Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
25. jan 2010

aj ja pojdem ok zajtra sa tu stretneme.dobru noc

natalca
25. jan 2010

baby, dobru noc, aj ja idem, konik uz ma dnes asi dost 😉

mimuska77
26. jan 2010

Caute babuľky zase Vás sklamem žiadna návšteva u dokyny sa nekonala ja som sa asi tak naplašila že mi aj mrcha dorazila,takže môžem doktorkovať až po nej 😔

natalca
26. jan 2010

mimuska, to mi je ľúto ☹

dijanka
26. jan 2010

ahoj mimuska...aj mne je to ľúto... 😢 , ale newa, hlavu hore!!!!všetko bude o.k.,uvidíš. Ja s tou mrchou mám tie isté problémy.Keď nedorazí, tak už kupujem testy ako strhaná a vždy len /...

majuska7979
26. jan 2010

ahojte babule,
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 tak takto vypadam ja , a mimus netrap sa robila som si testik a je krasne bielucky s /, akze som stale s tebou 😉

makda
autor
26. jan 2010

babulky ahojte. vcera som tu nebola, mam na navsteve sestru, tak som sa jej venovala 🙂 .
mimus, to je mi luto, ze mrcha mrchava dorazila, ale nezufaj. dufam, ze po nej coskoro navstivis lekara a budes vediet, na com si 🙂
majus a ty bud pokojna. podla mna mas super teplotku a to, ze si mala negativny test este nic neznamena. ja som si prvy robila na 28 DC a neukazal nic, o dva dni tam uz bola slabucka ciarocka. kazdemu to ukaze inak, takze zatial nevesaj hlavu 😉 . a pozeram, ze aj ovulku si mala neskor

majuska7979
26. jan 2010

ok makdus,
ale proste radsej si hovorim ze pride, aspon to nebude take sklamanie,
napr teraz som kazdy den cakala ze teplotka spadne, nespadla, a test negativny a nejako ma to nezobralo 😉
proste som velmi velmi kludnucka 😉 az som sama v soku ze to tak sportovo beriem 😀

mata1001
26. jan 2010

caute krasky...makdi ako sa mas?
majus ale inac musim povedat ze grafik mas fakt pekny 🙂

makda
autor
26. jan 2010

majus, to je dobre, ze to beries takto sportovo 🙂. o to viac sa budes tesit, ked na testiku uvidis // 😵 . ale teplotu mas super, podla mna keby mala spadnut, tak uz spadne davno. ale zase nechcem ta zvytocne provokovat. skus testnut tak za dva dni a uvidis, co tam bude. velmi drzim palceky 😵 😵 😵

majuska7979
26. jan 2010

matus, dakujem len aby tak ostali tie teplotky 😉
makdus, neboj nesprovokujes ma, ma ponaucenie z minuleho mesiaca 😀
testnem mozno ak mrcha nedorazi az za tyzden 😉

makda
autor
26. jan 2010

ahoj mati 🙂. ja sa mam fajn 🙂. zajtra mam poradnu, tak som zvedava, co dr povie. a co ty, co mas nove? inak kupila som si ten olej na strie v dm, tak som zvedava. a pekne vonia 🙂

mata1001
26. jan 2010

ja mam krem...ty si si aky kupila?potom zajtra mi napis ze ako si dopadla.uz ti brali krv?mne v piatok brali 3 ampulky...

makda
autor
26. jan 2010

kupila som ma-ma, alebo ako sa to vola. krv mi este nebrali, neviem kedy budu. snad zajtra lekarka povie. jasne, ze dam vediet, ako som dopadla. ale som objednana az na 16.30.

mata1001
26. jan 2010

aj ja mam ma-ma ale krem,no newa ved to je jedno...az na 16.30?to je ako neskoro!! tak neskoro este ordinuje?

lubka0506
26. jan 2010

ahoj babule 🙂 ja som vás tu zasa nestihla... ☹ 😢

lubka0506
26. jan 2010

ahojky 🙂 mne konečne neblbne MK a tu nikto nieje??? 😢 😢 😢 ...a ešte k tomu mi je smuuutnoooo ☹

mata1001
26. jan 2010

lubka ahoj si tu este?preco si smutna?

lubka0506
26. jan 2010

som sama samučká doma a je mi strááášne smutno... 😢

mata1001
26. jan 2010

lubi aj ja som sama samucicka,tak sme dve opustene...ach jaj.moj mm pride az v piatok a tvoj je kde?

lubka0506
26. jan 2010

moj je v Blave... a príde vo štvrtok.

ejasmeja
26. jan 2010

ahojte ahojte! 😀

mata1001
26. jan 2010

no lubi tak si tu mozme pisat 24 hodin denne... 😀 😀 😀
ejka tehulka ahoj..

ejasmeja
26. jan 2010

ako sa mate dievcata a co nove?

mata1001
26. jan 2010

ejka ja sa mam ok,da sa.a nove ani nic take zaujimave.som hladna idem jest.
jaj ale mam nove tehu gate

a ty ako?

ejasmeja
26. jan 2010

🙂 ja mam stare tehu gate 😀
a dobru chut! ja som si prave dala spenatovu polievocku. mnaaaaaaaaaaaam! 😀

mata1001
26. jan 2010

ja papam jogurt danone...

ejasmeja
26. jan 2010

ako sa mam babo?

mata1001
26. jan 2010

dufam ze sa ma dobre,aspon neviem otom ze by sa stazovalo na nieco 😀
a tvoje malinke?

ejasmeja
26. jan 2010

moje je jak male zriebatko 😀 sa hmiri vkuse

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre