Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
23. jún 2010

no moja mazna je to 😀

megynka
24. jún 2010

ahojte 🙂

@janemari nááááádherný maznáčik, božinku ten je sladký 😵 no ja tiež neviem ako si tá naša zvykne keď sa to náhodou nepodarí a budem musieť ísť do práce ☹ tak to ju budeme zvykať na samotu zasa ako štenatko 😒 no dúfam, že nebude treba 😉

@lubka0506 veď si ma mala zavolať na kafčo 😀 nič mi doma nechýba, len jedno, aspoň na hoďku niekde vypadnúť a pokecať, ale všetky kámošky cez deň pracujú 😒

janemari
24. jún 2010

@megynka to ano je mazna.Ale tak ci tak budem musiet vazne rozmyslat nad zmenou prace,ak ma ovdem aj nevyhodia 😅 .Ta praca dava zabrat a hlavne mojmu zdraviu.No nebude lahke najst nejaku inu pracu v tejto dobe ale uvidime,nejdem predbiehat.

lubka0506
24. jún 2010

ahojky 🙂 ešte že je zajtra piatok...sooom unavená v sobotu budem drichmat minimálne do deviatej 😀
baby mne je stále zima...ale totálna nohy ako lad...neviete z čoho???
@megynka no dobre tak si možeme dat niekedy stretko v meste...ked sa budeš nudit,možno že aj ja sa budem za nejakú dobu nudit.... 😀 tak vám želám pekný piatok...slenečný...papa 🙂

janemari
24. jún 2010

lubka aj ja som dnes zamrznuta aj teraz mam riky ako lad.Ale myslim si ze je to zvycerpanosti.

lubka0506
24. jún 2010

ja neviem z čoho to je ale ja idem zamrznút... 😒 mama vyčítala z nejakých novín že to može byt aj z hormonov... 😒

janemari
24. jún 2010

lubka zeby?to by bola lepsia verzia ako choroba ked ma byt OPU a ET.To by sa vlastne ani nekonalo ☹

lubka0506
24. jún 2010

@janemari neblázni žiadna choroba...! idem na slivovičku a do postele lebo ma ráno o piatej ani tanky nezobudia.... 😀 😀 😀 idem sa liečit...chceš aj ty taký liečik???.... 😀 😀 😀 ale nie idem do sprchy a spat...papa a dobrúúú noc 😉

janemari
24. jún 2010

lubka no pobolieva ma hrdlo takze asi ano.Ale uvarila som si cajik s medom a citronom a vecer hodim nejaku tabletku.

camelco
25. jún 2010

ahojte babulky 🙂
......... som si vas musela docitat ............ konecne sa mi podarilo dostat na MK 😀

.......... janemari tak silno drzim palcekyyyyyyyyyyyy ..... inac, krasny maznacik ............ lubka, megy aj vam nech dopadne vsetko dobre po stimulkach 😉 😉 😉

lubka0506
25. jún 2010

cauko 🙂 idem dobre neskoro že????...nebolo kedy prišla návšteva 🙂
ako sa tu máte??? vidím že tu nikto nebol...teda skoro.Ja nemám nové nič v nedelu idem na sono...a konečne je víkend som unavená ako kon... 😒
@megy odychuješ??? ako sa máš???
@camelco ty si na tom asi tak uponáhlano ako ja...trišku sa aj šetri!!! papa a pekný víkend všetkým... 😎 😎 😎

megynka
26. jún 2010

ahojte 😉
dnes som akurát tak upratala a ideme na guľáš a inak nič nové, len ma pobolieva bruško, už sa asi ohlasujem ms, no nech dorazí a pôjdem na kontrolu 🙂

sisi0211
26. jún 2010

Ahojte,
mam 31, este tiez nemam dietatko. minuly rok som potratila. Teraz sme sa snazili 2 mesiace, a dnes som si robila test: negativny ☹ Po potrate sa mi menstr. rozhadzala: 35, 28 dni. Som z toho zufala.... :( Prajem peknu sobotu!

janemari
26. jún 2010

@sisi0211 je mi luto ze tvoje tehu takto dopadlo ☹ Ale telo potrebuje cas kym sa zregeneruje a da do poriadku.KEd budes chodit sem k nam tak sa odreagues a nebudes az tolko na to mysliet.Aj ja mam 31 a tie roky mam pocit ze pribudaju po dvoch. Rozhodli ste sa snazilkovat prirodzene,alebo mate na plane ist niekam k doktorovi alebo do care?

Baby tak dnes boli posedne injekcie,este vecer na pohotovost dat pichnut pregnyl a zacina sa cas cakania.Pomaly si zacinam uvedomovat ze ideme do finale a zacina mi nevozita.Vsetko nejako rychlo ubehlo a ani som sa nenazdala a bude po vsetkom 😅

lubka0506
26. jún 2010

ahojky 🙂 ako víkendujete???...ja dobre-pracovne 🙂 zajtra idem na sono do BA...
@janemari tak ty ideš do finále...držím prsty.... 😉
@sisi0211 je mito lúto...a vitaj medzi nami 😉
...želám pekný zvyšok víkendu... 😵

janemari
26. jún 2010

@lubka ano zatial je to na plane,len ma hneva ze stale sa citim nejaka hora ☹

lubka0506
26. jún 2010

@janemari ty si stále chorá???...chúdatko to ma mrzí, ty si vlastne na PN nie??? šetri sa!!! 😉

janemari
26. jún 2010

lubka zatial ma to obchadza este to neprepuklo.Nadajam sa cajom,davam si paraleny a kupila som si grepy.Tak dufam ze ak aj budem chora udrzim to na uzde aspon do utorka kym bude po OPU.

sisi0211
27. jún 2010

Janemari, preco si pychas injekcie?
Zatial sa budeme snazit prirodzene, mozno navstivim lekara, aby mi urobili hormonalne testy, preco mi menzes takto hore-dole chodi a uvidime. Zatial si nemeram ani teploty ani som nekupila ovul. test....

megynka
27. jún 2010

ahojte a krásnu nedeľu všetkým a vitaj sisi medzi nami 😉 🙂
lubi ako dopadlo sono? ja idem zajtra na sono a na krv a už to budú každé ránko dve injekcie 😉 neviem sa dočkať konca

mata1001
27. jún 2010

ahojte baby...sisi vitaj... 🙂
megy a kto ti ich bude pichat?to budes chodit do nemocky kazde rano ci ako?

lubka0506
27. jún 2010

ahojky 🙂 tak som tu z výletu... 🙂

megynka
27. jún 2010

@mata1001 pichá manžel a ide mu to skvele 😀

@lubka0506 ako si pochodila?

mata1001
27. jún 2010

@lubka0506 tak ako?
@megynka tak mu povedz nech picha poriadne a hlavne nech sa trafi 😀 😀 😀

lubka0506
27. jún 2010

baby...sono dopadlo asi dobre,cysta sa stratila a folikuly velkost od6-11mm 🙂 v stredu ráno mám dalšiu kontrolu...
pichám stále dva Fostimony aj ked tam bol nejaký doktor a chcel to zvýšit ale nechal to tak v stredu sa uvidí...
...a chystám sa na chvílu si lahnút ráno som vstávala o piatej... 😀

lubka0506
27. jún 2010

@mata1001 a ty ako mamina? čo?

mata1001
27. jún 2010

lubi jaaaaaaaj sa tesim...konecne sa to pohlo...tfuj tuj tfuj pre stastie...
ja?aaale celkom sa da,len uz skoro vobec nevladzem...zadycham sa rychlo.a dala som nove foto bruska do albumu tak kuknite ak chcete... 😉

lubka0506
27. jún 2010

...inak pochválim sa ...urobila som si radost a kúpila som si v ikei orchideu.... 😀 už ich mám 13.... 😀

lubka0506
27. jún 2010

...no teda tak ty sa kotúlaš.... 😀 😀 😀 ty brdo ved ty by si mala o 37 dní rodit!!!!!..... 😨 ...a len nedávno sme spolu vyplakávali...ale to ušlo že???

mata1001
27. jún 2010

lubi aj ti kvitnu?lebo mi mame ale kvitla len ked sme ju kupili a odvtedy je len stopka a kvety vobec...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre