilo a dneska tu prsi ako z krhle a furt ziadny sneh.....isla by som niekam do Tater 😉

briketa
23. jan 2012

@tanyja manzel je z UK. Ale on je zrovna tak netypicky Brit ako ja Slovenka 😉 laske k megakulturalnym kuchyniam ma naucil tiez on. Moj muz ma juzansky temperament s anglickym vyrazom. Kombinacia ako svina 😀

zuzana0612
23. jan 2012

@mirela40 to som ešte nerobila, bravčové s jablkami a mrkvou. aký je postup?

lili_mia
23. jan 2012

@nina55 to moja mama do mňa hustí, že mám odísť, že inde je lepšie, ale ako lepšie? napr Španielsko, áno má vysokú podporu počas materskej, ale iba tých 6mesiacov a potom koniec, to človek radšej dá výpoveď, kedže podpora v nezam. je vyššia ako rodičák, potom Dánsko, áno vysoké platy, ale tiež, tie ceny a dane .. segra je síce v UK, ale robí s asde, ako naše tesco a dokladá tovar, ja túto prácu odmietam robiť tuná a mama ma posiela do UK, aby som to tam robila 😀 😀 😀 už som jej takmer dala vyšetrenia počas tehu v UK, že max 2x sono a koniec, nie ako u nás, tuším každý druhý mesiac sono, medzitým morfo, nejaké 3D a podľa výsledkov triple testov sa dá vybaviť aj sono na vývojové vady .. ale ked povedzme, človeku vadí to množstvo vyšetrení, tak jemu také nebude chýbať

tanyja
23. jan 2012

@briketa takže vy sa doma isto nenudíte, začína to láskou ku kultúram a pokračuje výletíkmi , aj by som sa s tebou trocha vymenila 😉 a deti sa po kom podali? a do santa barbary ste sa ako dostali?
@lili_mia povedz mame, že nikde nepadajú do úst pečené holuby, všade je niečo, tu sa postarajú o tehotnú ženu pravidelnými kontrolnými sonami, niekde to nie je, napr len také nemecko, tam sa platia nehorázne peniaze za odber plodovej vody a za rozvod nehovorím, čím bohatšia krajina, tým drahšie služby, kamarátka sa rozvádzala vo Švajci a stálo ju to 2000€ 😝
takže moja, ty nepočúvaj čo ti hovorí, nech ťa nehustí takými informáciami, možno sa vidí v tvojej sestre a vadí jej, že nie si ako ona, ktovie 😒

pancuska
23. jan 2012

@briketa velmi zaujimava krajina,isla by som len nemam taku odvahu ako ty 😉 mne totiz trosku dlhsie trva nez si zvyknem! mam kamaratku ktora sa nedavno vratila z australie zo Sydney uz su pol roka doma ona na materskej muz zatial bez prace,byvaju v druhom rodicovskom dome v BA no ale tazko sa im odvykalo,hlavne financne....a treba zacat odchadzat hned na zaciatku,co uz ja taka 31r stara naodchadzam 😉 ale naozaj krasa to tam je u vas....

lili_mia
23. jan 2012

@tanyja hihi žiadne argumenty nepomáhajú, už som skúšala, to bolo len na okraj .. ona sa niekoľko rokov dozadu, ked bola nezam, dvihla a šla do UK, ibaže tam už mala všetko vybavené cez tetu, kt tam doteraz žije, aj toto posledné leto tam bola pozrieť sestru, no bývala u svojej kamošky .. tá kamoška si urobila nejaký kurz a robí asistenta v škôlke na pár hodín denne a po zvyšok dňa chodí upratovať .. podľa mamy lacno zarobené peniaze a ona mňa v tomto vidí .. ako ja ju nemám chuť oboznamovať s mojími aktivitami, mám podané inzeráty, že robím administratívu z domu, tak sa uvidí .. segra v tej asde robí 3dni, zvyšok sú vraj nadčasy a mesačne zarobí cez 700, čo moja mama chodí denne a toľko má aj ked vezme mimoškolské aktivity, kedže je učiteľka ... ona rýpe aj do otca, že aká je lemra, že nejde mimo hraníc, podľa nej má možnosti, tak nech ide, no ale čo tam? otec nie je na také ako turistika, i prechádzky, to akurát cesta do obchodu a naspäť je jeho pohyb 🙂 a ona do neho rýpe, že nevyužíva možnosti .. už sme jej aj odvrkli, nech si ide, ked je toho názoru, že inde je lepšie

tanyja
23. jan 2012

@pancuska že stará, prosím ťa, ja mám potom čo povedať? ja som už potom 36-ročná vykopávka; nie, proste máme toľko, na koľko sa cítime !! takže spokojne aj keď teraz vyrazíš do sveta, tak skôr sa adaptuješ ako 20-ročná, ktorá má predstavu o živote úplne inú ako my krásne dospelé žienky 😉 😵
@lili_mia moja mama je tiež učiteľka, t.č. už na dôchodku, ale nikdy nemala tendenciu niekomu rozkazovať a riadiť život, máš ťažký život s mamou, svokra ti to potom vynahradí, uvidíš, ono to tak býva, doma na bojisku a vo svojom ako v bavlnke 😉 , mamy si nenavyberáme, ale svokru by sme si už veru mohli vybrať 😀
@briketa super kombinácia tvojho manžela, chcela by som vidieť fotky a halvne detičiek, že na koho sa podali a hlavne či aj temperament podedili po ockovi 😵

bulik30
23. jan 2012

Ahoj baby , rada by som sa k vám pridala , citala som tu o vas vela ale mam z toho vsetkeho mišung 😉
My s mm sa uz snažíme od augusta , ale zatial nič ☹ Začínam si už namyšlat ze sa to mozno ani nepodarí ...
Ale ako tu citam treba mysliet pozitivne 😀
zacala som brat kyselinu listovu a pijem alchemiku , mate este niekto nejake rady ? 😀 😀
No tot vsio..maly uvod odomna , dufam ze sa aspon malinmo zapacil a ze ma vezmete medzi seba a ze do konca roka zmenime status na ,, caka babätko ! 😀 😀 😀

zelovocka
23. jan 2012

@bulik30 ahoj, vitaj, nemusíš mať mišung z nás 😀 ja podobne ako ty - práve pijem alchemilku a beriem Femibion800 🙂

@tanyja @lili_mia @pancuska @zuzana0612 @nina55 @mirela40 @zuziklc29 @camelco babulky zdravím vááás od počítača v práci, jáááj, tak sa mi nechce 😉 pozerám, čo ste tu popísali za víkend, úplné čoro-moro, asi aj vďaka novým tváram (aspoň pre mňa 😉 ) a to @briketa @ivnik ahojte 🙂

tanyja
23. jan 2012

@bulik30 ahoj, vitaj, ty máš mišung? to nevadí, ja ho mám stále a to som tu už ako inventár 😀 , toľko nás tu je, ale to je dobre, malá kopa pýta viac 😉 a zatiaľ nezúfaj, od augusta ešte málo vody pretieklo a nikdy nie je pozde (viď ja - rodila som 33ročná 😀 )
@zelovocka my čoro-moro nazývame niečím iným.... 😀

zelovocka
23. jan 2012

@tanyja no veď čoro-moro sa dá použiť na všeličo 😀

lili_mia
23. jan 2012

@bulik30 hihi mne sa aj teraz stáva, že neviem kto čo napísal, proste nie sú fotky, tak si nepamätám kto čo napísal, čo zažil 🙂 najmä zuzany si tu pletiem, občas k nim priradím aj zelovocku 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre