Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mirela40
29. jan 2012

@tanyja si poklad ,ze si na mna myslela kujeeeeeeeeeeeeeeeem 🤐

tanyja
29. jan 2012

@mirela40 ako by som mohla na teba zabudnúť !! to by som si v živote nedovolila 😀

nina55
29. jan 2012

@mirela40 ved ty si tam uz davno 😵

nina55
29. jan 2012

@mirela40 od sameho zaciatku 😀

zuzana0612
30. jan 2012

@tanyja ahoj, ďakujem, že na mňa myslíš....😉. v poslednej dobe moc nestíham. občas nakuknem, vidím, že ste toho veľa popísali. tak prečítam.

lili_mia
30. jan 2012

ešte aj camelco, pancuska, zuzikcl či ako sa to píše
@mirela40 viem že aj ty máš tiež IP, ale včera to vyšlo tak, že nina tu bola skôr, tak som s ňou začala rozoberať môj životný boj 🙂 ona už niečo podrobne vie, tak som rovno do toho vhupla .. ale tak v priebehu dneška napíšem aj tebe niečo 🙂

lili_mia
30. jan 2012

@nina55 aha už vidím starú tému, akosi ani sama neviem, chodím hore dole po príspevkoch, no už píšem tam 😀 😀 😀

nancycka
30. jan 2012

@tanyja no hej ti nasi chlapi su ako deti, zas ma nasrdil, ale uz sa tvarim, ze nepocujem, presla ma trpezlivost stym nasrdovanim....priberanie sa uz zastavuje, dole dve kila, tak som spokojnejsia....dufam, ze mi lahke jedenie vydrzi, co najdlhsie....

@lili_mia to poznam s tymi robotami, mne to tak robil moj ex, ze nemam zaujem pracovat...ale s gymplom ma nikde nechceli, trebalo nejaku vysku, nadstavbu ale on tvrdil, ze skola vela stoji a to sa vtedy este ani neplatilo....nakoniec somsi vysku spravila, ale bez neho 😠 a medzitym sa aj ina robota nasla....a kvoli chorobe som vraj bola leniva, dokonca jeden rok som musela aj prerusit....ked teraz zistil, ako sa veci maju, mi volal a sa mi ospravedlnoval, ale zlomeny hrncek uz nenapravis tak, aby sa z neho dalo pit, ze.....ma mrzi, ze to takto mas...dufam, ze sa ti podari to vyriesit....

@mirela40 aj ja jarne upratovanie, ale od vcera ma velmi picha v bruchu, asi sa zasa nieco lupusovskeho kazi, ci co.....ak to dnes neprestane, zajtra lekar....tak sme dnes upratovali tam,kde sa tak casto clovek nedostane.....tak robim tiez lazara 🙂

@zelovocka
@pancuska to ma mrzi, ze to nevyslo, ani mne to tento mesiac nevyslo, ale ako ma moj nasral, az som bola rada, inak by ma mrzelo, ze sa tak chova...niekedy rozmyslam, ci nezdrhnem, este kym mozem 😀 pancuska aj moj to robi,akoby som ani doma nebola, robi svoje veci, obcas skontroluje, co je porobene, a ked nie je, povie mi to....pekna romantika, ozvat sa len za neporobene, to radsej pojdem robit, kde za to platia 🙂 a k tomu nejakeho romantikus milenca, s viac oplati, nie? 😀 teraz som pri ohniku, tu prsi, tak sa snazim prist na nejaku zaujimavu myslienku, ako zlepsi utrpenie zeny....

monika16021
30. jan 2012

@osthusvik ahoj. tak ja som si myslela presne to isté ked som mala 30 🙂 teraz mám 37 o mesiac a stále bez bábätka... Takže nečakaj zbytočne dlho, mohlo by sa to predlžiť viac ako ti bude milé...

tanyja
30. jan 2012

@nancycka vy nie ste zobratí však? už si to tuším písala, tak ty to máš ganz einfach - zbalíš švestky a môžeš ísť domov k rodičom napríklad, teba nikto nedrží a nie si viazaná tým, že mám s ním deti, čo teraz, deti budú trpieť, no čo už, každý ako si zariadime, tak budeme mať 😵
@lili_mia nemusíš behať po témach, ukáže ti predsa, že niekto písal, iba ťukneš a už si v téme ktorejkoľvek 😉
@zuzana0612 ty si naša včielka pracovitá, ty už si v práci a ja vstávam 😎 , ešte stále nemáme všetky papiere pokope, akosi dlho to trvá, nevedia z vedľajšej dediny poslať jeden papier a ešte jeden z blavy by mal prísť a už to bude všetko a potom ti to znova pošlem ako minulý rok

lili_mia
30. jan 2012

@nancycka ja verím, že ak sa niečo staré rozbije a ak obaja o to stoja, dá sa postaviť niečo nové, o opravu starého už nemá zmysel, zmysel má vybudovať niečo nové

zelovocka
31. jan 2012

@mirela40 @tanyja @nina55 @zuzana0612 @lili_mia @nancycka @pancuska ahojte krásky moje 🙂 neozývam sa, lebo som na nečakanej dovolenke 😉 vám napíšem do súkromnej skupiny že kde 😀 troška som ešte oťapená, lebo máme časový posun 7 hodín, cez deň mi nechutí a v noci nemôžem spať, čo som hladná ako vlk 😀 baby, vy ste tu popísali celý román! idem študovať 😀

zuzana0612
31. jan 2012

@zelovocka ahoooj. no ty sa máš, na dovolenke.... ja musím tvrdom makať. a nechce sa mi.

pancuska
1. feb 2012

@nancycka no som rada ze obcas mozem zdielat podobne charakteristiky mojho manzelika,ale zasa potom som si uvedomila ze ono treba mu vsetko patricne vyklopit na podnos ako sa veci maju a on pochopi ze to co robi nie je v pravidlach manzelstva a tak nastartuje novu baterku a vsetko je znova najlepsie 😉 zasa nepatri medzi tych najhorsich pretoze mi nikto este ani slovo niecoho zleho na neho nepovedal.....len keby to babatko prislo vsetko by bolo ine lebo my sme z toho cakania uz nervozny,uz to budu 3 roky v juni....

mirela40
1. feb 2012

@nancycka no caaaau kde sa nam tulas ? nejako nas zanedbavas...to vies chlapi musia raz za cas vytocit

nancycka
1. feb 2012

@tanyja obcas ma chyti chut pobalit kufre, dokonca niekedy mu poviem, ze mu tu vsetko necham, aby na mna myslel, ked bude vyhadzovat 😀 ale zasa si uvedomujem, ze vsetci mame nejake chyby, a on sice nasrdi, ale ked je mi zle sa postara, porobi, da si zalezat, skoro sa nemam na co stazovat....
@lili_mia aj ja si myslim, ze ked dvaja velmi chcu, da sa zacat odznova, ale ja uz proste nechcem, uz som to niekolkokrat skusala a ziadna zmena a nepocujem na neho dobre veci ani od kamosov....len ten koniec nie je len preto, ze nepochopil moju chorobu, ale hlavne preto, ze vela pil a roznasal zle veci o mne atd atd...no comment, nie je to zly clovek, ale alkohol aj z dobrych robi zvery.. ☹

@zelovocka na dovolenke? tak si to poriadne uzi a potom nam porozpravas...dufam, ze same pekne veci 😉

@pancuska ano presne tak, aj ja som to pochopila, ze treba to potom vyklopit, ale niekedy sa neoplati hned, ale nechat v zalohe, lebo hned moze narobit sarapatu, ale pouzite v spravnom momente moze byt velmi ucinna zbran 😀 ani ja sa nemozem stazovat.....inak pocula som, ze niektore pary naozaj az dokaze znicit tuzba po babatku.....tak vam zelam len to najlepsie, nech sa vam to podari, niekedy to naozaj veci napravi, alebo ukaze ako sa naozaj veci maju....drzim vam palce......

@mirela40 ahoj, no pisala som, ze mi je nejako cudne, ani som nemusela dlho cakat, v pondelok som noc stravila hlavou v zachodovej mise, prevracala celu noc a odvtedy mam 39 teplotu, uz som myslela, ze moja posledna hodina, ale dnes vecer sa to troska zlepsilo, dokonca som isla do kuchyne a k pocitacu, ale dva dni som bola lazar, iba v posteli...ale teraz sa vam uz budem venovat poriadne, slubujem 😎 aaaaaj chlapi, treba brat s rezervou.....ale pekne sa staral ten moj o mna, a vtedy sa zabudne na vsetky malickosti....

lili_mia
1. feb 2012

@nancycka ach alkohol, tak jasné že už nič nové neskladať, ja nemám nervy na takých ľudí, investovať energiu do nich a potom? kebyže pôjde na liečenie, tak možno by som ešte pouvažovala, ale takto ja určite nie .. ja pritom tu riešim chlapa čo ma nechal, mne nedá nepokúsiť sa ho získať späť, aj ked to bol on čo odišiel, ale tak jedno pošmyknutie si myslím, môžem zvládnuť .. nevnucujem sa mu, no ked budem cítiť, že to ľutuje, tak sa pokúsim, teraz len robím také situácie, aby zareagoval na moje konania

zelovocka
2. feb 2012

@nancycka ahoj, ako sa máš? už je ti lepšie? dúfam že hej. ja som trošku písala do súkromného fóra, tak si môžeš tam prečítať 🙂
@camelco holka zlatá, s tebou čo je? 😉 nejaká si zaneprázdnená, že? no dúfam, že niečím príjemným sa zaoberáš a nemáš veľa starostí 🙂

@nina55 tak parádne sa to rozbehlo v tvojej témičke, šikovnica si, dobrý nápad 🙂

zabka1124
2. feb 2012

@pancuska : my mame v aprili 3 roky a este stalee niic ☹ ☹ ☹ !!!Ale verim, ze sa nam to podari, ak nie prirodzene ,tak za pomoci doktorov.

nancycka
2. feb 2012

@lili_mia aj ja som nejake posmyknutie predychala a snazila sa zabudnut, kym je chlap v ostatnom dobry, tak som ochotna to raz prehliadnut, ale radsej by som o tom nevedela, lebo to naozaj rani....ale pri niektorych problemoch s chlapmi su posmyknutia, myslim take milenecke, to najmenej,....chlapi sa nechaju lahko zlakat, aj ked ich to neospravedlnuje....ja som odisla od ex a obcas som myslela, ci som spravila dobre, ale aj to odchadzanie mi trvalo 2 roky, kym som sa definitivne rozhodla a zariadila, ale teraz s mojim som rada, ze som sa nevratila, nasla som lepsie, nie vzdy je koniec koniec vsetkeho pekneho, je to aj sanca na nieco nove....prajem ti, aby si vycitila, co je spravne, aby si vedela, ako sa rozhodnut tak, aby ta uz neranil....ci dat druhu sancu to vies iba ty, ale drzim palce, nech vsetko dopadne dobre....

@zelovocka ahoj, zatial je lepsie, aj ked som este pololazar, kuknem do sukr fora....dnes sa moj muzik snazil, robil male uzitocne zmeny v domceku, chcela som mu pomoct, ale zrejme som bola veeelmi zelena, ma zaparkoval do postele, ze mam oddychovat a vycistil perfektne aj celu kupelnu, teedaaa....sa tesim, aj ked sa ledva hybem 🙂

lili_mia
2. feb 2012

@nancycka nekedy by som tak veľmi chcela vedieť budúcnosť, ale potom si poviem, že mnohé veci sú skryté, pretože naša budúcnosť sa odvíja od našich rozhodnutí v prítomnosti .. niekedy sú aj také veci, ktoré sú dané a sú jasné, ale o ich vplyve na náš život sa musíme rozhodnúť sami .. dnes mám nejak analyzovací deň

zelovocka
3. feb 2012

@lili_mia počuj moja, ty by si sa mala zaoberať výkladom kariet, nejako ti zachutili tie analýzy 😉 možno by sa tým dalo aj pekne privyrobiť, len to ozaj treba vedieť a spraviť si dobré meno. ja som bola naposledy u kartárky (tarot) pred 5 rokmi a platila som vtedy ešte v korunách 450, takže 15 eur. ale mnohé sa vyplnilo, až na to, že mi predpovedala o dosť staršieho manžela, a ja som práve vtedy začala chodiť s mojím terajším, a ten je o tri roky mladší, tak neviem 😕 viem že existuje aj taká veštecká "bosorácka" akadémia niekde na Morave 😅 len treba mať na to bunky a aj normálne študovať, plus veľa praxe nabrať.

zelovocka
3. feb 2012

@nancycka vau, tak to je už aký chlap, že perfektne vypucuje kúpelku 😀 juj paráda! to by som ja môjmu ani nedovolila, ja to musím mať presne podľa seba vyglančené, aj wecko, na to si potrpím 😉
tak sa pekne doliečuj, hlavne treba pitný režim dodržiavať, bez toho to ide ťažko.

camelco
3. feb 2012

ahojte babule, no ako, vidím, že ste asi založili aj súkromie ........ no vážne dlho som tu nebola 😉

lili_mia
3. feb 2012

@camelco ahooooooooooooooooooj
@zelovocka kartám momentálne nerozumiem, ale viem iba to, že tým predpovediam treba aj pomôcť.. čiže pokiaľ ti povedzme vyjde, že v lete stretneš lásku, tak netreba sedieť doma na riti a čumieť niekde na internetovú zoznamku, ale vyraziť do ulíc, do prírody a ked ti vyjde povedzme, že firma skrachuje, tak v podstate to vieš dopredu a môžeš sa zariadiť tak, že si už budeš niečo hľadať a v podstate ak z tej firmy odídeš ešte pred krachom, tak vtedy máš tuším lepšie finančné podmienky na odchod, než vtedy ked vyhlásia krach

mirela40
3. feb 2012

@nancycka no teda toto ,tusim sa ten vitus dostal uz aj k vam ,tiez som jeden den len behala ,naivne som si myslela ,ze som tehu a to bol len virus 😀 a ty co nas nepocits v nasej sukromnej teme ?

camelco
3. feb 2012

baby kde ste, žiadna žúrka sa nekoná 😀

nancycka
4. feb 2012

@zelovocka uz je to lepsie, pijem cajiky a je fajn, vcera som robila sisky, mnam, tak uz je fajn, ked bastim, nie nadarmo sa hovori,ze apetit je znakom zdravia 🙂 ja rada necham upratat aj muzika, hlavne, ked svaly neposluchaju, niekedy sa nedokazem ani ucesat, tak si to vies predstavit. niekedy mi musi aj jablcko osupat, lebo to nedokazem....vtedy rada alebo nerada, ho necham, nech porobi. ked sa na to citim, porobim ja....ale je zlaty, ze si da zalezat....
@mirela40 dostal sa az k nam....ale ja si nemozem ani mysliet, ze som tehu, lebo kvoli tomuto virusu este nebola ani ovu a to uz mala byt....tak snad este pride, zrejme toto bud nejaky dlhsi cyklus alebo dokonca anovulak.....dalo sa to cakat, bolo mi fakt zleeee....ja by som rada kukla do sukromnej, ale neviem, ako to najst, nasla som nejake, ale neviem, ako rozoznat, ktora skupina to je, alebo som bola uplne inde 😀 mozes ma prosim navigovat? dakujem.... 🙂

nika82
4. feb 2012

ja sice mam 29r ale velmi ma to zoziera. S priatelom som sa rozišla lebo on dieťa ešte nechce, podla mna mal nato ideal vek ma 34r. ja v poslednej dobe premýšlam na darovanými spermiami ciže IUI

mirela40
5. feb 2012

@nika82 29r nieje az tak vela ja mam 35r a stale nic ,vyckaj na spravny cas nic netreba silit 😀 ,uzivaj zivota a ked stretnes toho praveho pride aj dieta

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre