Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
16. jún 2010

...baby otvorila som aj červené víno a nezaberá,ale asi prasknem som ako melon... 😀

janemari
16. jún 2010

@lubka tak si daj teply kupel a skuste aj sexik 😉 My sme dali sexik a preto aj mozno prisla mrcha nacas. 🙂

lubka0506
16. jún 2010

😀 😀 😀 janemari musela by som kvoli tomu sexiku íst za susedom... 😀 😀 😀

janemari
16. jún 2010

lubka no tak to neviem ci by ti to tvoja polovicka schvalila 😀

lubka0506
16. jún 2010

😀 janemari no to teda asi tažko... 😀

janemari
16. jún 2010

no aj ja si myslim 😀

lubka0506
17. jún 2010

ahojte dnes tu nikto nebol???...ja tiež len na skok 😉
...ráno idem do BA a ešte som poriadne nedostala len trošku také špinenie...uvidím čo bude 😒 papa 😵

janemari
17. jún 2010

lubka aj to je lepsie ako nic.Aj ja som mala prvy den spinenie a na druhy sa to rozbehlo naplno 😉

camelco
17. jún 2010

@lubka0506 .......... drzim palceky nech to vsetko dobre dopadne 😉

camelco
17. jún 2010

ahoj @janemari

lubka0506
17. jún 2010

dakujm baby a dobrú noc... 🙂 idem skor do postele lebo ráno vstávam... 🙂 papa 🙂

camelco
17. jún 2010

@lubka0506 bru nocku 😉

janemari
17. jún 2010

camelco ahoj

janemari
17. jún 2010

lubka budem zajtra drzat palce aj ja idem zajtra do centra 🙂

camelco
17. jún 2010

@janemari ........ drzim aj tebe palceky ............. dala som sprchu a idem si uz lahnut, to ranne vstavanie do prace ma raz zabije 🙂 .......... dnes som riadne unavena, takze zaspim ako babatko 🙂

janemari
17. jún 2010

@camelko tak dobru.Aj ja neznasam ranne vstavanie a cely tyzden stavam skoro aj zajtra okolo 4.00

lubka0506
18. jún 2010

Ahojte...tak a som z výletu doma...neuveríte...tak pekne poporiadku: Ráno o 7.40 sme už boli v Blave,no ale na krv som sa dostala o 9.50hod ...nikto mi asi neuverí že sme to 2 hodiny v BA hladali.... Myslela som že ma porazí!!! /bola som zo švagrom a ten išiel podla mapy a nie podla toho čo mu povedal mm/
Z domu som išla mrchu som ešte nemala. Nakoniec sme to našli...Kým sme tam prišli tak sa nas..la aj mrcha a prišla v plnej parade/bola som poistená/...ked sme tam došli tak všetci čumeli kde som bola ked som mala príst už dávno...no groteska.
Sestrička mi urobila sono a potom som hovorila s DR. Stenovou/milá osobka/...našli mi 3cm cystu tak mi brali krv,ktorú som potom zaniesla do Ružinovskej nemocnice. No ale musím na sono aj v pondelok ráno a Dr. behúnová mi povie čo dalej/či cystu vyberú alebo budú pokračovat/ Viac budem vediet v pondelok. Neuveritelný príbeh že??? ...a bol to den plný zážitkov!
😀
😀

megynka
18. jún 2010

ahojte 😉
lubi to si teda mala deň, a to keby ti išli tú cystu vyberať, tak musíš končiť stimulku?

camelco
18. jún 2010

@lubka0506 .......... tak to si mala fakt super den 😀 ...........

camelco
18. jún 2010

uz tu zase nikto nie je ? 😔 😔 😔

megynka
18. jún 2010

ahoj camelco, ako sa dnes máš? ja som ešte tu a rozmýšľam ako zajtra zvládneme pichnúť injekciu 😀

janemari
18. jún 2010

Tak idem sa aj ja pochvalit,dnes mi robili sono a v lavom vajecniku mam 4 alebo 5 folikov/som zabudla kolko 😅 / a v pravom 2.Dalsia kontrola v pondelok.Krv mi ukazala ze mi klesol LH tak mi v pondelok este pridaju jedny injekcie a 28.6.mam odber vajicok.

megynka
18. jún 2010

janemari tak to máš za chvíľku, joj budem poriadne držať palce aby vám to výborne dopadlo 😉 😵

janemari
18. jún 2010

megynka aj ja by som to uz mala najradsej za sebou aspon to OPU.Potom to uz nejako zvladnem.

lubka0506
18. jún 2010

ahojky 🙂
@megynka ja som ta tu prehliadla prepáč...neviem ako to bude dúfam že todoktorka nestopne,už mám aj predoperačné vyšetrenia...tento pondelok som bola a keby sa nič nedialo... ☹ ☹ ☹ 😢
@janemari potichučky ti aj závidím ty už máš termín...ale aj ja budem múdreišia v pondelok...dám vediet
...babule želám vám dobrú noc,akosi ma vyštavila tá cesta... 😀

janemari
18. jún 2010

lubka aj ja budem vediet v pondelok viac 😝

megynka
19. jún 2010

ahojte 😉
babule, dnes som pichala diphereline, nabrala som si vodičku, vstrekla do prášku a snažila som sa to znovu natiahnuť do striekačky, ale nedala sa mi tá vodička už celá nabrať, stále mi v tej fľaštičke kvapka zostávala, no nevadí, ale v stiekačke by to mal byť 1ml a ja som tam mala len 0,5 ml, ako ste to mali vy?

camelco
19. jún 2010

dobre ranko 🙂 megy skoda ze ja ti s tym nemozem poradit ja som si to este nepichala 😔

camelco
19. jún 2010

dnes pripojena cez mobil tak mi to bude troska dlhsie trvat

megynka
19. jún 2010

ahoj camelco, nevadí, veď janemari sa hádam ozve 😉 dnes sa chystám konečne niečo upiecť, vlastne manžel ma dotlačil, mlsný je a má chuť na koláčik 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre