Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

cajik
13. okt 2009

ahojte. my sa snazime uz dva roky. Myslela som si,ze to pojde lahko,vzde som si myslela, ze splodit dieta je to najjdenoduchsie. Ja som nikdy nemala problemy, ziadne zapaly, vytoky ani nic podobne. A ked som po tych dvoch rokoch isla za svojim gynekologom, tak mi zacal robit vysetrenia. Hormonalny profil, stery, atd. a zisili mi ureaplazmu. Skoro som sa zrutila. On povedal, ze to je pricina, ze aj keby sa nam zazrakom podarilo, tak by som potratila. Tak sme brali antibiotika, tri tyzdne obidvaja. a teraz cakame ci to vyslo. Kontolne stery sa robia az za tri mesiace. Ale som rada,ze aspom odhalil nejaku pricinu. Manzel bol aj na spermiograme, vsetko ok, tak teraz uz len snazit a dufat. Tak bablue, ak Vam mozem poradit, spytajte sa Vasho doktora na ureaplzmu, je to pliaga, ktora nam brani v nasich planoch.

katka.he
13. okt 2009

ahoj cajik.. co to je ta ureaplazma?

bobjan
13. okt 2009

a to si za ten čas ani raz nebola na dovči, alebo na PN?

Caji, ahoj a čo to je? Dá sa to liečiť??

katka.he
13. okt 2009

bobjan...si predstav ze asi raz pred 2 rokmi som v decembri ochorela mala som vysoke teploty a bola som 4 dni na PN a hned tu dosadili na moje miesto inu slecnu...

bobjan
13. okt 2009

aha, tak to máš husté teda.... to sa ťažko chodí aj po dr. aj kade tade... 😒

katka.he
13. okt 2009

mi ani nehovor..na mna pozeraju ako keby som bola smrtekne chora 😀 ked idem niekam na vysetrenia a co sa tyka dovolenky samozrejme mam, ale len ked je celozavodka...

cajik
13. okt 2009

To je nieco ako infekcia, prenasa sa to pohlavnym stykom, najskor som sa zlakla, ale viem ze manzel mi nebol neverny. Doktor povedal, ze sa to da chytit v bazene, saune, z pouziteho uteraka a tak..... Ze si to mozte priniest aj z predoslych vztahov, a mozte to mat v sebe aj niekolko rokov. Horsie je, ze sa to nijako neprejavuje. Teda aspon u mna nie, aj doktor povedal, ze je to taka skryta pliaga. Ja som nemala ani vytok, ani bolesti, nic take.

bobjan
13. okt 2009

no teda...to nemáš bohviečo...inak ja moju robotu tiež robím sa, ale keď tu dlhšie nie som, tak ma "zastupuje" jedna ... ale to ako keby nikto, lebo všetko po nej prerábam a robím na novo...tak keď som bola teraz 2 týždne doma, tak som si potajomky robila prácu doma, aby som toho potom nemala veľa...

katka.he
13. okt 2009

vies co bobjan, uz ma tak boli brucho, ze uz si zelam nech ta mrcha dojde...pretoze podla teploty viem ze uz dojde..

cajik
13. okt 2009

Robil mi vsetky stery a vysetrenia na chlamydie, mykoplazmy a tak, vsetko bolo negativne iba toto som mala pozitivne. Udajne je to pricina co zabranuje pocatiu. Ja som o tom vela nasla na webe, ale niektore baby pisali a to, ze si to vysetrenie museli vyziadat u svojho doktora a zaplatit za to. Mne to urobil sa od seba. A niektorym sa potom zadarilo hned na prvy sup.

bobjan
13. okt 2009

Katka, tie stavy poznám 😒

katka.he
13. okt 2009

tak to ani neviem ci mi lekarka robila stery na taketo nieco...viem ze tie stery co si spominala mi robili ale presne na tu ureaplazzmu..tak to naozaj neviem.... troska som sa teraz vylakala...

cajik
13. okt 2009

Nechcem Vas lakat. Len ja som bola velmi rada,ze mi nasiel pricinu preco to nejde. tak Vam chcem len povedat, ze existuje aj takato pliaga, o ktorej ani nevieme.

katka.he
13. okt 2009

jasne cajik dakujem ti naozaj...stale sa mame co ucit....

bobjan
13. okt 2009

Cajik a dá sa to liečiť??? ako???

katka.he
13. okt 2009

bobjan asi antibiotikami...a sucasne partner a aj zena... teraz som sa docitala na nete

katka.he
13. okt 2009

takze bobjan uz som dostala menzes... takze ideme do boja aj dalsi mesiac... 😉

bobjan
13. okt 2009

Katka, dík 😉 no teda, tak dorazila...uff...len pevné nervíky a trpezlivosť moja 😔

katka.he
13. okt 2009

bolo mi tak vselijak ..ale uz som to predychala a idem dalej...uz som musela zobrat aj tabl. lebo ma neskutocne boli brucho...

cajik
13. okt 2009

No antibiotika, mys me mali na tri tyzdne, je to dlhodoba liecba, ta je udajne najuspesnejsia. takze je to liecitelne. Katka, tak vela usoechov do noveho mesiaca 😉

katka.he
13. okt 2009

vdaka cajik 🙂

lubka0506
13. okt 2009

ahoj babule. 🙂 ...bobjan aj ja som to mala tak to HSG aj laparku,je to lepšie aspon nevieš čo s tebou robia. Potom ma trochu všetko bolelo ale to prebolí. Ten smiech s bruchom v hrsti som zažila aj ja. Medzi pacientkami som bola najmladšia a oni boli po iných zákrokoch, ale tie výbuchy smiechu večer z izby... 😀 😀 😀 Ja som po zákroku bola dlhšie doma lebo mám tažšiu prácu... Katka nič si z toho nerob na budúci mesiac pokračujeme... 😉

lubka0506
13. okt 2009

baby kde ste všetky čo ste zamrzli s tej zimy??? 😵

bobjan
13. okt 2009

Lubka, asi ordinujú, alebo panelákujú 😉

Ja som tiež bola na izbe najmladšia a nasmiali sme sa riadne 😀

lubkabb
13. okt 2009

ahojte baby, ja neordinujem ani nepanelákujem 🙂

lubka0506
13. okt 2009

ja ordinujem ale stíham aj sem 😀

lubkabb
13. okt 2009

ahoj lubka, ako sa ti vodí? Je ti smutno samej?

lubka0506
13. okt 2009

cauko mm je v práci príde až budúcu stredu ☹ a tebe sa ako vodí? 😵

alabu
13. okt 2009

ahojte baby...cez den nestiham tak aspon teraz 😀

cajik..aj mne nasiel lekar ureaplazmu 😒 ..obaja sme mali antibiotika na 14dni...a vzhladom na to ze mne sa to spojilo so zapalom vajecnikov, jedla som antibiotika cekych 27 dni v kuse ☹ ..ale uz mam potom...dalsie stery a kontrolu mam zaciatkom novembra...co mne lekar hovoril, po antibiotikach je kontrola najskor za 3tyzdne...a ako si hovorila, mozes to mat dlhe roky a ani o tom nemusis vediet..vraj sa to obycajne nerobi..len ked sa nedari otehotniet a ine priciny sa nenasli...a ja som tiez nemala ziadne priznaky...nic...

lubka0506
13. okt 2009

co to vlastne je tá ureaplazma? 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre