Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tanyja
16. jan 2012

@zuzana0612 možno na tom niečo bude pravdy, nikto nikde nie je ochotný, nikomu sa nič nechce....
dnes som odišla z dlhým nosom z tesca - neberú do roboty ☹ , nádej sa rozplynula, že nie sú peniaze, koniec finančného roku, tak sa asi fakt pôjdeme pásť, len keby nebolo snehu, ale trávy, žeby sme aspoň nejaké tie živiny prijali do tela ....., ráno idem ešte volať do jednej firmy, dúfam, že pochodím 😎
@mirela40 tak ty si pekne ďaleko od rodiny, to si ani mm neužiješ, ani svokry, a ty kde pracuješ? mm je angličan? učíš ho po slovensky?
@lili_mia ty si čo vyrábala, že si sa dolámala? všetko s mierou, drahá, ja som dnes spravila 7km 😝
@zelovocka hlavne klídek a nejako už bude, teda ja dúfam a verím 😎

lili_mia
16. jan 2012

@mirela40 slovenská mentalita žien .. trpieť a netešiť sa zo života, následne sa ľutovať .. to iné ženy si dokážu povedať, že aj ony majú právo byť samé v izbe a nech im tam nik nechodí

lili_mia
16. jan 2012

@tanyja pilates, asi som zle robila pozície .. ponaťahovala som si snáď všetky stehenné svaly, aj tie susedove

mirela40
16. jan 2012

@tanyja inak neviem ako na SK ,ale co viem v UK beru az okolo marca do Tesca tusim hladas pracu ,vela stastia!
hej mm je anglican ,pracujem ako obchodny zastupca na LND a South East ,mm nieco vie po slovensky ,uz zacina aj rozumiet ked s nasimi klabosim ,rodina mi chyba ,ale vzdy zdvihnem telefon a pokecame ,skoro denne sme na skype tak sa da ,kedze sme sa pred rokom prestahovali tak tu nemam ziadne kamosky a to je na palicu obcas ,tak som rozmyslala ,ze sa asi prihlasim na nejaky kurz 😀

mirela40
16. jan 2012

@lili_mia a to je chyba ,ktoru robis neprisposobuj sa vsetkym ,nech sa aj partner prisposobi ,nech aj on obcas navari ,uprace ,pokial obaja pracujete nieje dovod preco tu pracu nedelit a to ja som este skvela manzelka tu normalne zeny nezehlia partnerovi ,maximalne operu a potom mu to len podaju a je to 🙂 ,mozno by si mala prist na skolenie 😉

camelco
16. jan 2012

baby tak to ja si môžem zaklopať, že mám tak skvelého mm, podobne ako @mirela40 ........ toho môjho baví varenie, tak aspoň variť nemusím 😉 ......... želám každej babe aby si našla takú polovičku 😉

mirela40
16. jan 2012

@zuzana0612 hladam tie tvoje fotky ,ale bez uspechu neviem asi som natvrdla 😀

nancycka
16. jan 2012

caute baby, ja budem mat tridsat o mesiac, zaciatkom marca a babo nic. vzdy som snivala, ze tridsiatku prekrocim s babom, bola to taka magicka hranica. pred dvoma rokmi sme sa s muzom rozhodli, ale potom som ochorela, odvtedu sme cakali, ze sa polepsi, ale sa len horsi, tak sme to najeko s lekarmi spiskali s liekmi a tak a teraz mi dali ok, ze sa mozem snait.mam tu brutus chorobu lupus . vysadila som hak po 11 rokoch a toto je druhy cyklus, sledujem BT a o tyzden uvidim, ci sa nahodou zadarilo. zijem na sardinii uz niekolko rokov a celkom mi je smutno za domovinou, ale uz som si zvykla tu, aj ked na zaciatku by som najradsej utiekla. dufam, ze moju 30ku prekrocim aspon tehotna a vsetkym vam prajem, nech sa skoro zadari. 🙂

camelco
16. jan 2012

tiaž sa striedame s domacimi prácami, veď obaja pracujeme 😀

janemari
16. jan 2012

@mirela40 tak to klobúk dole,ja ked ti poviem,že koľko krát som po nočnej vstala okolo 10.00 aby som navarila a potom o 13.00 utekala so pobednej a makala do 22.00 pritom milosť pán bol doma,mal voľno a len čakal čo bude mať na obed,lebo horko ťažko zjedol dva dni to isté. A ked som cca 3 týždne po operácii umývala okná,upratovala na vianoce ,tak prišiel s tým,že ho pichá v hlave a vyvalil sa na gauč pričom mal 2 týždne dovolenky.Všetko som robila sama nepomohol mi akurát som dostala hubovú polievku. Radšej nebudem spomínať 😠

camelco
16. jan 2012

@nancycka tak hor sa do boja, držím palce nech ti to výjde 😉

lili_mia
16. jan 2012

@mirela40 to bolo na margo porovnávania žien.. ja som sa variť naučila až pri ňom, aj piecť bábovku, mama mi v piatok večer volávala, že chce aby som od neho na ďalší deň doniesla bábovku 😀

mirela40
16. jan 2012

@camelco najdu sa aj na SK super chlapi ,kamoska ma tiez skveleho chlapa ,ja som zial nikdy normalneho Slovaka nestretla preto som skoncila tu 😀 ,ale som s nim stastna a to je hlavne ,nezalezi odkial chlap je ,ale ako sa sprava 😉

tanyja
16. jan 2012

@mirela40 presne tak, hľadám prácu a tiež mi povedali, že najskôr o také 2 mesiace, o držku toto všetko a ešte v tomto našom biednom kraji..., a aký kurz máš na mysli?
@lili_mia prosím ťa nepreháňaj to s tým cvičením, teraz chudák sused, bolia ho všetky svaly.. 😅

janemari
16. jan 2012

@tanyja budem držať palčeky 😉
@nancycka držíme palčeky,aby ti to čím skôr vyšlo. 🙂

camelco
16. jan 2012

@tanyja držím palce pri hľadaní a aby si si čím skôr niečo našla, s robotou na SK je to total bieda 😠

mirela40
16. jan 2012

@janemari este dobre ,ze uz s nim niesi ,lepsie ti je samej aj ked chybaju ti peniaze ,ale mat takeho chlapa radsej ziadneho ! on nehladal manzelku,ale sluzku!

lili_mia
16. jan 2012

@tanyja nech .. aspoň má dôvod sa vyhovoriť, že prečo nerobí to čo by mal

janemari
16. jan 2012

@mirela40 tak to máš pravdu,byť s ním,alebo s niekym podobným tak to radšej sama. Aj ked ľudia okoo mňa riešia,žeby som si mala niekoho nájsť a podobne. No ďakujem pekne,zaradím si to do programu 😀 ,lenže pred týmto bodom je XYZ iných bodov tak nech čakajú ďaľej 😀 Len nech mi nezačnú nikoho dohadzovať,lebo to by som sa dobre vytočila 😠

mirela40
16. jan 2012

@tanyja setria peniaze ,po Novom Roku je to narocne ,ale si sikulka urcite nieco najdes ,chce to len trpezlivost,neviem premyslam na zdobenie tort 😀

camelco
16. jan 2012

baby rozlúčim sa na dnes s vami 😉 .......... ráno vstávam o pol 5 😝 😝 😝 už teraz sa mi nechce vstávať 😀

mirela40
16. jan 2012

@janemari jejeej to dohadzovanie som zazila ,moja teta bola nato odbornicka tiez mala o mna strach to vies po 30 a bez vaznej znamosti ,to si mala vidiet tie kreatury niekedy 😀 ,ani usta nevedeli otvorit ,pozerali na mna ako na Panenku Mariu ,... aaach zlate casy a vzdy ked som o par mesiacov prisla mi povedala uz sa ozenil ,vidis mohla si mat dieta,...nedaj si do toho kafrat a ked pride cas stretnes niekoho kto bude stat zato ,niekedy clovek musi prejst peklom ,aby si potom vedel vazit tie dobre casy 😉

mirela40
16. jan 2012

@camelco papaa a krasne snicky

janemari
16. jan 2012

@camelco dobrú noc 🙂
@mirela40 nedám si do toho hovoriť,ale určite budem počúvať tých čo ma odrádzali,resp.mi hovorili čo je ex zač.Lebo mali pravdu ,len ja som si postavila hlavu. 😅

tanyja
16. jan 2012

@mirela40 my každý rok máme január stále takýto hluchý....a snáď to nebude aj dlhšie, lebo povyťahujeme všetky financ rezervy a znova sme tam, kde na začiatku... 😠
a mať chlapa, s ktorým je žena šťastná, je na nezaplatenie 😉
@janemari spokojne si rieš body XYZ a niekedy potom ten SPRAVNY chlap príde 😉

janemari
16. jan 2012

@tanyja myslím,že bod ako prežiť s RP je oveľa dôležitejší ako nejaký chlap v mojom živote. Prvoradé je ,aby Laure nič nechalo a bola spokojná.

tanyja
16. jan 2012

@janemari presne ako píšeš, a po tvojich skúsenostiach s ex sa ani nečudujem, že tak píšeš
no ideme sa na to vyspať 😉 , dobrú nôcku

mirela40
16. jan 2012

@janemari to je vzdy tak nikdy nechceme vidiet to co nam druhy predkladaju ,kazdy robi chyby dolezite je ,ze sa na nich vie ucit! 😀

zuzana0612
17. jan 2012

@mirela40 musíš pozrieť na modrej streche. mám tam album

zuzana0612
17. jan 2012

@mirela40 😀 už som prišla nato, prečo si fotky nevidela

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre