Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

charlota333
10. nov 2011

@tanyja to je na figu ze sa do vás starie, ja bývam u svokrovcov, su v pohode ale najradsej by som bola keby sme sa odstahovali sami-ti je najlepsie, len keby boli peniazky na dom

zuzana0612
10. nov 2011

@tanyja @charlota333 aj môj je mladší o 3 roky.... 🙂. a chlapa sa dá ovplyvniť iba do určitej miery. a záleží aj na tom, kedy ho človek stretne, čím vyšší vek, tým horšie.

zuzana0612
10. nov 2011

@charlota333 my bývame teraz u drahého mamy. ako tiež je fajn, ale som rada, že budeme bývať sami. lebo názory sú odlišné, človek má inú výchovu, inak chce veci robiť... a skôr či neskôr by boli konflikty a iba zbytočné stresy. my nebudeme ďaleko od nej ani od našich, budeme tak na pol ceste.

tanyja
10. nov 2011

@zuzana0612 @charlotta333 že som vidíme na tých o 3 roky mladších chlapoch 😀 😀

zuziklc29
10. nov 2011

@zuzana0612 jeeej stacilo restart a ide to . . . .oleeee

zuziklc29
10. nov 2011

@tanyja nemala som sa s cim chvalit :D

zuzana0612
10. nov 2011

@zuziklc29 jaká si ty šikovnáááááááá..... 😉

tanyja
10. nov 2011

@zuzana0612
@zuziklc29 no ja končím, idem pozerať výpisy od r.2009, zdokladovať úhrady poisťovni, lebo mi tvrdia, že máme nedoplatok 😠 , čo ja všetko načas platím, magori 😠 😠

charlota333
10. nov 2011

@tanyja
@zuzana0612
aj ja idem zehliť nejako sa mi to nakopilo 😀, a pritom pozerat Monka 😕 😀

zuzana0612
10. nov 2011

@tanyja @charlota333 ja idem za pol hodinu na bus a idem na dom.

lubka0506
10. nov 2011

ahojte... 😕
@tanyja , @annamary, @janemarie a ostatné babule...nevyšlo ani 3IVF☹((Ale to som tušila. ☹ Inak nové nič...papa

zuziklc29
10. nov 2011

@zuzana0612 ja taka sikovnica sikovna ale ked sa mi nechce tak ani tankom ma nepohnete : 😀
@tanyja poklad mne volala mamina,ze mi prisiel nedoplatok 50eur do dovery a vraj ak nezaplatim poslu exekuciu . . .akoze toto som pocula prvykrat ze mam nedoplatok . .ved robim a platim si v rakusku . . .

zuziklc29
10. nov 2011

vysvetlite mi preco je pri kazdom prispevku trojuholnik s vykricnikom? ved je vsetko ok . . . .

zelovocka
10. nov 2011

@zuziklc29 to je len ako možnosť, aby si označila nevhodný príspevok (urážlivý, vulgárny a pod.)

annamary27
10. nov 2011

@tanyja clamýdie sú baktérie a ked su v gyn tak spôsobuju zrasty a neplodnosť.ešte neviem kedy idem na vklad,buduci utorok idem na kontrolu to bude 13ti den a vklad sa robí na 16ti až 18ti den cyklu ,ked sa krpci rozmrazia 😀

annamary27
10. nov 2011

@charlota333 Dakujem,rátam,že nanjeskor 20.11.,ale presnejšie to budem vedieť v utorok po kontrole v centre.

janemari
10. nov 2011

Vy ste toho popísali uff ani vás nedočítam.
@lubka0506 tak to mi je strašne ľúto,povedz mi kde je chyba,nechápem to 😢
@annamary27 takže cukor poriešený,teraz už len poriešiť zmrzlinky 😉
@tanyja tak držím už tretí den bez jedla,resp.s minimom jedla 😀 aj nestíham a ani nemám chuť.Mám tieto dni rozbehané,že doobeda nejem vôbec nič,fungujem na káve a ak stihnem poobede tak si dám aspoň trochu polievky a skôr niečo hodím do brucha až k večeru,ale zase kedže sa nechcem na noc napchávať tak si dám len čaj 😝 však čo aspoň schudnem 😀 Dnes som bola vo firme zaniesť papier o ukončení materskej a hned sa ma opýtali kedy sa idem vrátiť 🤐

zuziklc29
10. nov 2011

@zelovocka dakujem uz som sa zlakla ze co je s tym . . . .lebo som bola na jednej teme a ta je uz zablokovana

zuziklc29
10. nov 2011

@annamary27 tak budeme cakat uz len dve caaarocky na testiku a buchame sampano 😀 kiezby ti to uz vyslo,drzim palceky . . . .len prosim ta nezatvor dvere lebo teraz sa cez okno tazko chodi,lebo je zima a zachadza to za nechty 😀 aby som ti ich mohla chytit . . . . .xi xi

pancuska
10. nov 2011

@tanyja ja nemam odvahu ist k vestici ale dohodla som sa s kamaratkou ze ak sa mi nepodari do aprila ze s nou pojdem k vestici do Zvolena velmi si ju chvalila,vsetko jej vyslo!!!ja sa totiz bojim ze mi povie nieco zle.... 😉
@zuziklc29 no co sa pitia tyka tiez som neni kamarat tak sem tam za mesiac sampano dame alebo nieco bylinkove ale viac ako pol decacik nedam do seba .......no a dneska som bola na folikulometrii a zistil mi ze tento mesiac nemam ziadne vajicko tak ma chce po menzese stymulovat clostylom...zasa hormony,uz som pribrala 8 kg uz mam z toho depku.....v sobotu ideme s mm do divadla do BA a ja sa ledva do siat vpracem 😒 idem rychlo kuknut co ste tu robili kym som tu nebola.....sak ste na mna nejake rychle 😉

tanyja
10. nov 2011

baby, vy ste tu toho toľko popísali, ja nestíham normálne 😅
@pancuska ja som pribrala 12kg, ale nie z hormónov pri IVF, ale pri hormonálnych injekciách, ktoré mi dávala moja špec.dr a sledovala na sone, kedy máme skúšať, aj sme skúšali, ale nič 😠 iba kg navyše ostali a ostali dodnes a ak máš strach, tak nechod k veštici, neviem, či by som sa teraz dala nahovoriť, ktovie 😔
@lubka0506 moja, a tak som dúfala, že ti to do tretice vyjde, tak asi by teraz pomohol oddych a vypnúť, doktori čo na to všetko povedali?
@janemari kde si pred materskou pracovala, že ťa už volajú do práce? ináč aj by si mohla, privyrobila by si si k rodičovskému, ja by som veru išla, ale nemám stále prácu a pestúnku pre malého ☹
@annamary27 takže sa pripravuješ na veľký deň, a čože kilo hore dolu, to sa neoplatí riešiť v takejto situácii, ani ja som to neriešila, a ako mi je dobre 😉
@zuziklc29 ja som sa v lete vybuchla- bezpečnostné dvere, jediné šťastie, že balkón bol otvorený a brat liezol od susedy, no zážitok ako sviňa 😖
a tieto poisťovne majú bordel v papieroch, ja som doložila papiere a o mesiac pýtali znova tie isté, tak čo na to povieš, a keď si platíš v Rakúsku, tak čo tu vymýšľajú? ktovie aké obdobie tam je uvedené, možno spred 3 rokov, raz za čas si robia poriadky v papieroch a potom majú v tom zmetok 🙄

zuzana0612
11. nov 2011

@tanyja @zuziklc29 @janemari @annamary27 @charlota333 dobre ráno. 🙂. dnes tu niekoho nie je? ešte spíte?

tanyja
11. nov 2011

@zuzana0612 ahoj, my sa pokúšame spať 😀 , teda malý, včera to bolo o držku to jeho spanie 😒 a od rána sme neboli doma - navarila som a vyrazili sme do ulíc nášho mini mestečka a prišli pred chvíľkou, ešte som sa k ničomu nedostala, iba k pc ...

zuzana0612
11. nov 2011

@tanyja ja som dnes sama v robote. mzdárka má dovolenku a ešte aj sekretárka išla k doktorovi so synom. tak tu mám dnes frmol. ešte som sa tiež nezastavila poriadne. iba čo som bola na obede. a už aby bolo pol tretej a ide sa domov.

annamary27
11. nov 2011

@zuzana0612 robíme 😀 😀 😀 😀 a odtial sa mi ťažko píše.

annamary27
11. nov 2011

@tanyja kilo hore dole,dnes tlačím do seba ,,mekáč,,večer 😀 😀 😀 😀

tanyja
11. nov 2011

@annamary27 "mekáč" je dobrý na večer 😀 😀 😀 , kilo hore dolu, kilá boli aj budú len my nebudeme 😀 (trocha som to upravila)
@zuzana0612 povedali si, zoberiem si v piatok voľno, predĺžim si víkend a ty sa staraj....no vydrž ešte 2 hodiny a mizíš domov, ja som mala riada piatky v práci, to už väčšinou sa nám nechcelo robiť, už len to fakt že najnutnejšie sme vybavili, už len keď boli koncomesačné uzávierky, to sme makali aj v piatok 😠

zuzana0612
11. nov 2011

@annamary27 šak aj ja robííííím 😀 😀 😀 😀 😀

@tanyja ja tiež len to najnutnejšie, ale čo keď je toho nutného veľa..... 😀

tanyja
11. nov 2011

@zuzana0612 no veď práve, ja som konečne dočítala GEO, super čítanie a už môže vyjsť ďalšie číslo 😉
drobec spí, von je krásne, len ráno kosa strašnáááááá 😒

lubka0506
11. nov 2011

ahojte🙂
tak ja som bola v nemocnici bola som objednaná na alergologiu...ale to bola rýchlost vybavenia...za hodinu a pol som bola doma aj z nákupom,tankovaním a aj cestou 🙂 Ešte marodujem a kontrolu mám na druhý týžden. Potom sa dám vypísat. Načo sa budem náhlit do práce ked to čo dostanem za Pn v práci nezarobím. /Platím DNP/ Aspon sa dám psychicky do poriadku po dalšom nevydarenom pokuse!
@tanyja neviem kde je chyba ale ja si osobne myslím že možem vytvárat nejaké protilátky a že moj organizmus to nedokáže prijat. Mali sme mat PGD ale nebolo z čoho. Moje vaječníky slabo zareagovali na Gonal. Mala som málo vajíčok,ešte som tak málo ani nemala. ☹
@annamary27 uži si to...ja sa idem naládovat žemlovky🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre