Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tanyja
13. jan 2012

@camelco a dnes sme boli pozrieť v mojej bývalej práci, kde som zastupovala, tak čo tam robí nová posila na zastupovanie, tak nevie ani nemecky.....vlasy mi dupkom stáli, keď som počula, ako nevie po nemecky, ako nevie skloňovať a koktala, no strašné, ale asi šéf vyberal podľa konfekčnej veľkosti : čím menšia, tým lepšia, čo na tom, že hlava prázdna 😖
normálne mi toho zle bolo, to ako keď ťa vyhodia, že nie si pekná a nepasuješ k ostatným

pancuska
13. jan 2012

@tanyja nie kniha ti nepomoze ale oni tam rozpravaju ako velmi pomozu pozitivne myslienky a vsetko po com tuzis si treba privolavat.....ja som mala na nu tiez taky nazor ako ty ale ked som si to precitala pozeram sa na to trochu z inej stranky!! cize treba si hovorit ze je robota a ja si urcite najdem a moj manzel tiez a bude nam zasa lepsie a ked to budes den co den opakovat raz to pride....to je ako napr Aladinova lampa 😉 no ja som rada ze mam ten zub vonku lebo som len trpela,hnusna osmicka a tak teraz sa tak trhanie zubov pohybuje kamoska platila 70 euri.....mala som ist povodne do Blavy a tak kto vie kolko by ma to tam stalo este aj cesta......ale kaslat na peniaze len nech nic neboli!!! 🙂

camelco
13. jan 2012

som späť, si vás aspoň dočítam, čo ste tu popísali ........ @pancuska každý deň od pondelka do piatku som v TN

camelco
13. jan 2012

@pancuska vidím že aj ty fičíš na Secret aj ja 😀 😀 😀 😀 😀 ........... ty brďo 100e za 8čku, to je sila!!! 😠 😖 no aspoň je vonku a nebude robiť problémy

camelco
13. jan 2012

@tanyja niektorí šéfovia si takto presne vyberajú, hlava prázdna ale hlavne že sa s ňou môžem ukazovať na dôležitých stretnutiach 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

pancuska
13. jan 2012

@camelco no povedz ako sa ti paci ta knizka?podla mna to tak funguje len to treba vediet sprvne pouzit... 😉 no a to ma caka trhanie este dalsej osmicky ale az ked sa mi tato zahoji....v mojom pripade tieto zuby mi robia len sarapatu 😉 no co sa tych sefov tyka ani u nas to nie je inak 😉

camelco
13. jan 2012

@pancuska ja som fascinovaná takými knihami, stále si ju čítam dookola ........ nemala som v poslednej dobe na ňu čas, ale držím sa jej hlavnej myšlienky "na všetko myslieť pozitívne" aj keď niekedy je to problém ........ ale určite je na tom pravda, ja som tak strašne chcela odísť z TO a zmeniť miesto a vidíš už som od októbra v TN ........ stále som na tým uvažovala, že sa musím z TO dostať preč a vyšlo to ........ takže teraz takto uvažujem aj o našom 2.ivf, aj keď tu mám pochyby, snažím sa ich hodiť za hlavu a beriem to tak že už ma čakajú len samé pozitívne správy 😉

lili_mia
13. jan 2012

@camelco ja nestraším, ja prajem

@pancuska neviem, ja to poznám tak, že to robievajú babky na dedinách, aj teraz čo je móda tých červených šnúrok na rukách, tak vraj proti pobosorovaniu ... síce verím, že ak ti niekto niečo zlé želá, tak naozaj ti je zle, ale tomu druhému ešte dupľom a práve tým sa ten druhý ešte viacej utápa v zlobe, pretože jemu je stále horšie ako osobe, ktorej to praje

camelco
13. jan 2012

@lili_mia no červená šnúrka na zápästí pomáha veď to dávajú aj detičkám 🙂 a tiež je dobré ak si ráno oblečieš niečo na opak (naruby), aj to vraj pomáha proti urieknutiu 😉

lili_mia
13. jan 2012

@pancuska
@camelco tiež máme doma Secret, ale mne ten štýl nevyhovuje, akoby som čítala o kuse dreva, ktorý všetci vychvaľujú aký je to úžasný nástroj na kúrenie 😀 😀 😀 ale tá novinka ma zaujala, niečo s tajomstvami srdca

lili_mia
13. jan 2012

@camelco nepoviem ak je vysvätená tá šnúrka, alebo nejak inak požehnaná, ved aj byty sa požehnávajú na 3kráľov, jedlo na veľkú noc, ale robiť na tom biznis, či si zobrať kus šnúrky a uviazať okolo ruky a veriť, že už ma nik nepobosoruje, tak ja to beriem ako blbosť, na čo mi potom šnúrku, aby som verila, že mi nik nič nemôže

camelco
13. jan 2012

@lili_mia ja ich tiež mám viac okrem tajomstva, aj sila príťažlivosti a kľúč, len som sa k nim ešte nedostala, čítam medzitým aj iné knihy 😀 ............ tieto knihy nie každému sadnú, sú také iné

camelco
13. jan 2012

@lili_mia to máš pravdu, mm mal červenú šnúrku ale od rabína z Jeruzalema od múru nárekov, takže tá môžno niečo do seba mala 😉

lili_mia
13. jan 2012

@camelco nie že nesadli, ale ten spôsob vyjadrovania sa, či prekladu mi nie je blízky

camelco
13. jan 2012

@lili_mia kúpenú mám v slovenčine a v PC mám v angličtine a češtine, teraz ju čítam v češtine ten preklad sa mi zdá byť lepší ....... a tie tajomstva srdca si prečítal, o čom to je?

........ nie každému sa páči takýto žáner, takže ja nikoho do čítania takých kníh ani nenútim, ani nikoho nepresviedčam, že je to super a pod.

lili_mia
13. jan 2012

@camelco nečítala som tajomstvá srdca, iba recenziu a vyzerá to byť iné ako to tajomstvo

zelovocka
13. jan 2012

babeny, čo plánujete na víkend? 🙂 ja som teraz dovliekla dve veľké tašky nákupu z potravín, tak my asi hlavne jesť, súdiac podľa toho 😀

nina55
13. jan 2012

@pancuska @camelco ahojte, tak som tu o5. Ta kniha ma zaujima. Kde to mam zohnat?

lili_mia
13. jan 2012

@camelco http://www.thesecret.sk/viewpage.php?page_id=25
http://www.adastra.estranky.cz/clanky/vztahy/ta...

@zelovocka ešte neviem, zrejme čítať, upgradovať angličtinu, trochu vyšívať a zlepšovať kondičku

nina55
13. jan 2012

@lili_mia chichi - moja kolegyna v kancli ma tiez červenu snutku na ruke a zhoda nahod - prave som si pozrela fotoalbum jednej mamicky tu na MK a na jednej z fotiek (cuduj sa svete) bábo na ruke s cerv. snurkou.

kolegynu inspirovala Madonna (kabala) a mamicku babatka pravdepodobne strach pred urieknutim.

camelco
13. jan 2012

@zelovocka tak to bude fakt super víkend, my sa zajtra chystáme na Valču, aspoň dúfam, že doobeda budem lyžovať, potom si dáme obedík a počkáme na preteky Noc tuleních pásov - sa teším
@nina55 no predsa v knihkúpectve 😀 😀 😀 .......... ale nie ak nájdem link na stiahnutie tak ti pošlem

camelco
13. jan 2012

@nina55 ja pochádzam z východu, a čo si pamätám, tak všetky bábätka ktoré prišli z pôrodnice mali takú červenú šnúročku, neviem síce ako je to teraz, nie som tam už od VŠ 😀

lili_mia
13. jan 2012

@camelco môžeš ten link poslať aj mne, mama na mňa kričí ked chytím tú knihu do ruky 😀

camelco
13. jan 2012

@lili_mia jasné, že pošlem, len to musím fakt pohľadať 😀 už som ju raz sťahovala

lili_mia
13. jan 2012

@camelco alebooooo ti dáme maily a ty to nám pošleš 😀 tie linky čo som poslala, tak tam sú ukážky z knihy Tajomstvo príťažlivosti sřdc

camelco
13. jan 2012

@nina55 @lili_mia posielam v IP je v češtine a na tej stránke je viac kníh rôzne žánre 😀

nina55
13. jan 2012

@camelco tak vidis, tu na zapade som sa s tym stretla prvykrat tento tyzden u tej mojej kolegynky, ale viem ze Madonna, ktora je vyznavackou kabaly nosi takyto naramok uz roky.
Co sa tyka urieknutia - ja na taketo veci verim. Mozno to nie je urieknutie, ale nejaky druh negativnej energie, ktoru sice nevidime, ale vycitujeme. Urcite sa kazdy z nas stretol s tym, ze niekde vojdes a citis sa pod psa. Alebo si na navsteve a je tam tak dobra atmosfera (alebo energia?), ze sa ti nechce odist.
Myslim, ze tieto energie potom ovplyvnuju aj zdravotny stav cloveka. Nemozes byt predsa HAPY, ak sa necitis dobre v blizkosti povedzme kolegyne, z ktorej srší zloba - UFF

lili_mia
13. jan 2012

@camelco stránka prišla v poriadku .. odporúčam Rozhovory s Bohom

@nina55 tak toto áno, súľudia tak silne negatívni až to bolí ... doslova .. upíri energie.. oni majú zlosť zakorenenú až do špiku kostí, tam už nič nepomôže, iba sa im vyhýbať

nina55
13. jan 2012

@camelco 😉

camelco
13. jan 2012

@nina55 súhlasím, ja som preberala prácu po jednom čo odchádzal a v tej kancelárii bola taká atmosféra, že ma vždy strašne bolela hlava, vždy keď som tam prišla .......... potom som v kancelárii presťahovala nábytok a bolo mi tam dobre, už tam bola len moja energia 😀 a hlava ma už nebolela, bol to asi fakt zlý človek

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre