Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
22. jún 2010

@camelko bodaj by to tak bolo. No ja sa idem pobrat do kuchyne nieco ukuchtit nech niesme zajtra hladny.Rano zavcasu vstavat,ideme nakontrolu do centra,potom nejake vybavovacky este vecer vas pridem poinformovat co mame nove.

camelco
22. jún 2010

@janemari tak zatial pa ......... prijemne varenie 😉

lubka0506
22. jún 2010

ahojky 😵 @camelco máš pravdu príde doba kedy sa budú deti rodit viacmenej po umelom oplodnení...ja som to aj v telke počula 😖 no nie je to nič moc... 😒
...mna dnes bolia príšerne vaječníky...a akurát sa chystám na prvú injekciu... 😒 ...bojím bojím ☹
inak nové nič dnes som sa trochu vyzimila v práci a inak nič...papa 😉

camelco
22. jún 2010

@lubka0506 .......... tak drzim palce ......... budes si pichat sama alebo ti niekto pichne? ci su to tie do bruska ........ a neboj .......... pozri na janemari 🙂 ........... urcite zvladnes 😉 ............ a co robis ze si tak vymrzla v praci? na smeny ?

lubka0506
22. jún 2010

@ camelco nie na smeny ale v chladničke...do brucha pichám sama a do svalu idem zasusedou...
papa

camelco
22. jún 2010

@lubka0506 ........... ahoj ........... tak drzim palce pri stimulke ........ nech vsetko ide tak ako ma 😉 ........... a ta chladnicka ziadna vyhra 😒

megynka
22. jún 2010

ahojte 😉

@lubka0506 dnes máš prvú injekciu? si picháš večer? ja ráno, teda manžel 😀 ja sa hrozne teším na každú injekciu, s takým pôžitkom ako teraz som to ešte nikdy nebrala 😀

janemari
22. jún 2010

Tak uz som spat,uvarene,okupana este may relax pred zajtrajsim dnom.Inak baby ja uz nemam skoro ziadne bolesti 😲 Ked som mala tie hrozne bolesti som frflala,ale teraz ked skoro nic necitim sa bojim ci su foliky v poriadku 😖 Normalne sa budem bat ist zatjra na sono 😒

lubka0506
22. jún 2010

ahojky 😵
@megynka ano pichám si večer to mám aspon istotu že sa mocem doma...Pichám od dnes Fostimon 😒
@camelco máš pravdu v chladničke to nieje ktovie čo možno aj preto som dopadla tak ako som dopadla-preto mám problémy...
babule ja valím do pelechu dobrú noc! 😵

janemari
22. jún 2010

@lubka dobru noc 🙂

megynka
23. jún 2010

dobré ránko 😉
janemari dúfam, že sono dnes dopadne dobre 🙂

ľubi,ako včerajšia injekcia? ok? 🙂

camelco
23. jún 2010

dobre ranko 🙂
ahoj @megynka 🙂
@janemari ........ nech je vsetko ok, @lubka0506 ........ ako injekcia?

zuzanakl
23. jún 2010

Ahojte, tiez sa s manzelom snazime, pomaly uz druhy rok a stale nic.Tiez vysetrenia boli v poriadku, tak neviem.Ako vlastne pocitate tie plodne a neplodne dni.Tolko som uz pocula verzii...Mam 31 rokov a tiez uz aj obavy

megynka
23. jún 2010

vitaj zuzi 😉
tak ja som už plodné a neplodné dni prestala dávno počítať 😒 ale každá má ovuláciu trošku inak, všeobecne sú plodné dni cca v strede cyklu, teda okolo 14-teho dňa, na nete je aj kalkulačka plodných dní, zadáš si tam prvý deň poslednej manštruácie a vypočíta ti to plodné a neplodné dni, avšak za predpokladu či ovuláciu vôbec máš, môžeš kúpiť ovu testy a odsledovať to 😉

janemari
23. jún 2010

Ahojte,tak vysetrenia v poriadku.foliky rastu,hormony su take ako maju byt.A ak sa nic nepokasle v pondelok alebo v utorok ideme na OPU.Ale vsetko sa dohodne v piatok.

megynka
23. jún 2010

@janemari tak super, už sa to blíži 😉 ja si po prvýkrát stimulku do slova aj do písmena užívam 🙂 injekcie ráno beriem ako rannú kávu, vôbec mi nevadia ani nestresujú, som doma v pohode stíham porobiť čo potrebujem, relaxujem, čítam, chodím na prechádzky s hafanom, ona pri mne spí celý deň, no krása, som v takej pohode, že ak sa to teraz nepodarí tak potom už nikdy 🙂

janemari
23. jún 2010

@megynka presne ako pises,aj ja to beriem uz teraz ked nie su bolesti v pohode.Pred tym som bola zufala ze som nebola schopna nic robit kvoli bolesti.Teraz ked mi znizili davku si to uzivam,vcera som dobehla zameskanu robotu upratovanie,varenie a drobnosti,dnes v centre vsetko ok,potom rozne vybavovacky a kedze svieti slniecko som sa aj v zahradke pobabrala lebo uz bolo treba.Ale musim sa priznat ze ako som bola v tej zahradke ma zacala noha boliet 😅 Takze serit sa setrit sa 🙂

megynka
23. jún 2010

@janemari jasné len to stou aktivitou nepreháňať, ja tiež len tak pomaličky, už sa teším na ms ako nikdy 😀 ale inak tú stimulku vôbec neriešim, proste mi to ani na um nepríde že sa niečo deje 😀

lubka0506
23. jún 2010

ahojky 🙂 ako???

megynka
23. jún 2010

ahoj ľubi 😉 ja fajn, 5 injekcií je už v brušku 😀 a ty?

megynka
23. jún 2010

inak za nášho hafana môžem povedať: je celá šťastná že som doma a že nemusí byť sama, celý deň je mám pri sebe 😀

lubka0506
23. jún 2010

@megynka hmmm tebe je ...ja mám v brušku 20 injekcií a včera v "zadku" prvý fostimon...
...baby ja som včera umierala také krče som mala....a dnes som v pohode,len mrcha nie a nie prestat... 😅
...@megynnka tak je vám veselo... 😀
ja som bola v práci a potom v kaviarni na kávičku... 😀 😉

janemari
23. jún 2010

aj my hoci byvame v dome,tak moj hafanje straaasne nateseny ze som kazdy den doma a venujem sa mu.Aj ked sme ho priniesli som bola doma na Pn a potom som sa ja bala ist do roboty ako si bezomna zvykne. 😎

lubka0506
23. jún 2010

@zuzanakl vitaj 🙂 ani ja som už nesledovala ovulku,lebo vždy prišla neskoro... ☹ a už teraz mi je to figu platné..... 😅

lubka0506
23. jún 2010

...hmmm domáci miláčikovia.... 😀 😀 😀 máme to doma.... 😀

janemari
23. jún 2010

Veru domaci milackovia,ved to je ako moje babo.Normalne sa bojim ci potom nebude moj hafan na babo ziarlit a ci sa mu budem mat cas tolko venovat 😖

lubka0506
23. jún 2010

@janemari asi nebudeš mat tolko času a bude určite žiarlit a aj my to máme miesto detí zatial... 😀

janemari
23. jún 2010

no ten moj to je len taky plysacik 😀 Skusim dat foto 😉

janemari
23. jún 2010

To bol este malicky,ale ani teraz nieje velmi velky 🙂

lubka0506
23. jún 2010

jéééj šteniatko 🙂 ...také bábatko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre